Türk Budun'la Başarıya

E.A.

TÜRK BUDUN
20. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
TÜRK BUDUN PARTİSİ
Değerli Başkan Online Oyuncuları,

Türk Budun Partisi
olarak katıldığımız şehir başkanlığı seçiminde aldığımız sonuçla ilgili olarak, bizimle beraber olan ve desteğini esirgemeyen başta parti yönetimimiz ve üyelerimiz olmak üzere herkese en içten teşekkürlerimizi iletmek istiyoruz.

Öncelikle, GÖKTÜRK Partisine, İşçi ve Emekçi Partisine ve Yeniden Diriliş Partisine bizlere vermiş oldukları destek için teşekkür ediyoruz. Ayrıca ZAFER İTTİFAKININ Bu süreçte göstermiş oldukları dayanışma ve işbirliği, demokrasimizin gücünü ve çeşitliliğini bir kez daha vurgulamıştır. Seçimlere katılan Bozkurt Harekat Partisi ve Yenilikçi Demokrasi Partisi başta olmak üzere seçimlere katılan diğer partileri almış oldukları oylardan dolayı tebrik ediyoruz.

Sizlerin desteğiyle aldığımız her oy, bize daha da büyümek ve gelişmek için güç katmıştır. Bundan sonraki süreçte de oyunumuzun kalkınması için çalışmaya devam edeceğiz. Hep birlikte daha güçlü yarınlara!

Tekrar, desteklerinizden dolayı teşekkür eder, sevgi ve saygılarımızı sunarız.

Yerelden Genele TÜRK BUDUNLA!

tesekkurler.png

Tomris

Ziyaretçi
Türk Budun ailemi gösterdiği başarı için tebrik ediyor; Göktürk Partisine, Yeniden Diriliş Partisine ve İşçi ve Emekçi Partisine verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Belediye Başkanlarımızı şimdiden tebrik ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum.

Yerelden Genele TÜRK BUDUN! 🐆

aslan91

Edirne Şehir Başkanı
Vatandaş
Parti Üyesi
TÜRK BUDUN PARTİSİ
Türk Budun ailemi gösterdiği başarı için tebrik ediyor; Göktürk Partisine, Yeniden Diriliş Partisine ve lşçi ve Emekçi Partisine verdikleri
desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Belediye Başkanlarımizı şimdiden tebrik ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum.
Yerelden Genele TÜRK BUDUN!