OYUN İÇİ BAN İTİRAZLARI BURADAN YAPILACAKTIR. (5 Kişi İçeride)

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Kullanıcı adım: Rojhat Güçmen
Banlanma sebebim: seçim zamanı insanları tahrik etmek
Ban sebebim seçim zamanı insanları tahrik etmek orda kendi aramızda sohpet ediyorduk yanlış anlaşıldığımı düşünüyorum amacım orda kimseyi tahrik etmek değildi ama öyle anlaşılmış bunun için yönetimden özür diliyorum bir daha tekrarlanmayacağını temin edebilirim sizden ricam banımın kaldırılmasıdır 🙏
Bir yanlış anlaşılma yok.
Ban kaldırılmayacak. İyi oyunlar dileriz.

Gonyali1983

Yeni Üye
Vatandaş
Yaptığımın farkındayım bir anlık sinirle yazdım kusura bakmayın tekrarı yaşanmayacaktır.,Bu Zamana Kadar Hiç Bir Sorun Yasanmamisdi
Banımın kaldırılmasını rica ediyorum
Kullanıcı Adım : Gonyali1983
Banımın kaldırılmasını talep ediyorim

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Yaptığımın farkındayım bir anlık sinirle yazdım kusura bakmayın tekrarı yaşanmayacaktır.,Bu Zamana Kadar Hiç Bir Sorun Yasanmamisdi
Banımın kaldırılmasını rica ediyorum
Kullanıcı Adım : Gonyali1983
Banımın kaldırılmasını talep ediyorim
Küfür vb. durumu olmadığı için banınız kaldırıldı. İyi oyunlar dileriz.

Gök-Börü

Yeni Üye
Vatandaş
Merhaba sayin yönetici. Multi kullanimina dair bir uyaei aldim fakat harhangi bir multi kullanimim soz konuau değildir hesabimin incelenmeai mumkunse açılmasını. Gök-Börü
Arz ederim

MDoğan

Yeni Üye
Vatandaş
MİA Doğan.
Ban sebebim Spam üyelik.

Spam üyelik yaptığımı düşünmemekteyim. Oyun yönetimimiz tabi ki haklı bir gerekçeyle banlamıştır. Lakin herkes 2. Şansı hak etmektedir. Oyun yönetimimizden ricam hesabımın affıdır.

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
MİA Doğan.
Ban sebebim Spam üyelik.

Spam üyelik yaptığımı düşünmemekteyim. Oyun yönetimimiz tabi ki haklı bir gerekçeyle banlamıştır. Lakin herkes 2. Şansı hak etmektedir. Oyun yönetimimizden ricam hesabımın affıdır.
Daha önce banlı olup tekrar geldiğinizden ötürü banlandınız. Bunu anlamanız gerek.

enesavcc

Yeni Üye
Vatandaş
Merhaba ben Oyuncu Enes Avcı üyelik yapmadığım halde hesabım Multi üyelik nedeniyle banlandı hesabıma giremiyorum ve ben üyelik almadım

RojhatBaşkan

🇹🇷 EFELER 🇹🇷
Vatandaş
Rojhat Güçmen
ban sebebi genel konuşma üslubunuza dikkat edin
İtiraz etmiyorum de sadece neyden dolayı ban yedim merak ediyorum