OYUN İÇİ BAN İTİRAZLARI BURADAN YAPILACAKTIR. (1 Kişi İçeride)

Mceylan

Yeni Üye
Vatandaş
Önceki hesaptan bilginiz yoksa son açtığınız hesap olduğunu nasıl biliyorsunuz ?
Son açtığım hesap ban yedi çünkü önceki hesabımı bilmiyorum açıp açmadığimi da hatırlamıyorum sizin "adınıza açılmış başka hesaplar var" cümlenize ithafen kurduğum bir cümle o da. benim söyleyeceklerim bunlar gerisi sizin insafiniza kalmış birşey saygılarımla arz ederim

Fatih

SÜPER MODERATÖR
Yönetici
8 sene sonra görüşürüz İyi Oyunlar
“Anana Ver O parayı borcumu ödemiş olursun “
Kullandığınız bu cümle basite alınacak bir cümle değil. Kimsenin aile gibi büyük bir değere laf etmesine izin vermeyiz. 8 sene sonra görüşmek üzere

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Son açtığım hesap ban yedi çünkü önceki hesabımı bilmiyorum açıp açmadığimi da hatırlamıyorum sizin "adınıza açılmış başka hesaplar var" cümlenize ithafen kurduğum bir cümle o da. benim söyleyeceklerim bunlar gerisi sizin insafiniza kalmış birşey saygılarımla arz ederim
yeni bir hesap açıp oyuna devam edebilirsiniz.
Multi hesaptan dolayı ban yedim ama başka hiçbir hesabım yok.Neye dayanarak banladiniz?
Kullanıcı adı veriniz. Bakalım neye dayanmışız :)

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
“Anana Ver O parayı borcumu ödemiş olursun “
Kullandığınız bu cümle basite alınacak bir cümle değil. Kimsenin aile gibi büyük bir değere laf etmesine izin vermeyiz. 8 sene sonra görüşmek üzere
Bu gibi durumlarda bizim yapacağımız bir şey bulunmuyor. Ban ancak ilgili kişi affederse açılır. İyi oyunlar.

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Yükselen Gençlik Partisi Özür mesajı , Yükselen Gençlik Partisi Genel Başkanı olarak , Partimin Genel Başkan Yardımcısı Karahanlı (Umutkdf) adına ve oyundaki tüm oyunculara önce Partimiz sonra Şahsım adına ayrıca Umutkdf adına özür diliyorum ve bu olayın birdaha gerçekleşmemesine söz veriyorum.
Siz özür dileyince konu çözülmüyor. İlgili kişi başka bir oyuncuya küfür etmiştir.
Savunmanız nedir?

oguzhanulker

Yükselen Gençlik Partisi Genel Başkanı
Vatandaş
Yükselen Gençlik Partisi Özür mesajı , Yükselen Gençlik Partisi Genel Başkanı olarak , Partimin Genel Başkan Yardımcısı Karahanlı (Umutkdf) adına ve oyundaki tüm oyunculara önce Partimiz sonra Şahsım adına ayrıca Umutkdf adına özür diliyorum ve bu olayın birdaha gerçekleşmemesine söz
Siz özür dileyince konu çözülmüyor. İlgili kişi başka bir oyuncuya küfür etmiştir.
Savunmanız nedir

Başkan yardımcımın küfür ettiği kişi süresiz banlı oyuna troll amaçlı gelmiş bu yüzden tekrardan değerlendirilmesini istiyorum , oyuncuma ağır kışkırtma mevcuttur oyun yönetimine arz ediyorum.

barlashan

Yeni Üye
Vatandaş
MERHABALAR OYUNA YENİ BAŞLADIM KARDEŞİMDE BENDEN GÖRÜP OYUNU YÜKLEDİ VE TAM BİR GÜN SONRA MULTİ HESAPTAN BAN YEDİM. LÜTFEN SORUNU ÇÖZÜNÜZ

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Kışkırtan Kisi Banlıdır Ayrıca Spam Ve Trol Uyeliktir kendisi beni "onurunu parayla satan"olarak adlandırmıs ve agır sekilde kışkırtmıştır
Kışkırtan kişinin troll üye olması sizin küfür edebileceğiniz anlamına gelmiyor.
Ancak ağır tahrik altında bu küfrü ettiğiniz için; tekrarı olursa süresiz banlanacağınızı bilmeniz şartı ile ban kaldırılmıştır.
Cezanız 1 haftalık sohbet banı olarak düzenlenmiştir.