OYUN İÇİ BAN İTİRAZLARI BURADAN YAPILACAKTIR. (8 Kişi İçeride)

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Kullanıcı adım:Mustafa Tolukan

Değerli Başkan Online ailesi bir kaç gün önce yaşanmış olan durumla alakalı çok üzgün olduğumu bildirmek isterim. Elimde olmayan sebeplerden dolayı bir başkası benim telefonumdan, benim adıma oyun sohbetinde hoş olmayan kelimeler kullanmış. Bu kelimeleri, küfürleri benim yazmadığını ve yazmicağımı herkes bilir. Öncelikle zor durumda bıraktığım oyun yönetiminden , olay gerçekleştiği sırada misafiri olduğum Yeniden Doğuş Partisinden ve partim Ayyıldız Partisinden özür diliyorum. Ban cezamın kalkmasını veya düşürülmesini talep ediyorum. Birdaha böyle bir tatsızlığın yaşanmiyacağına dair söz veriyorum. Tekrardan oyun yönetiminden özür diliyorum. İyi günler, İyi oyunlar diliyorum.
Banınız kaldırılmıstır.

zortt63

Yeni Üye
Vatandaş
Kullanıcı adım:)zortt63)
Değerli Başkan Online ailesi bir kaç ay önce yaşanmış olan durumla alakalı çok üzgün olduğumu bildirmek isterim. Elimde olmayan sebeplerden dolayı bir başkası benim telefonumdan, benim adıma oyun sohbetinde hoş olmayan kelimeler kullanmış. Bu kelimeleri, küfürleri benim yazmadığını ve yazmicağımı temin ederim. Öncelikle zor durumda bıraktığım oyun yönetiminden , olay gerçekleştiği sırada misafirlikteydim. Ban cezamın kalkmasını veya düşürülmesini talep ediyorum. Birdaha böyle bir tatsızlığın yaşanmiyacağına dair söz veriyorum. Tekrardan oyun yönetiminden özür diliyorum. İyi günler, İyi oyunlar diliyorum.

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Kullanıcı adım:)zortt63)
Değerli Başkan Online ailesi bir kaç ay önce yaşanmış olan durumla alakalı çok üzgün olduğumu bildirmek isterim. Elimde olmayan sebeplerden dolayı bir başkası benim telefonumdan, benim adıma oyun sohbetinde hoş olmayan kelimeler kullanmış. Bu kelimeleri, küfürleri benim yazmadığını ve yazmicağımı temin ederim. Öncelikle zor durumda bıraktığım oyun yönetiminden , olay gerçekleştiği sırada misafirlikteydim. Ban cezamın kalkmasını veya düşürülmesini talep ediyorum. Birdaha böyle bir tatsızlığın yaşanmiyacağına dair söz veriyorum. Tekrardan oyun yönetiminden özür diliyorum. İyi günler, İyi oyunlar diliyorum.
Bir önceki mesajdan kopyalamıssınız . :)
Tam olarak neden ban yediniz, ban sebebi nedir açıklar mısınız?

YILDIRIM..

Yeni Üye
Vatandaş
LÜTFEN TAMAMINI OKUYUN.

Değerli Arkadaşlar; her ceza sonrasında telegramdan, forumdan ve instagramdan cevap vermekten inanın yorulduk.
Bir oyuncu ban yediğinde hem forum mesajı, hem telegram hem de instagram yazıyor. Bu gerçekten bizim için ciddi bir zaman kaybı olusturuyor.

Ban itirazları yalnızca banlanan kişi ya da parti başkanı tarafından forum üzerinden yapılması gerekmektedir.

Ayrıca suçlu olduğu apaçık olan kişinin itiraz etmesi halinde cezası uzayacaktır.

Örnek Ban itiraz mesajı:
Kullanıcı adım: xxx,
Ekranda yazan banlanma sebebim: yyy
Haksız yere ban yediğimi düşünüyorum, incelenmesini istiyorum.
(Gerçekten haksız yere banlandığınızı düşünüyorsanız bunu ekleyiniz eğer multi üyelikten banlandı iseniz bunun bir anlamı bulunmamaktadır)

Herkese iyi oyunlar dileriz.
Merhaba oyunu bırakıcağım altın istiyen varmı diye chate mesaj attım bu neden ban sebebi bilmiyorum ama ironi amaçlı dedim banımı kaldırırmısınız acaba ?

YILDIRIM..

Yeni Üye
Vatandaş
LÜTFEN TAMAMINI OKUYUN.

Değerli Arkadaşlar; her ceza sonrasında telegramdan, forumdan ve instagramdan cevap vermekten inanın yorulduk.
Bir oyuncu ban yediğinde hem forum mesajı, hem telegram hem de instagram yazıyor. Bu gerçekten bizim için ciddi bir zaman kaybı olusturuyor.

Ban itirazları yalnızca banlanan kişi ya da parti başkanı tarafından forum üzerinden yapılması gerekmektedir.

Ayrıca suçlu olduğu apaçık olan kişinin itiraz etmesi halinde cezası uzayacaktır.

