OYUN İÇİ BAN İTİRAZLARI BURADAN YAPILACAKTIR. (8 Kişi İçeride)

oğuz1224

Yeni Üye
Vatandaş
BAN İTİRAZI YAPMADAN ÖNCE TAMAMINI OKUYUNUZ.

-Ban itirazları yalnızca banlanan kişi ya da mensubu olduğu parti yöneticileri tarafından forum üzerinden 1 kişi üzerinden yapılması gerekmektedir.
(Hem banlanan kişinin, hem de yöneticilerinin konuya hep beraber yazmasının bir anlamı yok)

-Başka platformlar üzerinden ban itirazları ciddiye alınmayacak olup, ilgili kişinin itirazını sürdürmesinde ulaştığı platformdan engellenecektir.

-Ayrıca suçlu olduğu apaçık olan kişinin itiraz etmesi halinde cezası uzayacaktır.

-8 Kasım 2022 tarihinden itibaren banlar ile ilgili tüm işlemler yalnızca @Ali. ve @baskanonline (Destek) isimli yönetim üyeleri tarafından yapılacaktır.

Örnek Ban itiraz mesajı:
Kullanıcı adım: xxx,
Ekranda yazan banlanma sebebim: yyy
yyy sebebinen banlandım ancak, durum zzzz şeklindedir.
Detaylıca incelenmesini istiyorum.
Şeklindedir...

Herkese iyi oyunlar dileriz.
Kullanıcı adım:eek:ğuz1224
Ekranda yazan banlanma sebebim:Multi üyelik,ancak benim bu hesap dışında başka bir hesabım yok.

Mehmet 32

Yeni Üye
Vatandaş
BAN İTİRAZI YAPMADAN ÖNCE TAMAMINI OKUYUNUZ.

-Ban itirazları yalnızca banlanan kişi ya da mensubu olduğu parti yöneticileri tarafından forum üzerinden 1 kişi üzerinden yapılması gerekmektedir.
(Hem banlanan kişinin, hem de yöneticilerinin konuya hep beraber yazmasının bir anlamı yok)

-Başka platformlar üzerinden ban itirazları ciddiye alınmayacak olup, ilgili kişinin itirazını sürdürmesinde ulaştığı platformdan engellenecektir.

-Ayrıca suçlu olduğu apaçık olan kişinin itiraz etmesi halinde cezası uzayacaktır.

-8 Kasım 2022 tarihinden itibaren banlar ile ilgili tüm işlemler yalnızca @Ali. ve @baskanonline (Destek) isimli yönetim üyeleri tarafından yapılacaktır.

Örnek Ban itiraz mesajı:
Kullanıcı adım: xxx,
Ekranda yazan banlanma sebebim: yyy
yyy sebebinen banlandım ancak, durum zzzz şeklindedir.
Şeklindedir...

Herkese iyi oyunlar dileriz.
Kullanıcı adım:Memo
Ekranda yazan banlanma sebebi: Multi üyelik
Ancak durum: ben oyununuzu severek oynuyordum fakat bir takım işler yüzünden sildim aradan baya sonra geri yükledim hesabımın şifresini bilmiyodum başka hesap açtım sonra arkadaşım bilgilendirdi beni yasak 2 hesap diye ve hemen sildim ama o sıra ban yedim şuan 2.hesap silindi ama 1.hesap banlı telafisi olurmu bu durumun olursa mutlu olurum
(Hatamdan dolayı ÖZÜR DİLERİM😢)

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Merhaba iyi akşamlar telegramda kullanıcı adını yazana 250 yeşil taş hediye çekilişinde sadece kullanıcı adımı yazdığım halde hem telegramdan hem oyundan ban yedim evet belki telegramda kullanıcı adımı birden fazla kere yazdım ama birden fazla kere yazan sadece ben değildim hadi telegramda ban yedim oyundan neden ban atıldı telegram ve oyun baninin kaldırılmasını talep ediliyorum çünkü ben yönetime kötü bir söz kullanmadım
Cezanızı tamamlayınız. Siz dısında yazanlarda cezalandırıldı.

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Kullanıcı adım:Memo
Ekranda yazan banlanma sebebi: Multi üyelik
Ancak durum: ben oyununuzu severek oynuyordum fakat bir takım işler yüzünden sildim aradan baya sonra geri yükledim hesabımın şifresini bilmiyodum başka hesap açtım sonra arkadaşım bilgilendirdi beni yasak 2 hesap diye ve hemen sildim ama o sıra ban yedim şuan 2.hesap silindi ama 1.hesap banlı telafisi olurmu bu durumun olursa mutlu olurum
(Hatamdan dolayı ÖZÜR DİLERİM😢)
Ban kaldırıldı.

Rojhat Güçmen

Üye
Vatandaş
Rojhat Güçmen
ban geneli kadınları aşağılama ve uygunsuz konuşma
ben hangi konuşmamda kadınları aşağılamışım ? yada hangi ara uygunsuz konuştum acaba ?

BurakAtak

EFELER - Genel Başkan Yardımcısı
Vatandaş
Kullanıcı adım Burak Atak
Söylediğim bir cümle üzerine bana ban atılmış kız gibi ağlama? Bunun hiç bir yerin de aşşalama ve hakaret yok. Ve bu cümle üzerin den 3 gün ban atılması bence adil bir durum olduğunu düşünmüyorum.

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Kullanıcı adım Burak Atak
Söylediğim bir cümle üzerine bana ban atılmış kız gibi ağlama? Bunun hiç bir yerin de aşşalama ve hakaret yok. Ve bu cümle üzerin den 3 gün ban atılması bence adil bir durum olduğunu düşünmüyorum.
Kız gibi ağlama diyip aşşağılama ve hakaret olmadığını mı düşünüyorsunuz? Bu muhabbeti yapan tüm kişileri banladık. Birbirinize söylediğiniz için değil kadınları küçük düşürdüğünüz için.

BurakAtak

EFELER - Genel Başkan Yardımcısı
Vatandaş
Kız gibi ağlama diyip aşşağılama ve hakaret olmadığını mı düşünüyorsunuz? Bu muhabbeti yapan tüm kişileri banladık. Birbirinize söylediğiniz için değil kadınları küçük düşürdüğünüz için.
Dediğiniz gibi olsun. Ben ban atmanıza birşey demedim sadece günün fazla olduğunu ilettim size.