Tanrımıza Hamd olsun Milletimiz Var olsun

YasinKartal

Genel Kurmay Başkanı
Vatandaş
Parti Üyesi
ALTIN OK
20240317_003925.jpg
Sukunet dolu bir seçimi atlattık tabii bunun sebebi devlet terbiyesi almış adaylarımızdır hepsinin emeğine sağlık.
Bu makam uzun süredir kötü yönetildi ancak kuvvet komutanlarımız çok değerli kişiler kısa sürede nizamı getireceğiz. Bu halka sözümdür bir daha bu saygın makam bu biçim sorumsuzluklar yaşamayacaktır.
Üstte mavi gök çökmedikçe altta yağız yer delinmedikçe ilimizi töremizi ilkelerimizi kimse bozamaz.
Herkese iyi ve huzur dolu geceler diliyorum.

Berkay Beyoğlu

6. DÖNEM HAVA KUVVETLERİ KOMUTANI
Vatandaş-2
Parti Üyesi
ÖZGÜRLÜK ve İRADE
Yasin komutanım tebrik ederim hayırlı olsun görevinizde başarılar dilerim oyuna hep beraber nizamı getirelim inşallah 👏🏻

E.A.

TÜRK BUDUN
20. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
TÜRK BUDUN PARTİSİ
hayırlı olsun yeni görevinizde başarılar diliyorum.

Emreİzmir

Altın Ok Parti Sekreteri
Vatandaş
Parti Üyesi
ALTIN OK
8. Dönem Genel Kurmay Başkanlığın hayırlı olsun görevini layıkıyla yapacağından hiç şüphemiz yok tebrik eder bu güzel makamda görevinde başarilar dilerim 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🪖🪖🪖🪖🪖🎖️🎖️🎖️🎖️🎖️🎖️🎖️

Fatih Tutuk

Altın Ok Partisi Genel Başkanı
Vatandaş-2
Sayın GenelKurmay başkanım,
Bu makam o kadar küçük oyuncuların elinde hiçe sayıldı ki 3 günde 1 defa oyuna tıklayacak olmana olan inancım tam.
Başarılar diliyorum. 🌹🌹

Hezârfen

Ziyaretçi
Vur pençe-i alideki şemşir aşkına
Gülbangi asumani tutan pir aşkına

Ey leşker-i müfettiül-ebvab vur bugün!
Feth-i mübini zamin o tebşir aşkına

Zafer’in muvaffak olsun kardeşim 🇹🇷🇹🇷

Kadir Aydın

ALTIN OK
41. Dönem Oyun Başkanı
Yasinim tebrik ederim, hayırlı olsun zaten beklediğimiz sonuçtu. Bu makam senin.gibi güvenli, özverili, çalışkan,disiplinli birini hak ediyordu, buldu da. Görevini layıkıyla yapacağından hiç şüphemiz yok.Basarilarin devamını dilerim🌹🎖️🎖️