YENİLİK Oyun Parası ile Yeşil Taş Satın Alma Aktif Edildi.

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Yönetici
Değerli Başkan Online Oyuncuları;

30.11.2021 tarihi itibariyle Oyun Parası ile Yeşil Taş Satın alma Web üzerinden aktif edilmiştir.

İşlemi Yapmak için;

Başkan Online - Kullanıcı Yönetim Paneline giriş yapmanız gerekmektedir.
www.baskanonline.com adresinde en altta Kullanıcı Paneline Giriş alanına tıklayarak ilgili alana ulaşabilirsiniz.

Bu alanda Oyun kullanıcı adı ve şifrenizi girerek giriş yaptığınızda karşınızda çıkan alanda Oyun Parası İle Yeşil Taş Satın Alın alanına tıklayarak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

İşlemler anlık olarak gerçekleşiyor olup, oyunu kapatıp açtığınızda aktif olacaktır.
İyi oyunlar dileriz.

Atakann

Emektar Lokali Genel Başkanı
Yasaklı Üye
Vatandaş
Değerli Başkan Online Oyuncuları;

30.11.2021 tarihi itibariyle Oyun Parası ile Yeşil Taş Satın alma Web üzerinden aktif edilmiştir.

İşlemi Yapmak için;

Başkan Online - Kullanıcı Yönetim Paneline giriş yapmanız gerekmektedir.
www.baskanonline.com adresinde en altta Kullanıcı Paneline Giriş alanına tıklayarak ilgili alana ulaşabilirsiniz.

Bu alanda Oyun kullanıcı adı ve şifrenizi girerek giriş yaptığınızda karşınızda çıkan alanda Oyun Parası İle Yeşil Taş Satın Alın alanına tıklayarak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

İşlemler anlık olarak gerçekleşiyor olup, oyunu kapatıp açtığınızda aktif olacaktır.
İyi oyunlar dileriz.Bir öneride bulunayım.

Biz bu parayı yeşil taşa çevireceksek, size bir öneride bulunayım. Şehir kiralamalarını sürekli artırmak yerine sabit 75 veya 100 yapın, kazanılan başkanlık puanını 2500 veya 5000’e çıkartın süreyide 12 saate düşürün sürümden kazanın. Şuan seyahat kiralama 150 taşa çıkarılmış para tuzağı şehirlerden 150M kazanılmıyor ki 150 taş verilsin mantıksız açıkçası ?

Volkan.07

Ziyaretçi
Biz bu parayı yeşil taşa çevireceksek, size bir öneride bulunayım. Şehir kiralamalarını sürekli artırmak yerine sabit 75 veya 100 yapın, kazanılan başkanlık puanını 2500 veya 5000’e çıkartın süreyide 12 saate düşürün sürümden kazanın. Şuan seyahat kiralama 150 taşa çıkarılmış para tuzağı şehirlerden 150M kazanılmıyor ki 150 taş verilsin mantıksız açıkçası ?
150 taş Verdiğimiz Zaman 150 Milyon Oyun Parası Kazanmamız mümkün değil mantıklı birşey düşünülebilir atakanın dediği gibi yapılabilir

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Yönetici
Bugün anlaşabildiğimiz tek bir konu yok heralde. Şöyle bir hesaba vurursak.
1 Havalimanı kiralandığında 2500 başkanlık puanı, 25 milyon garanti oyun parası ve havalimanı geliri elde ediliyor.
Düz mantık ile zaten 50 yeşil taş = 1000 başkanlık puanı oluyor.

Siz ise 150 yeşil taşa hem 2500 başkanlık puanı ve oyun parası da kazanıyorsunuz.

Hesaplama yaparken her şeyi göz önünde bulundurursanız daha mantıklı olacaktır.

Atakann

Emektar Lokali Genel Başkanı
Yasaklı Üye
Vatandaş
Bugün anlaşabildiğimiz tek bir konu yok heralde. Şöyle bir hesaba vurursak.
1 Havalimanı kiralandığında 2500 başkanlık puanı, 25 milyon garanti oyun parası ve havalimanı geliri elde ediliyor.
Düz mantık ile zaten 50 yeşil taş = 1000 başkanlık puanı oluyor.

Siz ise 150 yeşil taşa hem 2500 başkanlık puanı ve oyun parası da kazanıyorsunuz.

Hesaplama yaparken her şeyi göz önünde bulundurursanız daha mantıklı olacaktır.
Öneriler kısmına baktınız mı orayı atladınız sanırım hiç yüzüm gülmüyor başta belirttiğiniz yorum ile güldürdünüz teşekkürler admin hevesim kırıldı ama söyleyeyim ? ve ayrıca bunların duyurusu yapılsa bizde böyle yorum yapmayız dimi ama ben görmedim 2500 başkanlık puanı verildiğini nerden bileyim ?‍♂️

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Yönetici
Öneriler kısmına baktınız mı orayı atladınız sanırım hiç yüzüm gülmüyor başta belirttiğiniz yorum ile güldürdünüz teşekkürler admin hevesim kırıldı ama söyleyeyim ? ve ayrıca bunların duyurusu yapılsa bizde böyle yorum yapmayız dimi ama ben görmedim 2500 başkanlık puanı verildiğini nerden bileyim ?‍♂️
Duyurular kısmına yazıldı şu an. Öneriler için teşekkürler, bugün yoğun olduğumuz için isteklere bakamadık :)