Oyuna geri dönüş! (1 Kişi İçeride)

halisdinc

Vatandaş
Vatandaş
Şahsım olan halisdinc kullanıcı adım ile oyuna tekrar dönüş sağlamış bulunmaktayım. Oyuna başlayı yıllar geçmiş olsa dahi bir zamanlar bırakmak durumda kalmıştım. Şimdi gelen güncelleme ve değişmiş yönetim kadrosu ve yeni katılan arkadaşlarla çok rekabetli ve güzel bir oyun geçirme dilekleriyle oyuna başlamış bulunmaktayım. Yoluma @Ozi83 ağabeyim ve hemşehrim @Atakann ile "Emektar Lokali Partisi" 'nde yoluma devam etme kararı aldım. Seçim günlerinde adaylara başarılar dilerim. Yeni oyunculara ve eski dostlarıma ve @baskanonline bolca selamlarımı iletiyorum.

Son düzenleme:

Beriburi

BİTLİS BELEDİYE BAŞKANI
Vatandaş
Şahsım olan halisdinc kullanıcı adım ile oyuna tekrar dönüş sağlamış bulunmaktayım. Oyuna başlayı yıllar geçmiş olsa dahi bir zamanlar bırakmak durumda kalmıştım. Şimdi gelen güncelleme ve değişmiş yönetim kadrosu ve yeni katılan arkadaşlarla çok rekabetli ve güzel bir oyun geçirme dilekleriyle oyuna başlamış bulunmaktayım. Yoluma @Ozi83 ağabeyim ve hemşehrim @Atakann ile "Emektar Lokali Partisi" 'nde yoluma devam etme kararı aldım. Seçim günlerinde adaylara başarılar dilerim. Yeni oyunculara ve eski dostlarıma bolca selamlarımı iletiyorum.
Hoşgeldin:))

mamii

Vatandaş
Vatandaş
Şahsım olan halisdinc kullanıcı adım ile oyuna tekrar dönüş sağlamış bulunmaktayım. Oyuna başlayı yıllar geçmiş olsa dahi bir zamanlar bırakmak durumda kalmıştım. Şimdi gelen güncelleme ve değişmiş yönetim kadrosu ve yeni katılan arkadaşlarla çok rekabetli ve güzel bir oyun geçirme dilekleriyle oyuna başlamış bulunmaktayım. Yoluma @Ozi83 ağabeyim ve hemşehrim @Atakann ile "Emektar Lokali Partisi" 'nde yoluma devam etme kararı aldım. Seçim günlerinde adaylara başarılar dilerim. Yeni oyunculara ve eski dostlarıma bolca selamlarımı iletiyorum.
Ve halisdinc sahalara geri dönüyor 🙂
Nerelerdesin be halis reis özledik seni.
Hoşgeldin oyuna . Şimdi oyunun neşesi artar be 😄

Ozi83

Emektar Lokali / Eski GDP Partisi
Yasaklı Üye
Vatandaş
Halis'im eve ve aileye hoşgeldin.Seni ve enerjini tekrar görmek çok güzel.Hemen hissediyor insan,eski günlerde ki gibi :)
Sırf açtığın konuda bile yapılan yorumlardan ve beğenilerden anlaşılabiliyor eski dostların ve ekibin toplandığı
Nerede kalmıştık bro ? Nereyi forse edelim ? 😃

halisdinc

Vatandaş
Vatandaş
Halis'im eve ve aileye hoşgeldin.Seni ve enerjini tekrar görmek çok güzel.Hemen hissediyor insan,eski günlerde ki gibi :)
Sırf açtığın konuda bile yapılan yorumlardan ve beğenilerden anlaşılabiliyor eski dostların ve ekibin toplandığı
Nerede kalmıştık bro ? Nereyi forse edelim ? 😃
Etkileşiğim zirveye çıktığı dönemi yaratmıştık. Tekrar geliyor. İyi seyirler. :)