ŞEHİR DEĞİŞİKLİĞİ İÇİN EK ZAMAN VERİLMİŞTİR.

BaşkanOnline - Sistem

SİSTEM HESABI
Yönetici
Değerli Başkan Online oyuncuları,
Milletvekili, Bakan ve Komutanların görevden alınması nedeniyle şehir değişikliklerini tekrardan aktif etme kararı aldık.
Bu kararın nedeni şehir başkanlığı sıralamasının bu öğeler ile bağlantılı olması kaynaklıdır.
Bu yüzden böyle bir karar alınmıstır.

28 Temmuz 2023 00:00 tarihine kadar şehir değiştirme işlemlerini yapabilirsiniz.
İyi oyunlar dileriz.

ErenA.

...
Yasaklı Üye
Meali : Bazı sevdiğimiz oyuncu ve partilerin üyeleri açıkta kalmasın diye şehir değiştirme süresini uzatıyoruz. İtiraz eden olacaksa etmesin çünkü kuralları kafama göre koyar kafama göre uygularım sizene 😄

BaşkanOnline - Sistem

SİSTEM HESABI
Yönetici
Meali : Bazı sevdiğimiz oyuncu ve partilerin üyeleri açıkta kalmasın diye şehir değiştirme süresini uzatıyoruz. İtiraz eden olacaksa etmesin çünkü kuralları kafama göre koyar kafama göre uygularım sizene 😄
Hayır meali:
Şehir başkanları bu tarihe kadar yarışta sadece kendileri var iken şimdi milletvekilleri, bakanlar, ordu üyeleri de bu yarışta gözüktüğü için ortalık karıştı.
Biraz düşünseniz çözmek zor olmasa gerek.
Ama düşünmek işinize gelmez genelde :)

BaşkanOnline - Sistem

SİSTEM HESABI
Yönetici
Hayır meali:
Şehir başkanları bu tarihe kadar yarışta sadece kendileri var iken şimdi milletvekilleri, bakanlar, ordu üyeleri de bu yarışta gözüktüğü için ortalık karıştı.
Biraz düşünseniz çözmek zor olmasa gerek.
Ama düşünmek işinize gelmez genelde :)
Peki neden milletvekili, bakanlar, ordu üyeleri bu yarışta sorusunun yanıtı da sizin zamanınızda bir şeyler yapmanız ile alakalı oalbilir :)

Black59eagle

Yeni Üye
Vatandaş
Kendinize göre açıklama yapmışsınız . Ancak ben yine de katılmıyorum. Sonuçta olağanüstü durumlar olağanüstü sonuçlar doğurmalı ….

siz yine müdahil olmuşsunuz

Black59eagle

Yeni Üye
Vatandaş
Çok değil mesajı 1-2 kez okusanız neden oldugunu anlarsınız. :)
Okuduğunu net anlamada bir problemim yok “ kendinize göre “ açıklamanız diye yazdım zaten.

ancak bir çok platformda oyun oynamış birisi olarak müdahil olmasanız daha iyiydi diyorum .

Buradaki bir çok genç arkadaş heyecanla laf yetiştirme şeklinde yazılar yazabiliyor görüyorum

siz de biraz bana uymayan üslupla cevap veriyorsunuz. Ama bu mesajım o niyetle değil sadece öneri

Oyuna kısa süre önce katılan bir abiniz olarak yazıyorum . Ez cümle , Olayları akışına bırakmak bazen iyidir

iyi akşamlar

BaşkanOnline - Sistem

SİSTEM HESABI
Yönetici
Okuduğunu net anlamada bir problemim yok “ kendinize göre “ açıklamanız diye yazdım zaten.

ancak bir çok platformda oyun oynamış birisi olarak müdahil olmasanız daha iyiydi diyorum .

Buradaki bir çok genç arkadaş heyecanla laf yetiştirme şeklinde yazılar yazabiliyor görüyorum

siz de biraz bana uymayan üslupla cevap veriyorsunuz. Ama bu mesajım o niyetle değil sadece öneri

Oyuna kısa süre önce katılan bir abiniz olarak yazıyorum . Ez cümle , Olayları akışına bırakmak bazen iyidir

iyi akşamlar
Olayı akışına bırakacak bir durum olsa inanın bırakırdık.
Adil bir oyun için müdahale etmemiz şart.
Yine de yorumunuzu iyi niyetli buluyor, teşekkür ediyoruz.

iElectro01Q

🪽ⓈⓁⓅ🪽,⚛️🄰🅁🄶🄴⚛️,⚙️🆃🅲🅿⚙️ 𝙆𝙪𝙧𝙪𝙘𝙪𝙨𝙪
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ
İyiymiş 👍

Meteturan

Trabzonspor
Vatandaş
Değerli başkanlar Trabzon harici bir şehre taşınırsanız çok memnun olurum.. :)