OYUN İÇİ BAN İTİRAZLARI BURADAN YAPILACAKTIR. (7 Kişi İçeride)

Dogukanartk

Yeni Üye
Yasaklı Üye
Vatandaş
Çok komik cidden yaa reklamcılar diyorsun 50 bin diyorsun isteyene istediğini atabilirim diyorsun bazı şeylerin küçük telefona bakıyor biliyor musun o instagramında ettiğin küfürlerede o yüzden yok o şu bu diye ezmeye yada küçük düşürmeye çalışma burada sen yanabilirsin
Yinr diyorum kendinle beni karistirma benim ettigim bir kufuru bul ben sana istedigin parayi vericem cok afaki konusuosun sen

Dogukanartk

Yeni Üye
Yasaklı Üye
Vatandaş
Çok komik cidden yaa reklamcılar diyorsun 50 bin diyorsun isteyene istediğini atabilirim diyorsun bazı şeylerin küçük telefona bakıyor biliyor musun o instagramında ettiğin küfürlerede o yüzden yok o şu bu diye ezmeye yada küçük düşürmeye çalışma burada sen yanabilirsin
Ben nerde ne konusucahimi bilirim hakkimi yedirmem hakta yemem özur diledim bu oyun benim icin obemli gerekirse 50 bin harciycam oyun baskani olucam benim icin k9nu kapanmistir karar sayhi deger adminlerindir ozrumu diledim

flinter

Yeni Üye
Vatandaş
Örnek Ban itiraz mesajı:
Kullanıcı adım: flinter
Ekranda yazan banlanma sebebim: "Tekrarlı Kışkırtma, muz muhabbetini kapatın."
Haksız yere ban yediğimi düşünüyorum, incelenmesini istiyorum.

-> Aslında bu itirazın sebebi genel kuralları sorgulamak, öğrenmek. Bu bir siyaset oyunu, bir partiye muz partisi dediğim için (kısa sürede birden fazla dedim ancak spamlik bir durum yok) ban yemem, uyarılmadan ban yemem mantıklı değil.
Bu ban incelendiğinde sürem bitmiş olacak ancak bir partinin bir diğer partiyi hakaret sayılmayacak şeylerle kışkırtması yüzünden ban yemem mantıksız.

Ozcygtt77

Yeni Üye
Vatandaş
Örnek Ban itiraz mesajı:

-> Aslında bu itirazın sebebi genel kuralları sorgulamak, öğrenmek. Bu bir siyaset oyunu, bir partiye muz partisi dediğim için (kısa sürede birden fazla dedim ancak spamlik bir durum yok) ban yemem, uyarılmadan ban yemem mantıklı değil.
Bu ban incelendiğinde sürem bitmiş olacak ancak bir partinin bir diğer partiyi hakaret sayılmayacak şeylerle kışkırtması yüzünden ban yemem mantıksız.

Ömer16

Üye
Vatandaş
Hak ve eşitlik adalet herkez icin eşit derec3de olmalidir onlarin cezasi dusurulduyse ben hic bir kufur etmememe ragmen bana pravakotor diyorlar sosyalmedyada az cok cevresi olan belirli bir kesime hitap eden biriyim oyunu vozmeye calisiyordum ve oyunu gercekten cok sevdim cezamin makul bir seviyeye inmesini talep ediyorum
Kardeşi kime derdini anlatiyon bende senin durumuna düştüm aynı kişilerle 3 gün ban yedim adamlar sohbet banı yedi adalet dediğin şey herkes için geçerli olmalı

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Örnek Ban itiraz mesajı:

Kimse sizi uyarmak zorunda değildir, muz partisi bir hakaret yerine geçiyor ve ceza veriliyor.
Lütfen cezanızı tamamlayınız.

Dogukanartk

Yeni Üye
Yasaklı Üye
Vatandaş
Kardeşi kime derdini anlatiyon bende senin durumuna düştüm aynı kişilerle 3 gün ban yedim adamlar sohbet banı yedi adalet dediğin şey herkes için geçerli olmalı
Konuyu uzatmak istemiyorum ama yeniden dogus partisi orqyi ele geçirmiş adminler gerekeni yapacaktır eminim benim afminlerin taragsiz olduguna inancim tam

burakdurann

Yükselen Gençlik Partisi Eğitim Başkan Yardımcısı
Yasaklı Üye
Vatandaş
Destekle Yazışmam sonucu ne bir uyarı ne de bir hakaret olmasına rağmen 6 saat sohbet banı yedim bakar mısınız???

Dogukanartk

Yeni Üye
Yasaklı Üye
Vatandaş

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Haklisiniz saygideger adminim isterseniz sinirsiz sohbet bani verebilrisiniz yeterki oyuna erisim sagliyim sabahtan beri verdigim cabayi gozonunde bulundurursaniz sizi pisman etmiycegime soz veriyorum hemen yuklemelerimi yapip guclenmek istiyorum iyi aksamlar diliyorum
Yükleme yapmanızın bizim için bir önemi yok.
Sürekli olarak bunu söylemenize gerek yok.
Karar verilene kadar sizi banlıyoruz.

BurakDuman

BOZKURT HAREKAT PARTİSİ
Vatandaş
Gün içerisinde Yediğim ban hakkında bilgi almak istiyorum teşekkürler.

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Haklisiniz saygideger adminim isterseniz sinirsiz sohbet bani verebilrisiniz yeterki oyuna erisim sagliyim sabahtan beri verdigim cabayi gozonunde bulundurursaniz sizi pisman etmiycegime soz veriyorum hemen yuklemelerimi yapip guclenmek istiyorum iyi aksamlar diliyorum
Her mesajınızda "yükleme yapacağım" mesajını vurguladığınız için; banınız kaldırılmayacaktır.
Biz etik değerlerimiz gereği oyuncuların para ile satın alım yapıp yapmaması ile ilgilenmiyoruz.

MUSTAFA TOLUKAN

AYYILDIZ HARAKET PARTİSİ
Vatandaş
Kullanıcı adım:Mustafa Tolukan

Değerli Başkan Online ailesi bir kaç gün önce yaşanmış olan durumla alakalı çok üzgün olduğumu bildirmek isterim. Elimde olmayan sebeplerden dolayı bir başkası benim telefonumdan, benim adıma oyun sohbetinde hoş olmayan kelimeler kullanmış. Bu kelimeleri, küfürleri benim yazmadığını ve yazmicağımı herkes bilir. Öncelikle zor durumda bıraktığım oyun yönetiminden , olay gerçekleştiği sırada misafiri olduğum Yeniden Doğuş Partisinden ve partim Ayyıldız Partisinden özür diliyorum. Ban cezamın kalkmasını veya düşürülmesini talep ediyorum. Birdaha böyle bir tatsızlığın yaşanmiyacağına dair söz veriyorum. Tekrardan oyun yönetiminden özür diliyorum. İyi günler, İyi oyunlar diliyorum.