OYUN İÇİ BAN İTİRAZLARI BURADAN YAPILACAKTIR. (3 Kişi İçeride)

Mceylan

Yeni Üye
Vatandaş
GnoxisTR isimli kullanıcı ile bağınız nedir?
Bilgim yok maalesef ip ayni ise eşimde açmış olabilir zamanında misafir de açmış olabilir komşuda olabilir benim bilgim dışında olan birşey ben girmek istedim maalesef ki açtığım hesap banlandi oynamak istiyorum bari sıfırdan hesap açıp oynayım gene de siz nasıl uygun görürseniz öyle olsun

Beşiktaş2101

Yeni Üye
Vatandaş
Merhaba başkanım. Kullanıcı adım Beşiktaş2101. Ben oyununuzu 02 08 2022 tarihinde yükledim. 1 2 gün sonra da kardeşim yükledi. Aynı İnternete bağlandığım için hesabım 2020 yılına kadar ban gördü. Eğer aynı internetle 2 hesaptan oynamak suçsa lütfen Mert0671 adlı kullanıcıyı oyundan silmeniz ve beni yeniden oyuna eklemenizdir. Şimdiden teşekkür ederim.

Beşiktaş2101

Yeni Üye
Vatandaş
Merhaba başkanım. Kullanıcı adım Beşiktaş2101. Ben oyununuzu 02 08 2022 tarihinde yükledim. 1 2 gün sonra da kardeşim yükledi. Aynı İnternete bağlandığım için hesabım 2020 yılına kadar ban gördü. Eğer aynı internetle 2 hesaptan oynamak suçsa lütfen Mert0671 adlı kullanıcıyı oyundan silmeniz ve beni yeniden oyuna eklemenizdir. Şimdiden teşekkür ederim.
2030 yılına kadar ban yedi

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Bilgim yok maalesef ip ayni ise eşimde açmış olabilir zamanında misafir de açmış olabilir komşuda olabilir benim bilgim dışında olan birşey ben girmek istedim maalesef ki açtığım hesap banlandi oynamak istiyorum bari sıfırdan hesap açıp oynayım gene de siz nasıl uygun görürseniz öyle olsun
Hocam böyle basit yalanlara ne gerek var ?
Açtım ama bilmiyordum deseniz yine banınızı açacağız da siz bizi kandırmayı denemeyi seviyorsunuz sanırım :)

Mceylan

Yeni Üye
Vatandaş
Hocam böyle basit yalanlara ne gerek var ?
Açtım ama bilmiyordum deseniz yine banınızı açacağız da siz bizi kandırmayı denemeyi seviyorsunuz sanırım :)
Öyle olsa öyle derdim zaten bu kadar dil dökmezdim bide bu açıdan bakmak lazım her insan yalancı değildir bunuda dipnot olarak bırakayım
Bu arada sonucu öğrenme şansım varmı bende öne göre kendi yoluma bakacağım sanırım bı sorun fazla uzadı olumlu yada olumsuz cevabınızı bekiyorum

Kkocaakk

Yeni Üye
Vatandaş
Örnek Ban itiraz mesajı: multi üyelik
Kullanıcı adım: kkocaakk
Ekranda yazan banlanma sebebim: multi üyelik
Haksız yere ban yediğimi düşünüyorum, incelenmesini istiyorum. Başka bir hesabım bundan başka yoktur üyelik tarihim 2020 olup oyunu oynamaya yeni indirip yeni başladım .

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Öyle olsa öyle derdim zaten bu kadar dil dökmezdim bide bu açıdan bakmak lazım her insan yalancı değildir bunuda dipnot olarak bırakayım
Bu arada sonucu öğrenme şansım varmı bende öne göre kendi yoluma bakacağım sanırım bı sorun fazla uzadı olumlu yada olumsuz cevabınızı bekiyorum
"Bilgim yok maalesef ip ayni ise eşimde açmış olabilir zamanında misafir de açmış olabilir komşuda olabilir" hepsi birbirinden absürt bu ihtimalleri kabul etmemiz söz konusu değildir.
Talep reddedilmiştir.

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Örnek Ban itiraz mesajı: multi üyelik
Kullanıcı adım: kkocaakk
Ekranda yazan banlanma sebebim: multi üyelik
Haksız yere ban yediğimi düşünüyorum, incelenmesini istiyorum. Başka bir hesabım bundan başka yoktur üyelik tarihim 2020 olup oyunu oynamaya yeni indirip yeni başladım .
mevzuKIZIN isimli kullanıcı adı size tanıdık geliyoorm u?

Serdal başkan HYP

Yeni Üye
Vatandaş
Yeni oyunculara karşı saygılı olun diye ban yedim yeni oyuncu denilen kişi dün sohbette olm lü lan lı lun lu hayvan diyerek hakaret etmiştir buda yeni hesabıdır 🙏😊

İshkl

Yeni Üye
Vatandaş
LÜTFEN TAMAMINI OKUYUN.

Değerli Arkadaşlar; her ceza sonrasında telegramdan, forumdan ve instagramdan cevap vermekten inanın yorulduk.
Bir oyuncu ban yediğinde hem forum mesajı, hem telegram hem de instagram yazıyor. Bu gerçekten bizim için ciddi bir zaman kaybı olusturuyor.

Ban itirazları yalnızca banlanan kişi ya da parti başkanı tarafından forum üzerinden yapılması gerekmektedir.

Ayrıca suçlu olduğu apaçık olan kişinin itiraz etmesi halinde cezası uzayacaktır.

Örnek Ban itiraz mesajı:
Kullanıcı adım: xxx,
Ekranda yazan banlanma sebebim: yyy
Haksız yere ban yediğimi düşünüyorum, incelenmesini istiyorum.
(Gerçekten haksız yere banlandığınızı düşünüyorsanız bunu ekleyiniz eğer multi üyelikten banlandı iseniz bunun bir anlamı bulunmamaktadır)

Herkese iyi oyunlar dileriz.
Oyun ismi: ishkl
Ban sebebi:yonetime itham
İtiraz ediyorum çünkü ben yönetime ithamda bulunmadım bu konunun bir an önce çözülmesini ve hesabımın banının kaldırılmasını talep ediyorum.Screenshot_20220806-112911.png