Şehir başkanlığı verilmedi (1 Kişi İçeride)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Volkan8396

İSTİKLAL Partisi PARTİ SAYMANI
Yasaklı Üye
Vatandaş
Muhatap olma diyorsun sen milletin yazısına istediğini yazıyorsun adam Amasya için yazdıysa ya admin cevap verir yada kadir sana düşmez millete laf söylemek ??
Oda Düzgün Bi paylaşım yapsın o zaman Zaten Çağrı Gerekeni söyledi Ben zaten biliyordum onu söylemeye gerek duymadım Çağrı söyledi gidip direk paldır küldür şehiri alamadım admin adam kayırıyor demesi yanlış üstelik admini boş yere suçlama yapıyor arkadaş onu belirttim ama sizde nerde o anlama kabiliyeti

creadd

Ağrı Belediye Başkanı
Vatandaş
Oda Düzgün Bi paylaşım yapsın o zaman Zaten Çağrı Gerekeni söyledi Ben zaten biliyordum onu söylemeye gerek duymadım Çağrı söyledi gidip direk paldır küldür şehiri alamadım admin adam kayırıyor demesi yanlış üstelik admini boş yere suçlama yapıyor arkadaş onu belirttim ama sizde nerde o anlama kabiliyeti
bizde anlama kabiliyeti var da sende böyle kelimeleri bir araya getirme kabiliyeti varmı ben onu anlıyamadım
zaten biz o puan meselesine baktık anladık kadir son saniye 4 k puan farkı atmış şehri almış arkadaş onu görmediği için böyle birşey yazmöış zaten adminde geldiğinde ona bu konu hakkında hesabını sorardı sen adminin yapacağı şeyleri yapmasaydın.
:D :D

Volkan8396

Yasaklı Üye
Vatandaş
bizde anlama kabiliyeti var da sende böyle kelimeleri bir araya getirme kabiliyeti varmı ben onu anlıyamadım
zaten biz o puan meselesine baktık anladık kadir son saniye 4 k puan farkı atmış şehri almış arkadaş onu görmediği için böyle birşey yazmöış zaten adminde geldiğinde ona bu konu hakkında hesabını sorardı sen adminin yapması gereken şeyleri yapmasaydın.
:D :D
Ben zaten admin yapması gerekeni yapmadım bu arada o arkadaş inceleseydi o zaman neden buraya hemen paldır küldür gelip admin adam kayırıyor diyor peki onu söyle bana benim admin ile ilgili herhangi bir şeyim yok zaten olmaz da

Volkan8396

Yasaklı Üye
Vatandaş
Biriniz der para veriyoruz ban yiyoruz diğeriniz gelir admin adam kayırıyor bizde mi yapalım aynısını gelip burda onu bunu yapıyorsunuz

cagriars

İSTİKLAL PARTİSİ GENEL BAŞKAN VEKİLİ
Vatandaş
Benim buraya yazma sebebim “adam kayırıyor” kelimesi kadirde bizde olduğu için buraya yazabilirim yani partimin arkasındayım sadece yoksa sizle muhattap olmam eğer bireysel olsaydı oyun

creadd

Ağrı Belediye Başkanı
Vatandaş
İyi şurda biri ... yazsın bizde partice ona sallıyalım mantıklımı
yeri gelince susmayı billmesi gerek insanın eğer insan bunu bilmiyorsa boşa uğraşmaya gerek yok ;)

murselsarac

Genelkurmay Cumhurbaşkanı Başbakanınızım
Yasaklı Üye
Vatandaş
İyi şurda biri ... yazsın bizde partice ona sallıyalım mantıklımı
yeri gelince susmayı billmesi gerek insanın eğer insan bunu bilmiyorsa boşa uğraşmaya gerek yok ;)
Bunlara boşa laf anlatmaya çalışma kardeşim, adamlara 600 k dan fazla sıralama fark attım başka birşeye sallamaya başladılar, boşuna kendini yorma yiğidim kendi bildiklerini okuyorlar

baskanonline

Cumhurbaşkanı
Yönetici
Cumhurbaşkanı
Şehir başkanlığında 1. Bitirdik yine başkan olamadık adammı kayırıyorsunuz birader
Öncelikle saat 00.00 verileri.
Bizde her şey şeffaf, konuya girip baksanız zaten ne olduğunu göreceksiniz.

3 kişi yarışılmış puanlar şu şekilkde;

Kullanıcı adı: parababasii - Puan: 355446 - Vergi: 213888 - Parti: ISTIKLALPARA
Güncel Eğitim Seviyesi: 601 - Şehir: 5 - Son Görülme: 30.11.2020 23:58

Kullanıcı adı: muhammetakkus - Puan: 351289 - Vergi: 39400 - Parti: KUZGUN
Güncel Eğitim Seviyesi: 586 - Şehir: 5 - Son Görülme: 30.11.2020 21:23

Kullanıcı adı: huja - Puan: 6570 - Vergi: 0 - Parti: ISTIKLALPARA
Güncel Eğitim Seviyesi: 193 - Şehir: 5 - Son Görülme: 30.11.2020 17:54

Son ana kadar puanınızı takip etmeniz gerekiyor ki daha sonradan burada burada şehir başkanlığı verilmedi demeyin.
Bizim başkanlığı vermeme gibi bir durumumuz yok siz alamamışsınız.

Herkese iyi oyunlar.

baskanonline

Cumhurbaşkanı
Yönetici
Cumhurbaşkanı
Demekki şartları karşılamıyorsun @baskanonline gereğini yapar mısınız?
senden mi soruluyor gereği?

Sana mı soruluyor gereği? Admin gelir cevabı verir. Hemen adamı mentionlayım da görsün. Etkisiz eleman seni. Hayatın yancılık, figüranlıkla, gammazlıkla geçiyor.
Sanarsın panel Volkan’ın elinde, hayırdır adminin koltuğunda gözün mü var ? Varsa söyle
Eskiden belli vardır volkanda bi koltuk sevdasi adminin yerinide ister nie istemesin.??

Tartışma yaratmaya çalışmanızdan dolayı 1 gün ban.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...