YENİLİK Oyun Parası ile Başkanlık Puanı Satın Alma Aktif Edildi.

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Yönetici
Değerli Başkan Online Oyuncuları;

30.11.2021 tarihi itibariyle Oyun Parası ile Başkanlık Puanı Satın Alma Web üzerinden aktif edilmiştir.

İşlemi Yapmak için;

Başkan Online - Kullanıcı Yönetim Paneline giriş yapmanız gerekmektedir.
www.baskanonline.com adresinde en altta Kullanıcı Paneline Giriş alanına tıklayarak ilgili alana ulaşabilirsiniz.

Bu alanda Oyun kullanıcı adı ve şifrenizi girerek giriş yaptığınızda karşınızda çıkan alanda Oyun Parası ile Başkanlık Puanı Satın Alın alanına tıklayarak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

İşlemler anlık olarak gerçekleşiyor olup, oyunu kapatıp açtığınızda aktif olacaktır.
İyi oyunlar dileriz.

Atakann

Emektar Lokali Genel Başkanı
Yasaklı Üye
Vatandaş
Bu şu an aktif edilecek bir şey değil ki şehir başkanlarını göz göre göre riske atıyorsunuz bence gece 12 den sonra aktif edilmeli

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Yönetici
Günleri ayları konuşmak yerine sadece Kasım ayını düşünürsek, gecesini gündüze katıp hem vergi hem iş kasarak puan biriktirenin emeği nedir peki ? Tamam basmasın demiyorum. Bişey yapıyorsunuz ama zamansız bir anda her neyse ??
Vergi puanı ile bu yeniliğin bir alakası olduğunu düşünmüyoruz. Vergi,iş kasıp puan biriktirenler zaten ayrı hesaplanıyor.
Vergi puanı sıralaması yalnızca işlerden geliyor.

HanBaba

Teknokrat Parti Genel Başkanı
Vatandaş
Gerçekten olumlu bir gelişme, teşekkür ederiz başkanonline ekibi :) ?

_FIRTINA_

SOSYALİST
Vatandaş
Bu üyelik işlemlerinde bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum. Çünkü foruma giriş yaptığım bilgilerle kullanıcı paneline giriş yapamıyorum. Şifreyi sıfırlıyorum mail adresine düşmüyor
@uqrcndnmz07 forum kullanıcı ve şifre değil, oyuna giriş yaptığınız kullanıcı ismi ve şifrenizle giriş yapıyorsun panele bilgin olsun:) (oyun üzerinden de şifrenize güncelleme yapabilirsin) iyi oyunlar başkan

admin yoğunsunuz diye bilgilendirme yaptım ?