SON YAŞANAN OLAYLARIN SORUMLULARI HK.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Yönetici
Değerli Başkan Online oyuncuları,
Dünden beridir oyun gündemini meşgul eden olay hakkında araştırmalarımızı tamamlamış ve sonucu bildirmek istiyoruz.

Dün geceden beridir yaptığımız araştırmalar neticesinde; hesapları açan kişinin 2 aydır AYYILDIZ Partisinde olan 188.58.32.34 ip numarası ile hesaplar açan İdris Babaya ait olduğu belirlenmiştir.

Söz konusu hesapların 5i ile bağlantısı olduğu tespit edilen kanıt aşağıdadır.
1668527364425.png

Ayrıca bu durum Ayyıldız Hareket Partisi lideri Beşirin "idris baba" isimli kullancımın banı kalkmamış mesajı ile ortaya çıkmıştır.
1668527445209.png

İlgili konuşma kayıdı buradadır. İsterseniz Beşir07 isimli kullanıcıya İdris Babanın banının kaldırılmadığını haber verdin mi diye sorabilirsiniz.
Yönetim olarak; verdiğimiz cezaların arkasındayız ve bu olaydan kesinlikle parti yöneticileri sorumludur.
Parti kapatma işlemi kesinlikle doğrudur ve parti yöneticilerinin bu konuda daha dikkatli olması gerektiği açıktır.
Olayın sorumlusu şahsın olayın sorumlusu olmadığını bilmiyor iken banını kaldırır mısınız diye ricacı olacak derecede yakınlığı olan bir parti yöneticisinin; biz hiçbir sorumluluk almıyoruz, bu olaydan sorumlu değiliz. İlgili şahıs yapmıştır demeye hakkı yoktur!

Tüm Başkan Online ailesine iyi oyunlar dileriz.

Beşir07

Ziyaretçi
Yine çarpıtma yine hedefiniz Beşir07 partideki herkesin bani açılacak dediğiniz için ben bunu yazdım size. Ama klasik her zamanki gibi heyacanli heyacanli hedefi üstünüzden almaya çalışıyorsunu. İdris baba isimli kullanıcı bu bunları yaptı diyorsunuz gecede Apo07 diyordunuz yarın hedefte ki kim acaba. Madem bu ipler aynı sizin süper sistem dediğiniz sistem bunlarda neden çalışmamis. sizden geceden beri 22. Dönem dahil diğer dönemler incelensin istedim ısrarla hemde kime oy atmışlar bugüne kadar diye halen herkesin önünde tekrarlıyorum geçmiş dönemler incelensin ak mi karami gorecez. Suskunluğum bugüne kadar oynadığım oyuna saygımdan dün kısa bir soru sordum burda forum bani attınız 😀. Sorum da bu şekil zamanında Apo07 suçlu ise neden banini açtınız değilse varsayımlarla neden banladiniz. Ayyıldız üyelerini huzursuzluk çıkmasın diye banladik dediniz Ayyıldiz in küfürle zorbalıkla işi olmaz Efendice oyununu oynar efendice gider. İnsanların savunma hakkını elinden alıyorsunuz şimdi de büyük ihtimalle ya ban atarsınız yada silersiniz sizden ricam hedef Beşir07 ise ban atmayın herkesin içinde savunayim partimi

Beşir07

Ziyaretçi
Bu paylaşıminizla bugüne kadar yapılan her seçim şaibeli

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Yönetici
Yine çarpıtma yine hedefiniz Beşir07 partideki herkesin bani açılacak dediğiniz için ben bunu yazdım size. Ama klasik her zamanki gibi heyacanli heyacanli hedefi üstünüzden almaya çalışıyorsunu. İdris baba isimli kullanıcı bu bunları yaptı diyorsunuz gecede Apo07 diyordunuz yarın hedefte ki kim acaba. Madem bu ipler aynı sizin süper sistem dediğiniz sistem bunlarda neden çalışmamis. sizden geceden beri 22. Dönem dahil diğer dönemler incelensin istedim ısrarla hemde kime oy atmışlar bugüne kadar diye halen herkesin önünde tekrarlıyorum geçmiş dönemler incelensin ak mi karami gorecez. Suskunluğum bugüne kadar oynadığım oyuna saygımdan dün kısa bir soru sordum burda forum bani attınız 😀. Sorum da bu şekil zamanında Apo07 suçlu ise neden banini açtınız değilse varsayımlarla neden banladiniz. Ayyıldız üyelerini huzursuzluk çıkmasın diye banladik dediniz Ayyıldiz in küfürle zorbalıkla işi olmaz Efendice oyununu oynar efendice gider. İnsanların savunma hakkını elinden alıyorsunuz şimdi de büyük ihtimalle ya ban atarsınız yada silersiniz sizden ricam hedef Beşir07 ise ban atmayın herkesin içinde savunayim partimi
Konuyu Apo’ya bağlamaya gerek yok suçlu bulundu. Suçlu sizin partinizden. Buyrun savunun.

MuratKan

Ziyaretçi
Siz daha suçlamanızı kanıtlamıyosunuz biz savunmadık çünkü ortada yapılan birşey yoktu. Şimdi gelmiş hadi savunun falan diyosunuz . Benimle konuşuyo yetkili genelde hatta laf sokma yarışına giriyo onun yerine düzgünce açıklamasını yapın suçlu eğer bir suç varsa bizdensede cezasını çeksin bişey dediğimiz yok.

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Yönetici
Ayrıca iplerin tespit tarihi 2 gün önce olduğu için; yeni sisteme düşmüş. Burada kullanıcınız bot ile size oy vermişken sisteme suç atmak konudan kaçmak oluyor.

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Yönetici
Siz daha suçlamanızı kanıtlamıyosunuz biz savunmadık çünkü ortada yapılan birşey yoktu. Şimdi gelmiş hadi savunun falan diyosunuz . Benimle konuşuyo yetkili genelde hatta laf sokma yarışına giriyo onun yerine düzgünce açıklamasını yapın suçlu eğer bir suç varsa bizdensede cezasını çeksin bişey dediğimiz yok.
Beyefendi her şey çok net. Suçlu parti üyeniz; buyrun açıklamanız nedir ? Parti üyenizi kınıyor musunuz. Arkasında mısınız ? Açıklamanız nedir.

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Yönetici
Suçlamanızı kanıtlamıyorsunuz diyorsunuz 50 hesabı açan kişi parti üyeniz İdris reis. 2 aydır üyeniz olan, Beşir başkanın banını kaldırır mısın diye az önce yazdığı İdris reis.

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Yönetici
Böyle birşeyi her kim yaptıysa kınıyorum. peşinede düşerim partimin kapanmasına neden olduğu için merak etmeyin . Siz düşmanlığınıza devam edin bu tavırları takınmaya devam edin .
Düşmanlık yok, beklediğimiz açıklama bu. Teşekkürler. Konu açığa kavuştu ise konuyu kitliyoruz.

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Yönetici
Durum için tüm başkan online oyuncularından ve emeği ile oynayan Ayyıldız hareket üyelerinden özür dileriz. Parti yöneticilerini daha dikkatli olmaya davet ediyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...