OYUN İÇİ BAN İTİRAZLARI BURADAN YAPILACAKTIR. (6 Kişi İçeride)

sla_arel

Yeni Üye
Yasaklı Üye
Vatandaş
Merhaba oyunu daha yeni indirdim nasıl oynandığını çözmeye çalışırken partilere üye arayan arkadaşlar mesaj atınca eşim görüp yanlış anladı oyun değilde başka platform olduğunu düşünüp küfür ederek mesaj attı bu sebeple ban yedim özür diliyorum birdaha böyle bir durum yaşanmaması adına söz veriyorum banımın kalkmasını arz ediyorum yeni oyuncu olarak bu sefer affetmenizi temenni ederim

sla_arel

Yeni Üye
Yasaklı Üye
Vatandaş
Merhaba oyunu daha yeni indirdim nasıl oynandığını çözmeye çalışırken partilere üye arayan arkadaşlar mesaj atınca eşim görüp yanlış anladı oyun değilde başka platform olduğunu düşünüp küfür ederek mesaj attı bu sebeple ban yedim özür diliyorum birdaha böyle bir durum yaşanmaması adına söz veriyorum banımın kalkmasını arz ediyorum yeni oyuncu olarak bu sefer affetmenizi temenni ederim

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
"lan bi anda herkes bisey yaziyor ne boktan bi oyun bu yok vefa partisi yok yavru vatan partisi"
"siktir pic bak işine"

Oynamamanızın daha hayırlı. İyi günler.

Burak Karadoğu

Yeni Üye
Vatandaş
Kullanıcı adım: Burak Karadoğu
Ekranda yazan banlanma sebebim: Oyunu bırakacağını açıklamıştır.
Oyuna tekrar başlamaya karar verdim bu yüzden banımın kaldırılmasını talep ediyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Kullanıcı adım: Burak Karadoğu
Ekranda yazan banlanma sebebim: Oyunu bırakacağını açıklamıştır.
Oyuna tekrar başlamaya karar verdim bu yüzden banımın kaldırılmasını talep ediyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.
Yeni hesap açarak oyuna geri dönebilirsiniz.
Oyunu bırakacağınız zaman geri dönüş olmadığı size söylendi.

arelbülent

Yeni Üye
Vatandaş
Kullanıcı adım: arelbülent
Az önce multi üyelikten dolayı 2030 ban yedim bunun ne olduğunu bilmiyorum,oyunda ne gibi bir kural hatası yaptığımın açıklanmasını istiyorum.

Reyhancf

Mülk-i İdare Partisi - Parti Sekreteri
Vatandaş
BAN İTİRAZI YAPMADAN ÖNCE TAMAMINI OKUYUNUZ.

-Ban itirazları yalnızca banlanan kişi ya da mensubu olduğu parti yöneticileri tarafından forum üzerinden 1 kişi üzerinden yapılması gerekmektedir.
(Hem banlanan kişinin, hem de yöneticilerinin konuya hep beraber yazmasının bir anlamı yok)

-Başka platformlar üzerinden ban itirazları ciddiye alınmayacak olup, ilgili kişinin itirazını sürdürmesinde ulaştığı platformdan engellenecektir.

-Ayrıca suçlu olduğu apaçık olan kişinin itiraz etmesi halinde cezası uzayacaktır.

-8 Kasım 2022 tarihinden itibaren banlar ile ilgili tüm işlemler yalnızca @Ali. ve @baskanonline (Destek) isimli yönetim üyeleri tarafından yapılacaktır.

Örnek Ban itiraz mesajı:
Kullanıcı adım: xxx,
Ekranda yazan banlanma sebebim: yyy
yyy sebebinen banlandım ancak, durum zzzz şeklindedir.
Detaylıca incelenmesini istiyorum.
Şeklindedir...

Herkese iyi oyunlar dileriz.
Kullanıcı adım: Mia Reyhan
Hesabım multi üyelik sebebiyle banlanmıştır, işlemin hatalı olduğunu düşünüyorum. Gerekli incelemelerin yapılıp hesabımın açılmasını talep ediyorum.

GökHasimoglu

Yeni Üye
Vatandaş
BAN İTİRAZI YAPMADAN ÖNCE TAMAMINI OKUYUNUZ.

-Ban itirazları yalnızca banlanan kişi ya da mensubu olduğu parti yöneticileri tarafından forum üzerinden 1 kişi üzerinden yapılması gerekmektedir.
(Hem banlanan kişinin, hem de yöneticilerinin konuya hep beraber yazmasının bir anlamı yok)

-Başka platformlar üzerinden ban itirazları ciddiye alınmayacak olup, ilgili kişinin itirazını sürdürmesinde ulaştığı platformdan engellenecektir.

-Ayrıca suçlu olduğu apaçık olan kişinin itiraz etmesi halinde cezası uzayacaktır.

-8 Kasım 2022 tarihinden itibaren banlar ile ilgili tüm işlemler yalnızca @Ali. ve @baskanonline (Destek) isimli yönetim üyeleri tarafından yapılacaktır.

Örnek Ban itiraz mesajı:
Kullanıcı adım: xxx,
Ekranda yazan banlanma sebebim: yyy
yyy sebebinen banlandım ancak, durum zzzz şeklindedir.
Detaylıca incelenmesini istiyorum.
Şeklindedir...

Herkese iyi oyunlar dileriz.
->GökhanHaşimoğlu.
->Multi Üyelik.
->Multi Üyelik sebebinden banlandım ancak oyunu kardeşimde oynuyordu ve 2 hesap arasında hiçbir akış olmamıştır.
Detaylıca İNCELENMESİNİ İstiyorum.
Teşekkürler.

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
->GökhanHaşimoğlu.
->Multi Üyelik.
->Multi Üyelik sebebinden banlandım ancak oyunu kardeşimde oynuyordu ve 2 hesap arasında hiçbir akış olmamıştır.
Detaylıca İNCELENMESİNİ İstiyorum.
Teşekkürler.
Kardeşiniz ile oynadı iseniz ip bildirimi yapmanız gerekiyordu. İki hesap da kapatıldı. Bildirim yapılmadıgı için geri aççılmayacka.

arelbülent

Yeni Üye
Vatandaş