Siyah Sancak Partisi | Kuruluş Duyurusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Batın Can

Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ
Siyah Sancak Partisi kapatılması Hk.

Siyah Sancak partisi yönetimin ve oyunu oynayan birçok oyuncu tarafından da bilindiği üzere Fatih190333 başkanımızın kuruduğu bir partiydi , biz Bozkurt Harekat yönetimi olarak hiç bir zaman Siyah Sancak partisini kendimizden ayırmadık bu Fatih başkan hayattaykende böyleydi öldüğünde de ve bu parti bize o adamın emanetiydi. Bu oyuna onca zaman harcayan ve emek veren oyunumuzun ilk meclis başkanı rahmetli başkanımız Fatih190333 başkanın emaneti bugün itibariyle yönetim tarafından kapatılmıştır.
Kapatılsın diye uğraşanlar bir taraflarına kına yakabilir. Yönetimimize oyuncularına verdiği değeri tekrar tekrar gösterdikleri için çok teşekkür ediyorum.

Batın Can

Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ
Kıymetli BaşkanOnline Ailesi Üyeleri;

5.Dönem Seçimlerinin bitmesiyle beraber, yeni bir yol çizme kararı vermiş bulunmaktayım. Kimseyle kişisel bir sorunum olmadığını, tamamen hür iradem ve yeni bir macera arayışıyla bu yola çıktığımı herkese belirtmek isterim.

Adalet ve eşitlik felsefesi ile başladığım bu yeni maceramda, sıfırdan yapılandıracağım; Siyah Sancak Parti’me en büyük destekçilerimin siz dostlarım olacağının farkındayım.

Yeniden yapılanma sürecinde, partimiz tüm dostlara açıktır. Hoşgörü ve nezaket ile devam edeceğimiz siyasi hayatımızın ve Siyah Sancak Partimizin BaşkanOnline Platformuna hayırlı olmasını diliyorum.

SİYAH SANCAK PARTİSİ
GENEL BAŞKANI
Fatih190333
Bu adamdan geriye kalan tek şeyi de aldığınız için teşekkür ederim iyi ki sizin gibi yöneticilerimiz var 👏👏👏👏👏👏👏

Mahmut

YÖNETİCİ
Yönetici
Yönetici
Siyah Sancak Partisi kapatılması Hk.

Siyah Sancak partisi yönetimin ve oyunu oynayan birçok oyuncu tarafından da bilindiği üzere Fatih190333 başkanımızın kuruduğu bir partiydi , biz Bozkurt Harekat yönetimi olarak hiç bir zaman Siyah Sancak partisini kendimizden ayırmadık bu Fatih başkan hayattaykende böyleydi öldüğünde de ve bu parti bize o adamın emanetiydi. Bu oyuna onca zaman harcayan ve emek veren oyunumuzun ilk meclis başkanı rahmetli başkanımız Fatih190333 başkanın emaneti bugün itibariyle yönetim tarafından kapatılmıştır.
Kapatılsın diye uğraşanlar bir taraflarına kına yakabilir. Yönetimimize oyuncularına verdiği değeri tekrar tekrar gösterdikleri için çok teşekkür ediyorum.
Böyle bir üslup kabul edilemez.
Kapatılsın diye kimse uğraşmaz, uğraşılacak bir konu değil.
Ancak bir parti var içinde bir sürü tatil moduna almış oyuncu var. Burada bir şey olduğu belli.
Kimseyi zan altında bırakmıyoruz, ancak rahmetli fatih bizim de oyuncumuzdu.
Anısını yaşatmak için parti açılması yerine bize söylense böyle bir fikir olduğunu zaten yardımcı olurduk.
Üslup konusunda oyuna döndüğünden sonraki ilk ve son uyarımız olsun.
Bu konuda da polemik / tartışma istemiyoruz.
Konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...