Teşekkür🌹 (1 Kişi İçeride)

EcemKaracuha

21.Dönem Oyun Başkanı
Vatandaş
Herkese merhaba,
Öncelikle bundan 1 ay önce benimle birlikte emek veren, çabalayan ve desteğini esirgemeyen herkese çok teşekkür ederim.
Çıktığımız yolda herkese eşit mesafede yaklaşmaya çalıştım, elimden geldiğince başarılı olmaya gayret gösterdim. Kimseyi ayırmadım aksine her partiye tarafsız yaklaştım. Bu dönem içerisinde istemeden de olsa kalbini kırdığım herkesten özür dilerim. İnşallah herkesin gönlünden geçer her şey gerçekleşir.
Artı bir şey daha söylemek istiyorum..
Oyuna başladığım andan itibaren bana kardeşliğini, desteğini, güvenini sonuna kadar hissetiren Asipak başkanıma gönülden teşekkür ederim.
Tüm partim, ailem iyi ki varsınız .
Sizi çok seviyorum.
Ecem Karaçuha
Yükselen Gençlik

Juvanescence*

SİYAH SANCAK 🏴 BOZKURT HAREKAT 🐺
Vatandaş
Emeklerin için teşekkür ederiz Ecem Başkan 🌷

Fatmaa

BOZKURT HAREKAT PARTİSİ 🐺
Vatandaş
Ellerine, emeğine sağlık Ecem Başkanım, umarım devamı gelir bayan arkadaşlarımın üst yönetime gelmelerinin.Gurur duyuyorum bir şeyler başaran bayan başkanlarımla ve onlara öncelik verip, güvenen, yollarını açan parti mensuplarıyla.Başarılarının devamı diliyorum… 🦋

M

Melis Arslan

Guest
Yükselen Türkiye olarak oyuna ve girdiğiniz her partiye verdiğiniz bütün desteklerden ötürü sizleri tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim hakkınızda hayırlısı olsun başkanım