Örnek Ban itiraz mesajı:
Kullanıcı adım: xxx,
Ekranda yazan banlanma sebebim: yyy
(Gerçekten haksız yere banlandığınızı düşünüyorsanız bunu ekleyiniz eğer multi üyelikten banlandı iseniz bunun bir anlamı bulunmamaktadır)

Herkese iyi oyunlar dileriz.
KULLANICI ADIM YILDIRIM..
Oyuna yeni başladım ilk günüm chate ironi amaçlı oyunu bırakıyorum altın istiyen varmı dedim 8 senelik bir ban yedim bunun yasak olduğunu bilmiyordum rica etsem banı kaldırabilirmisiniz

Ali.

BAŞKANONLİNE
Yönetici
Merhaba oyunu bırakıcağım altın istiyen varmı diye chate mesaj attım bu neden ban sebebi bilmiyorum ama ironi amaçlı dedim banımı kaldırırmısınız acaba ?
YILDIRIM..Arkadaşlar oyunu bırakıcam 23 m altın var istiyen ?

Gider ayak son kozlarınızı kullanmışsınız. Oyunu bırakacağınıza göre hesabınızın banlı olmasının bir önemi yok oyunu silebilirsiniz. Mesajınızda herhangi bir ironi göremiyoruz.

Hyperrr

Yeni Üye
Vatandaş
Kullanıcı adım: hyperrr,
Ekranda yazan banlanma sebebim: aq
telefonum küçük olması sebebiyle otomatik düzeltme kurbanı oldum. Haksız bir ban olduğu düşünmüyorum tamamen haklı bir bandır işinizi doğru yaptınız. Ama benimde yanlışıklık kurbanı oldum lütfen banımı açar mısınız bir daha böyle bir olayın olucağını düşünmüyorum

Ali.

BAŞKANONLİNE
Yönetici
Kullanıcı adım: hyperrr,
Ekranda yazan banlanma sebebim: aq
telefonum küçük olması sebebiyle otomatik düzeltme kurbanı oldum. Haksız bir ban olduğu düşünmüyorum tamamen haklı bir bandır işinizi doğru yaptınız. Ama benimde yanlışıklık kurbanı oldum lütfen banımı açar mısınız bir daha böyle bir olayın olucağını düşünmüyorum
Ceza süreniz 1 güne düşürülmüştür. Yanlışlıkların olmaması için dikkat edin.

YILDIRIM..

Yeni Üye
Vatandaş
YILDIRIM..Arkadaşlar oyunu bırakıcam 23 m altın var istiyen ?

Gider ayak son kozlarınızı kullanmışsınız. Oyunu bırakacağınıza göre hesabınızın banlı olmasının bir önemi yok oyunu silebilirsiniz. Mesajınızda herhangi bir ironi göremiyoruz.
Oyunu bırakacağım konusunda ironi yaptım anlamıyorsunuz herhalde ?

RAMİZ GÜNEYSU

Yeni Üye
Yasaklı Üye
Vatandaş
Sa aleykum Allah'ın selamı ve bereketi olsun sayın kulanici ben başka bir e postayla oyun oynamak istiyorum ama kabul etmiyor lütfen çare bulun bir oyun yaptınız hakini verin

Busee3838

Yeni Üye
Vatandaş
Kuzenlerimizle bu oyunu aynı anda indirdik ve isimlerimizin sonuna 3838 koyduk ve herkes multi demeye basladi kuzenlerimi cagirdim ayni anda sa yazdirdim chate ve geldi 3838 ciler diye bize hitap etmeye basladilar biz ceza aldiysak onlarin da ceza almasini istiyorum tesekkürler,

Ahme3838

Yeni Üye
Vatandaş
Kullanıcı adım: Ahmet3838
Ekranda yazan banlanma sebebim: multi
Multiden ban yedim ama bunu lütfen okuyun bizim adimizin sonunda 3838 olarak koymuştuk kuzenlerimle hep beraber oynuyorduk arkadaş ortamı felan zevkle takildigimiz yerdi genel sohbete sa yazalım dedik aynı anda sa yazınca ban yedik multiden lütfen banımın kaldırılmasını talep ediyorum

Ali.

BAŞKANONLİNE
Yönetici
Kullanıcı adım: Ahmet3838
Ekranda yazan banlanma sebebim: multi
Multiden ban yedim ama bunu lütfen okuyun bizim adimizin sonunda 3838 olarak koymuştuk kuzenlerimle hep beraber oynuyorduk arkadaş ortamı felan zevkle takildigimiz yerdi genel sohbete sa yazalım dedik aynı anda sa yazınca ban yedik multiden lütfen banımın kaldırılmasını talep ediyorum
kaan3838bu yan hesap ana hesap 1m var
Kendinizi kandırıyorsunuz. Sohbette bu yan hesap yazıyorsunuz sonra hikayeler yaratıyorsunuz buraya her şey açık hesaplar arası para transferleri de mevcut.

Eğer hâlâ kuzen olduğunuzu iddia ediyor iseniz ekteki konuyu okuyup gereken işlemleri yapın aksi takdirde hiç bir hesap açılmayacak.

Emrullah KÖSE

MİLLİYETÇİ KURULUŞ PARTİSİ - GENEL BAŞKANI
Vatandaş
Değerli yöneticim. Ben kimseyi tehdit etmedim. Dc adresi vermemin sebebi ayyildiz partisinde Kadir başkan bana instagram hesabın varmi dedi bende yok diyip dc adresimi verdim. Konuşma amaçlı. Verdim. Yanlış anlaşılmak istemiyorum.