OYUN İÇİ BAN İTİRAZLARI BURADAN YAPILACAKTIR. (7 Kişi İçeride)

Gonca

OYUN & FORUM MODERATÖRÜ
Yönetici
Şikayetler gizli yapılır demokrasi ve adaletin olduğu yerlerde. Tabi burada özel ve gizli bir şekilde yapmamıza izin verilmemekte oyun yönetimi tarafından
Size Destekten sorduğunuz sorulara tek tek cevap verildi. Ama siz ısrarla aynı soruları farklı şekilde sormaya devam ettiniz. Cevabını aldığınız soruları tekrar tekrar sorarsanız desteği gereksiz meşgul etmiş olursunuz. Uyarı amaçlı da 1 gün ban verilmiştir. Cevabını bildiğiniz sorular için ısrar etmeyin herşey açık açık paylaşılıp açıklandı. Lütfen cezanızın tamamlayın.

Gonca

OYUN & FORUM MODERATÖRÜ
Yönetici
Ayrıca paylaştığı liste birden fazla partiyi barındırmakta ama listenin başında tek bir partinin ve şu an olmayan çünkü kapatılan parti adı yazılmıştır. Burada haksızlık vardır.
İttifak olan partiler kendi listelerine ittifak parti üyelerini aday olarak yazabilir bunda herhangi bir sakınca yoktur. Bahsettiğiniz parti aldığı oy oranına göre vekil çıkarmıştır.

Gonca

OYUN & FORUM MODERATÖRÜ
Yönetici
Lütfen banımın tekrar gözden geçirilerek onaylanmasını istiyorum
Yönetim ile dalga geçer gibi konuşmanız olursa bir dahaki sefere itirazını bile kabul etmeyeceğiz. geri dönüşü olmayacak şekilde uzaklaştırılacaksınız.

Cezanız 3 gün kalıcı ban olarak düşürülmüştür.

Gonca

OYUN & FORUM MODERATÖRÜ
Yönetici
Ban yiyen kişi liste nasıl paylaşır? Partinin adı ayyıldız yazıyor ama öyle bir parti yok çünkü şaibeli olaylar olduğu için kapatılmıştır
İlgili kişi yönetim onayı ile listeyi atmıştır ve şuan banlı değil.
Aktif kişi olmadığı zaman yardımcı oluyoruz.
Kapatılan partiye ceza kesilmiş olup gereken işlemler yapılmıştır. Ortada şuan şaibeli herhangi bir olay yoktur. Gereksiz itiraza devam ettiğiniz sürece cezanız uzayacaktır.

Beşir Selman

Yeni Üye
Vatandaş
Değerli Başkanonlıne yönetimi,

Genel sohbette karmaşık bir şekilde herkes birşeyler yazarken bende atışma dolayısıyla Oğuzhan başkana laf atmak için O... dan daha iyi yönetirim diye bir cümle yazdım. Yani Oğuzhandan daha iyi yönetirim demek istedim. Amacım yönetime ithamda bulunmak kesinlikle değildi. Atışmalar arasında bende kışkırtma yapmak istedim . Maksadımı aştığım için oyun yönetiminden özürdilerim. Bir daha böyle bir hata yapmayacağımın sözünü vererek ban cezamın açılmasını talep ediyorum .

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Ayrıca paylaştığı liste birden fazla partiyi barındırmakta ama listenin başında tek bir partinin ve şu an olmayan çünkü kapatılan parti adı yazılmıştır. Burada haksızlık vardır.
Kapatılan parti adı olması da bir anlam ifade etmiyor. Kimi kastettiği belli. Yeni Ayyıldız değil de Ayyıldız dedi diye kabul etmeyelim mi ?
İlgili kişi zaten listeyi gönderirken banlı değildi. Bunları size 100 kere söylemekten bıktıgımız için ban yediniz. Hala da devam ediyorsunuz.

Siz milletvekili olamama sinirinizi bizden çıkarmak yerine sizin listeyi göndermeyen parti yöneticinizden çıkarın.
Parti yöneticiniz aktif olamadı bile ise başkası ile gönderse yine kabul ederdik.
Biz anlayışsız insanlar değiliz.
Bu konuyu daha fazla uzatır iseniz cezanız süresiz olacak.

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Değerli Başkanonlıne yönetimi,

Genel sohbette karmaşık bir şekilde herkes birşeyler yazarken bende atışma dolayısıyla Oğuzhan başkana laf atmak için O... dan daha iyi yönetirim diye bir cümle yazdım. Yani Oğuzhandan daha iyi yönetirim demek istedim. Amacım yönetime ithamda bulunmak kesinlikle değildi. Atışmalar arasında bende kışkırtma yapmak istedim . Maksadımı aştığım için oyun yönetiminden özürdilerim. Bir daha böyle bir hata yapmayacağımın sözünü vererek ban cezamın açılmasını talep ediyorum .
Neden Oğuzhan değil O… yazdınız.
Kötü bir niyetiniz olmadığını nasıl anlayacağız tam olarak?

Abdullah001

Yeni Üye
Yasaklı Üye
Vatandaş
Merhaba oyunda kadın oyuncuya güzelim dediğim için ban yedim oyuna yeni başladığım için kuralları bilmiyordum bir daha olmayacağına söz veriyorum banımın kalkmasını talep ediyorum
Kullanıcı adım: Abdullah001

gocmez

Yeni Üye
Vatandaş
Yönetim ile dalga geçer gibi konuşmanız olursa bir dahaki sefere itirazını bile kabul etmeyeceğiz. geri dönüşü olmayacak şekilde uzaklaştırılacaksınız.

Cezanız 3 gün kalıcı ban olarak düşürülmüştür.
Teşekürller ama banımın suresi kalmiş şuan normalde ama yinede 2030.01.01 de kalkacak gosteriyor gonca hanimin dedigine gore suan hesaba girisimin olmasi lazim

Hasan Hüseyin Demir

Yeni Üye
Vatandaş
Merhaba iyi akşamlar telegramda kullanıcı adını yazana 250 yeşil taş hediye çekilişinde sadece kullanıcı adımı yazdığım halde hem telegramdan hem oyundan ban yedim evet belki telegramda kullanıcı adımı birden fazla kere yazdım ama birden fazla kere yazan sadece ben değildim hadi telegramda ban yedim oyundan neden ban atıldı telegram ve oyun baninin kaldırılmasını talep ediliyorum çünkü ben yönetime kötü bir söz kullanmadım