Tüm "Yenilikçi Demokrasi" mensuplarına SESLENİYORUZ!

Kıvanç Güney

Üye
Vatandaş
Yenilikçi Demokrasi, güzel bir partiydi.
Geleceği vardı, güçlüydü.
Sizleri motive ediyor, sizi güçlendiriyordu.

Sonra ne oldu? Lideriniz bir anda ortadan kayboldu.
Parti içi kavgalar başladı, bitmez oldu.
Yeni partiler kuruldu, tıpkı sovyetler gibi
Yenilikçi demokrasi birdaha geri gelmez oldu.

Tüm "Yenilikçi Demokrasi" mensuplarına sesleniyorum;

Gelin, sizi yarı yolda bırakıp gitmeyecek
İktidar yolunda ilerleyip sizi bıktırmayacak
Hepinize eşit birer yoldaş gibi davranacak
Ve kuvvetli muhalefetiyle sizlere motivasyon verecek

İHTİLAL PARTİSİNE DAVETLİSİNİZ!

Gelin, hepiniz gelin, iyi kötü, zengin fakir ayrımı yapmıyoruz.
Kim daha çok başkanlık puanına sahip ayrımı yapmıyoruz.

Yaptığımız tek ayrım, hangimiz partimize daha çok destek verdi ayrımı olacaktır.

Ve sizlere partimizde yabancı hissetmemeniz için, sayınız 20 ve üstü olursa, aranızdan seçeceğiniz birine yönetimde hak veriyoruz.

Ne demiş atalarımız,

Ne olursan ol, yine de gel.

İhtilal Partisi Genel Başkanı : Kıvanç Güney √

[Resmi parti bildiri duyurusudur.]

"Unutmayın, ben sizin kula kulluk yapacağınız adam değil, sadece partiyi açmak için 1 milyar oyun parasını gözden çıkaran bir adamım."

Carrey Alemdar V2

Ziyaretçi
Kapımız herkese açıktır performansa göre görev dağılımı olmaktadır. Tartışmalar her zaman güzeldir.
#Siz Bir Adım Gelin Biz Size Bin Adım Atalım

Aydın Gürkan

YEREL KOALİSYON PARTİSİ GENEL BAŞKANI
Yasaklı Üye
Vatandaş
Peki daha önce içinde olduğun bir oluşumun bir anda bitti die parti açamak nedir bekleseydin bı son durumları suan biz yine beraberiz

Kıvanç Güney

Üye
Vatandaş
Peki daha önce içinde olduğun bir oluşumun bir anda bitti die parti açamak nedir bekleseydin bı son durumları suan biz yine beraberiz
Başkanım öncelikle beni yalnış anlamışsınız, ben hiçbir zaman Yenilikçi Demokrasinin içinde yer almadım. Ve şu açık ve net, Yenilikçi Demokrasi lideri sizi kaderinize bırakarak terk etti. Bunun bir açıklaması olamaz. Eklemek isterim, partimiz dün ya da bugün açılmış bir parti değildir. Tüm emektar arkadaşlarımızı partimize bekliyoruz.

Büşra Gamze

Ziyaretçi
Dostum sen nasıl hiç bir şey bilip bilmeden, neler döndüğünü bilip bilmeden benim hakkımda, parti hakkında böyle yorumlar yapabiliyorsun? Hadi anlıyorum üyeleri davet etmeni ama yaptığın yorumlara dikkat et biraz. 🙂 Partine iki üç adam çekeceksin diye benim ismimi kullanma. Sen benim partimde değildin, partimde bulunmadın ve seninle daha önce bi samimiyetim olduğunuda düşünmüyorum şu yorumları yapabilecek en son kişisin.

Kıvanç Güney

Üye
Vatandaş
Dostum sen nasıl hiç bir şey bilip bilmeden, neler döndüğünü bilip bilmeden benim hakkımda, parti hakkında böyle yorumlar yapabiliyorsun? Hadi anlıyorum üyeleri davet etmeni ama yaptığın yorumlara dikkat et biraz. 🙂 Partine iki üç adam çekeceksin diye benim ismimi kullanma. Sen benim partimde değildin, partimde bulunmadın ve seninle daha önce bi samimiyetim olduğunuda düşünmüyorum şu yorumları yapabilecek en son kişisin.
Ne yaşadığın hakkında hiçbir fikrim yok
Ama ne yaşattığın apaçık ortada.

Koskoca bir partinin dağılmasına sebep olup burda bana hala racon kesmeye çalışan bir hanımefendiyle uğraşmak istemiyorum.

Ayrıca adınızı hiçbir yerde anmadım.

Aydın Gürkan

YEREL KOALİSYON PARTİSİ GENEL BAŞKANI
Yasaklı Üye
Vatandaş
Ne yaşadığın hakkında hiçbir fikrim yok
Ama ne yaşattığın apaçık ortada.

Koskoca bir partinin dağılmasına sebep olup burda bana hala racon kesmeye çalışan bir hanımefendiyle uğraşmak istemiyorum.

Ayrıca adınızı hiçbir yerde anmadım.
Bak güzel kardeşim sorunalar bizimdir parti dağılını kim söyledi evet Büşra başkan oyunu bıraktı ama parti hala ayakta sadece isim değişti bu kadar basit böyle bir olayda kos koca bir ailenin dağlıcağinı nasıl düsünürsün gerek yok böyle showlara