OYUN İÇİ BAN İTİRAZLARI BURADAN YAPILACAKTIR. (14 Kişi İçeride)

Emrullah KÖSE

MİLLİYETÇİ KURULUŞ PARTİSİ - GENEL BAŞKANI
Vatandaş
Evet çünkü aynı şehirde oturduğumuz başkanlar vardı bursayi bilen başkanlar vardı besevler mahallesi besevler caddesi dedim sadece hfa başkan da orda yaşamış sadece buradan bahsettik nilüfer ilçesini bilenler çıktı bu şekilde dostça muhabbet ettik. Tehdit kesinlikle etmedim ben kimseyi.

Ali.

BAŞKANONLİNE
Yönetici
Emrullah KÖSEEren insanlara ban attırmaya çalışan sizsiniz biz değil. Öyle uzaktan izleyip izleyip birileri gelince abca buraya girdiğini herkes görüyor. Sen neredeysen ben karsindayim. Bak bunu bil...
Emrullah KÖSEYağız çok kaşınma istersen kardeşim

Mesaj içeriklerinizde de tehdit mevcut. Ban sürenizin bitmesini bekleyin.

Benim adım mamut

Yeni Üye
Yasaklı Üye
Vatandaş
Sayın baskanim ben spam atmadım itiraz ediyorum ben daha yeni oyuna başladım zaten spam atan kullanıcı başka birisi ben daha nasıl spam atılır onu bilmiyorum lütfen banı kaldırın ben bişey yapmadim

Ali.

BAŞKANONLİNE
Yönetici
Sayın baskanim ben spam atmadım itiraz ediyorum ben daha yeni oyuna başladım zaten spam atan kullanıcı başka birisi ben daha nasıl spam atılır onu bilmiyorum lütfen banı kaldırın ben bişey yapmadim
Benim adım mamutBenim adım cumurbaşkanı mamutbana baskanim elinizi ayınızı öpim diceksiniz
Benim adım mamutBeni bu partinin sahibi yapın hemen cabuk
Benim adım mamutBenim adım şarkıcı mamut bu da şarkım: Mamut mamut ma ma ma ma mah mah mah mah mah mah mah mah mah benim adım maaaaamutttt
Benim adım mamutKendisi ben olur cumurbaşkanı mamutĺ7000pp.

Bunlar yazdığınız mesajların sadece bir kısmı. Aynı tarzda birçok mesajınız mevcut. Tek amacınız troll , oyunumuzda temiz ortamın devamlılığı için bu trollere izin veremeyiz. Banınız 1 gün olarak düzenlendi. Tekrarlı troll halinde oyundan süresiz uzaklaştırılacaksınız.

Benim adım mamut

Yeni Üye
Yasaklı Üye
Vatandaş
Benim adım mamutBenim adım cumurbaşkanı mamutbana baskanim elinizi ayınızı öpim diceksiniz
Benim adım mamutBeni bu partinin sahibi yapın hemen cabuk
Benim adım mamutBenim adım şarkıcı mamut bu da şarkım: Mamut mamut ma ma ma ma mah mah mah mah mah mah mah mah mah benim adım maaaaamutttt
Benim adım mamutKendisi ben olur cumurbaşkanı mamutĺ7000pp.

Bunlar yazdığınız mesajların sadece bir kısmı. Aynı tarzda birçok mesajınız mevcut. Tek amacınız troll , oyunumuzda temiz ortamın devamlılığı için bu trollere izin veremeyiz. Banınız 1 gün olarak düzenlendi. Tekrarlı troll halinde oyundan süresiz uzaklaştırılacaksınız.
Ban süremi 1 gün e çevirdiğiniz için sağolun sayın baskanim ama ben trol yapmadım ismim mamut olduğu için ve bu diğer oyuncular mahmut diye anladığı için ismimi söyledim evet bazıları sakaydı beni bu seferlik affetseniz? Oyununuzu çok beğendim benim için 1 gün bile çok 1 günde baya gelişirim şimdi acsaniz banı? Acmassanizda canınız sağolsun sayın başkan:)

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Ban süremi 1 gün e çevirdiğiniz için sağolun sayın baskanim ama ben trol yapmadım ismim mamut olduğu için ve bu diğer oyuncular mahmut diye anladığı için ismimi söyledim evet bazıları sakaydı beni bu seferlik affetseniz? Oyununuzu çok beğendim benim için 1 gün bile çok 1 günde baya gelişirim şimdi acsaniz banı? Acmassanizda canınız sağolsun sayın başkan:)
Banınız acılmayacak. Bitmesini bekleyiniz. İyi oyunlar.

Zehirli kasap44

Yeni Üye
Vatandaş
Kullanıcı adım zehirli kasap aynı anda ailemce oynazdımız için ban yedik bari bu hesabı açın diğer hesaplar kalsın küfür etmedim yada terbiyesizce bir şey de yapmadım sizden ricam sadece ailemin hesabı yerine sadece benim hesabımı açın onlar zaten banlarına razılar.rica ediyorum.parti başkanımada sorabilirsiniz

slmn2144

Yeni Üye
Yasaklı Üye
Vatandaş
LÜTFEN TAMAMINI OKUYUN.

Değerli Arkadaşlar; her ceza sonrasında telegramdan, forumdan ve instagramdan cevap vermekten inanın yorulduk.
Bir oyuncu ban yediğinde hem forum mesajı, hem telegram hem de instagram yazıyor. Bu gerçekten bizim için ciddi bir zaman kaybı olusturuyor.

Ban itirazları yalnızca banlanan kişi ya da parti başkanı tarafından forum üzerinden yapılması gerekmektedir.

Ayrıca suçlu olduğu apaçık olan kişinin itiraz etmesi halinde cezası uzayacaktır.

Örnek Ban itiraz mesajı:
Kullanıcı adım: xxx,
Ekranda yazan banlanma sebebim: yyy
Haksız yere ban yediğimi düşünüyorum, incelenmesini istiyorum.
(Gerçekten haksız yere banlandığınızı düşünüyorsanız bunu ekleyiniz eğer multi üyelikten banlandı iseniz bunun bir anlamı bulunmamaktadır)

Herkese iyi oyunlar dileriz.
Hayır benim oyunum niye ban yedi tamamen saçmalık

slmn2144

Yeni Üye
Yasaklı Üye
Vatandaş
Beni neden banladınız banımın nedeni yok ne küfür ne hakaret nede hile 2030 kadar ban atmışssınız haksız bir ban

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Kullanıcı adım zehirli kasap aynı anda ailemce oynazdımız için ban yedik bari bu hesabı açın diğer hesaplar kalsın küfür etmedim yada terbiyesizce bir şey de yapmadım sizden ricam sadece ailemin hesabı yerine sadece benim hesabımı açın onlar zaten banlarına razılar.rica ediyorum.parti başkanımada sorabilirsiniz
Sadece sizin hesabınız açılabilir.
Kullanıcı adınız nediir?