OYUN İÇİ BAN İTİRAZLARI BURADAN YAPILACAKTIR. (4 Kişi İçeride)

İshkl

Yeni Üye
Vatandaş
Hesap ismi: ishakk
Banlanma sebebi: Multi
Baska bir hesabımın olmamasına ragmen multi banı yedim . Acilen hesabımın açılmasını rica ediyorum.

Burak Öner

CTP VE ALPERENLER PARTİ BAŞKANI
Vatandaş
LÜTFEN TAMAMINI OKUYUN.

Değerli Arkadaşlar; her ceza sonrasında telegramdan, forumdan ve instagramdan cevap vermekten inanın yorulduk.
Bir oyuncu ban yediğinde hem forum mesajı, hem telegram hem de instagram yazıyor. Bu gerçekten bizim için ciddi bir zaman kaybı olusturuyor.

Ban itirazları yalnızca banlanan kişi ya da parti başkanı tarafından forum üzerinden yapılması gerekmektedir.

Ayrıca suçlu olduğu apaçık olan kişinin itiraz etmesi halinde cezası uzayacaktır.

Örnek Ban itiraz mesajı:
Kullanıcı adım: xxx,
Ekranda yazan banlanma sebebim: yyy
Haksız yere ban yediğimi düşünüyorum, incelenmesini istiyorum.
(Gerçekten haksız yere banlandığınızı düşünüyorsanız bunu ekleyiniz eğer multi üyelikten banlandı iseniz bunun bir anlamı bulunmamaktadır)

Herkese iyi oyunlar dileriz.
Yönetimin kararlarına karşı çıkmaktan ban yediğim yazıyor karşı çıktığıma dair bir kelime kullandığımı sanmıyorum ve parti başkanı olarak banımın kaldırılmasını talep ediyorum

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Yönetimin kararlarına karşı çıkmaktan ban yediğim yazıyor karşı çıktığıma dair bir kelime kullandığımı sanmıyorum ve parti başkanı olarak banımın kaldırılmasını talep ediyorum
Yönetim kararlarına karşı çıkmanız uyarılmanıza rağmen kuralları sorgulamaya devam etmenizdir.
Kuralları sorgulamanız da kabul edilebilir ancak "birazdan banlanırım şimdi" şeklinde yazarsanız banı da yersiniz.
Konu kapanmıstır.

Burak Öner

Vatandaş
LÜTFEN TAMAMINI OKUYUN.

Değerli Arkadaşlar; her ceza sonrasında telegramdan, forumdan ve instagramdan cevap vermekten inanın yorulduk.
Bir oyuncu ban yediğinde hem forum mesajı, hem telegram hem de instagram yazıyor. Bu gerçekten bizim için ciddi bir zaman kaybı olusturuyor.

Ban itirazları yalnızca banlanan kişi ya da parti başkanı tarafından forum üzerinden yapılması gerekmektedir.

Ayrıca suçlu olduğu apaçık olan kişinin itiraz etmesi halinde cezası uzayacaktır.

Örnek Ban itiraz mesajı:
(Gerçekten haksız yere banlandığınızı düşünüyorsanız bunu ekleyiniz eğer multi üyelikten banlandı iseniz bunun bir anlamı bulunmamaktadır)

Kullanıcı adım: Burak Öner
Ekranda yazan banlanma sebebim: yönetim kararlarını sorgulamak
Haksız yere ban yediğimi düşünüyorum yanlış anlaşıldığımı düşünüyorum parti başkanı olarak tekrar incelenmesini talep ediyorum

Burak Öner

Vatandaş
Yönetim kararlarına karşı çıkmanız uyarılmanıza rağmen kuralları sorgulamaya devam etmenizdir.
Kuralları sorgulamanız da kabul edilebilir ancak "birazdan banlanırım şimdi" şeklinde yazarsanız banı da yersiniz.
Konu kapanmıstır.
Yanlış anlaşıldığım için birazdan bağlanırım dedim sizi yargılamaktan değil sizi yargılayacak olsam zaten oyunda olmam bugüne kadar asla böyle birşey yapmadım rica ediyorum onca emek var ve partime oyuna geri dönmek istiyorum değerli yönetim

Barkın Aksoy

Yeni Üye
Vatandaş
Neden banlandigimi bilmiyorum ama destek bana aynı ip üzerinden banlandin dedi arashan ve aksoy33 banlanmis aras han arkadaşım niye banlandik acaba?

zzzzz

Yeni Üye
Vatandaş
LÜTFEN TAMAMINI OKUYUN.

