Şikayet (1 Kişi İçeride)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Masal Kaplan

Yeni Üye
Vatandaş
Merhabalar daha öncesinde de cihaz değişikliğinden ötürü giremediğim için konu açmıştım ve hiçbir cevap vermediniz bununla ilgili forumdan. Instagram'dan yazmamı isterdiniz Instagram yazdım, hesabınız fake dediniz iftira attınız Instagram'da yazışmalar duruyor, zaten levelim fazla yüksek değil hesabımı kurtarmak istiyorum sadece iki gündür bunun mu uğraşsam 0'dan 30 level tekrardan yapardım ki zaten iki günde O 30 levele geldim. Mantıksız ve elle tutulur olmayan iddialarınızla hesabıma giremiyorum. Burada karşısındakini önyargısız bir şekilde suçlamayarak bana yardımcı olacak bir yetkilinin cevap vermesini istiyorum.
Hesabımı komple siliyor musunuz ne yapıyorsanız yapın ben kendi hesabımla sıfırdan tekrardan oyunu açıp geliştirmek istiyorum.

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Merhabalar daha öncesinde de cihaz değişikliğinden ötürü giremediğim için konu açmıştım ve hiçbir cevap vermediniz bununla ilgili forumdan. Instagram'dan yazmamı isterdiniz Instagram yazdım, hesabınız fake dediniz iftira attınız Instagram'da yazışmalar duruyor, zaten levelim fazla yüksek değil hesabımı kurtarmak istiyorum sadece iki gündür bunun mu uğraşsam 0'dan 30 level tekrardan yapardım ki zaten iki günde O 30 levele geldim. Mantıksız ve elle tutulur olmayan iddialarınızla hesabıma giremiyorum. Burada karşısındakini önyargısız bir şekilde suçlamayarak bana yardımcı olacak bir yetkilinin cevap vermesini istiyorum.
Hesabımı komple siliyor musunuz ne yapıyorsanız yapın ben kendi hesabımla sıfırdan tekrardan oyunu açıp geliştirmek istiyorum.
Aren kaplan ve masal kaplan hesaplarının 2 ayrı kişiye olduğunu kanitlamadan hesaplarınız açılmayacak.

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Ayrıca Aren kaplan ve masal kaplan hesaplarının neden sürekli olarak cihaz hatası aldığını da açıklarsanız çok memnun oluruz.

Masal Kaplan

Yeni Üye
Vatandaş
Tekrardan merhaba, bakın yineliyorum iki gündür cihaz değişikliğinden ötürü giriş yapamıyorum ve bu sorunu size yansıttım benden Instagramdan yazmamı istediğiniz, Ben de size abimin hesabından ulaşabilirsiniz dedim ve oradan yazdırdım, cihazla ilgili sorunu olan tek kişi benim sadece benim cihazımda değişiklik oldu abimin cihazın herhangi bir problem yok iki cihazda da sıkıntı varmış gibi yansitmayın. Cihazı değiştiriyorum başka cihazda açmam için size başvurdum sadece olay bu. Siz kalkıp bu olayı çok farklı yerlere çektiniz bunun üzerine abimin de hesabını banlamışsınız, benim birine küfür ettiğimi birini hakaret ettiğimi ya da oyun dışı kural dışı bir şey yaptığımı gördünüz mü bunu kanıtlayacak hiçbir delil bir veri olmadan bu şekilde yaklaşmanız zaten başlı başına yanlış. Bir de zaten yeni bir kullanıcıyım 5 gün ya var ya yok ben bu sorunun çözülmesi için size başvurdum süre zarfında Yeni bir hesap açsam zaten o hesabı mı geçerim ki neden bu kadar çaba sarf edeyim. Siz şu an bu davranışlarınızla emeğimizi hiçe sayıyorsun. Ben size kendimi çok da güzel ispat ederim şekerim fotoğraf abimle yazarım kağıda da bugünün tarihini ve oyun içi olan bu işlemleri size gönderirim altına imzamı atarım, bu benim için zor bir şey değil ama siz şu anda yapmış olduğunuz bu etik olmayan davranışlarınız ile kalacaksınız. Kolay gelsin.

Aren Kaplan

Yeni Üye
Vatandaş
Öncelikle bu konuya çok farklı bir bakış açısı getirdiğiniz için oyun kurucularını eleştiriyorum. Kardeşim sadece telefon değiştirmek istediği için bu kadar tantana çıkarılması ve yalan yanlış Aslı olmayan iddialar ile ikimizin de telefonda problem çıktı deyip, halbuki sadece kardeşim cihaz değiştirmek istedi tek sorun bu benim cihazımla ilgili herhangi bir problem yok. Burdur bahanelerle neden böyle bir şey yaptınız hala anlamlandırmış
değilim. Evet ben de 1 mayıs'tan beri bu platformun kullanıcısıyım birçok referansım da oldu şu an bulunmuş olduğum partide de arkadaşlarada çok yardımın dokundu, hatta gidip bulunduğum Parti başkanına da sorabilirsiniz. Her şeyi geçtim kardeşimden ya da böyle bir şüpheniz oldu benle ne alakası varda beni banlıyorsunuz, selfie bilmem nesi yapın dediğiniz sorun değil akşam onu da yaparız kardeşim açıklamış zaten buraya da fotoğraflı bir şekilde yollarız. Hiçbir şeye değil fakat kısa süre de olsa şurada vermiş oldum emeğe üzüldüm.

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Uzun uzun yazmayacağım.
Aren kaplan isimli kişinin kardeşi masal kaplan.
Masal kaplan ile Aren kaplan kişisinin Multi hesap olacağını düşündüğümüz için selfie onay yapmasını istiyoruz.
Selfie onay yaptığınızda hesaplar açılacak.
Durum bu kadar basit.
Ayrıca masal kaplan ile Aren kaplan kişileri ayrı kişiler neden ikisi banlandi diyorsunuz. Masal kaplan hesabını Aren kaplan kisisi ilgilendirmiyor ise masal kaplanın giriş probleminde neden masal kaplan değil de Aren kaplan yazdı?
Konu bizim için kapanmıştır.
Selfie onay yapılır ve hesaplar açılır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...