OYUN İÇİ BAN İTİRAZLARI BURADAN YAPILACAKTIR. (5 Kişi İçeride)

Emre7070

Afyon Şehir Başkanı
Vatandaş
Kullanıcı adım: Emre0307
Ekranda yazan banlanma sebebim:Multi üyelik
İşim gereği sınırdışına çıktığım zamanlar oluyor ve İnternet çok kötü çektiğin zamanlar mecburiyetten vpn yi açmak zorunda kaldım oyunu severek 3 aydır kullanıyorum şuan aktif Afyon şehir başkanıyım ve 2 aydır da vip-3 kullanıyorum inanın başka bir amaçla ben vpn açmadım isterseniz instagram hesabından size özel den gönderebilirim neden vpn ye girdiğimi çünkü gizlilik gerektiren bir iş te çalışıyorum kanitlayabilirim de Gereğini rica ederim.

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Kullanıcı adım: Emre0307
Ekranda yazan banlanma sebebim:Multi üyelik
İşim gereği sınırdışına çıktığım zamanlar oluyor ve İnternet çok kötü çektiğin zamanlar mecburiyetten vpn yi açmak zorunda kaldım oyunu severek 3 aydır kullanıyorum şuan aktif Afyon şehir başkanıyım ve 2 aydır da vip-3 kullanıyorum inanın başka bir amaçla ben vpn açmadım isterseniz instagram hesabından size özel den gönderebilirim neden vpn ye girdiğimi çünkü gizlilik gerektiren bir iş te çalışıyorum kanitlayabilirim de Gereğini rica ederim.
Banınız kaldırıldı. Destek alanından açıklama yapınız.

Aybars Göktürk

Türk Ülküsü Partisi
Vatandaş
Merhaba sayın yönetici. Oyuncu adım Aybars Göktürk spam üyelikten ban yedim bitiş tarihi de 2030-1-1 olarak görünüyor. Bir anlam verememekteyim. Gereğinin yapılmasını rica ediyorum

Huseyn Hasanli

Milli Gençlik Partisi
Vatandaş
LÜTFEN TAMAMINI OKUYUN.

Değerli Arkadaşlar; her ceza sonrasında telegramdan, forumdan ve instagramdan cevap vermekten inanın yorulduk.
Bir oyuncu ban yediğinde hem forum mesajı, hem telegram hem de instagram yazıyor. Bu gerçekten bizim için ciddi bir zaman kaybı olusturuyor.

Ban itirazları yalnızca banlanan kişi ya da parti başkanı tarafından forum üzerinden yapılması gerekmektedir.

Ayrıca suçlu olduğu apaçık olan kişinin itiraz etmesi halinde cezası uzayacaktır.

Örnek Ban itiraz mesajı:
Kullanıcı adım: xxx,
Ekranda yazan banlanma sebebim: yyy
Haksız yere ban yediğimi düşünüyorum, incelenmesini istiyorum.
(Gerçekten haksız yere banlandığınızı düşünüyorsanız bunu ekleyiniz eğer multi üyelikten banlandı iseniz bunun bir anlamı bulunmamaktadır)

Herkese iyi oyunlar dileriz.
Merhabalar
Kullanıcı adım: Huseyn Hasanli
Ekranda yazan banlanma sebebi: Kafanıza göre kimese multi demeyiniz
Başkanım ben az önce ban yedim ama tamamen art niyetle yada multi üyelik var diye kullanmadım o cümleyi ve bu güne kadar kimseye en ufak yanlış kelimem olmadı bu benim ilk banım bir daha böyle bir imada bulunmayacağıma söz veriyorum sizden ricam banımı kaldırırmısınız 🙏

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Merhabalar
Kullanıcı adım: Huseyn Hasanli
Ekranda yazan banlanma sebebi: Kafanıza göre kimese multi demeyiniz
Başkanım ben az önce ban yedim ama tamamen art niyetle yada multi üyelik var diye kullanmadım o cümleyi ve bu güne kadar kimseye en ufak yanlış kelimem olmadı bu benim ilk banım bir daha böyle bir imada bulunmayacağıma söz veriyorum sizden ricam banımı kaldırırmısınız 🙏
Bir daha imada bulunmayacağınızı belirttiğiniz için banınızı tek seferlik kaldırıyoruz.
iyi oyunlar.