Örnek Ban itiraz mesajı:

Kullanıcı adım: zzzzz
Ekranda yazan banlanma sebebim: Multi üyelik
Multi üyelik nedir. Bilmediğimiz bir konuda banlanmak nedir onuda bilmiyorum. Eşimin (zanrama44) ve benim bu oyunda iddiaya girerek oynayacağımız oyun neden banlanmak diye bir şeyle karşılaştık anlamadım. Bırakın da adamı yeneydik sonra kapatadınız. Tabi hep erkekler siyasetci olur diye düşünenler denediniz değil mi. Çocuklarda girecekti oyuna neyse teşekkür ediyorum. Kolay gelsin.

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Kullanıcı adım: zzzzz
Ekranda yazan banlanma sebebim: Multi üyelik
Multi üyelik nedir. Bilmediğimiz bir konuda banlanmak nedir onuda bilmiyorum. Eşimin (zanrama44) ve benim bu oyunda iddiaya girerek oynayacağımız oyun neden banlanmak diye bir şeyle karşılaştık anlamadım. Bırakın da adamı yeneydik sonra kapatadınız. Tabi hep erkekler siyasetci olur diye düşünenler denediniz değil mi. Çocuklarda girecekti oyuna neyse teşekkür ediyorum. Kolay gelsin.

İnstagramdan ulaşınız.

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Neden banlandigimi bilmiyorum ama destek bana aynı ip üzerinden banlandin dedi arashan ve aksoy33 banlanmis aras han arkadaşım niye banlandik acaba?
Aynı ip üzerinden girdiğiniz için ban yediniz.
Arkadaşanızla aynı evden bağlanma durumunuz var ise bunu bildirmeniz gerekiyordu.
Yeni hesap açarak oyuna devam edebilirsiniz.

G10nyali1922

Üye
Vatandaş
Merhaba hesabım ban yemiş ağır hakaretten Ben aşşalayıcı konusmadım küfür hakaret etmedim karşı tarafın benim ile aşşalayıcı ve üstten konusması sonucunda olan bir tartısmaydı banımın acılmasını istiyorum
Gonyali1983

cileklimamis

Yeni Üye
Vatandaş
Kullanıcı adım:cileklimamis
Banlanma Sebebi:Multi Üyelik
Aylar önce açtığım cicimamis hesabını kaybettiğim için cileklimamis hesabında yeni hesap actim ve tek bir hesap olarak cileklimamis hesabindan oynuyordum bi sikinti yoktu fakat oyuna girdigimde ban yemis olarak gözüküyorum multi hesap kullanmadim banimin açılmasını talep ediyorum.

RojhatBaşkan

🇹🇷 EFELER 🇹🇷
Vatandaş
Kullanıcı adım: Rojhat Güçmen
Banlanma sebebim: seçim zamanı insanları tahrik etmek
Ban sebebim seçim zamanı insanları tahrik etmek orda kendi aramızda sohpet ediyorduk yanlış anlaşıldığımı düşünüyorum amacım orda kimseyi tahrik etmek değildi ama öyle anlaşılmış bunun için yönetimden özür diliyorum bir daha tekrarlanmayacağını temin edebilirim sizden ricam banımın kaldırılmasıdır 🙏

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Merhaba hesabım ban yemiş ağır hakaretten Ben aşşalayıcı konusmadım küfür hakaret etmedim karşı tarafın benim ile aşşalayıcı ve üstten konusması sonucunda olan bir tartısmaydı banımın acılmasını istiyorum
Gonyali1983
Konuştuğunuz cümlelerin bir ayarı yok maalesef.
"Rujunu falan unutma gece yeni başlıyor lazım olur falan" örneğin...

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Kullanıcı adım:cileklimamis
Banlanma Sebebi:Multi Üyelik
Aylar önce açtığım cicimamis hesabını kaybettiğim için cileklimamis hesabında yeni hesap actim ve tek bir hesap olarak cileklimamis hesabindan oynuyordum bi sikinti yoktu fakat oyuna girdigimde ban yemis olarak gözüküyorum multi hesap kullanmadim banimin açılmasını talep ediyorum.
cileklimamis hesabından devam edebilirsiniz.