ROL KEYFİNE DESTEK OLABİLECEK ÖNERİLER (2 Kişi İçeride)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

haynape

Halkçılık Partisi Üyesi | Reformist
Vatandaş
Oyun içi ekonomi sistemine bankacılık ve kredi kurumları mekanikleri ve oyuncuların fon yönetimi yapıp kredi alıp verebileceği işletme türleri eklenebilir. Bu kurumları oyuncu veya ortaklık şeklinde oyuncular satın alıp yönetebilir.

Siyasi partiler, politik kurum kimliğinden ziyade Klan mantığında dizayn edilmiş durumda. Sosyal kulüpler mekanizmaları eklenerek, Siyasi Partiler sadece politikayla uğraşırken aynı zamanda oyuncuların sosyal kulüplerden bağlantı kurması sağlanarak çok daha efektif hale getirilip Roleplay mantığı guclendirilebilir. Aynı zamanda eklenebilecek banka ve kredi kurumları mekaniği de ekonomik bagintilari tamamen politikaya paralel daha da kuvvetli bir rekabet ortamının oluşmasını tetikleyebilir.

Siyasi partilere tüzük, program yazma ve moderasyon tarafından onaylanma zorunluluğu getirilmesi Rol ortamını daha da nezih hale getirebilir.

Siyasetçiler bu eklenebilecek mekanikler üzerinde kanun teklifleri ve düzenlemelerin yanında vergi kararları da alınabilir. Şehirler kendi vergi oranlarını belirleyebilir.


Söylediklerim öneridir, kesinlikle eleştiri barındırmaz. Saygılarımla.
 

Yappız

🌄 Yeniden Doğuş 🌄
Vatandaş
Tebrikler güzel öneriler düşünülmüş yönetim de bu önerileri dikkate alacaktır üyelerin önerilerini dikkatte alıyorlar çünkü 🌹
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst