OYUN İÇİ BAN İTİRAZLARI BURADAN YAPILACAKTIR. (1 Kişi İçeride)

Crownofhonor

Yeni Üye
Vatandaş
Kullanıcı adım CrownofHonor
Banlanma sebebi Spam mesaj
Tek bir mesaj dahi atmadım hiç bir yere. Ne genel sohbete yazdım ne de birine mesaj attım lakin ban yedim durup dururken. Buna itiraz ediyorum.

Ali60

BAŞKANONLİNE
Yönetici
Oyun & Forum Moderatörü
Organize olup sohbete bayrak attığınız için veya organize olmasanız bile sohbette bayrak emojisi varken tekrardan attığınız için ban yediniz.
CrownofHonor🇹🇷🇹🇷❤️❤️
CrownofHonor❤️❤️🇹🇷🇹🇷🇹🇷

Ban sürenizin bitmesini bekleyin.

fatihh

SÜPER MODERATÖR
Yönetici
Süper Moderatör
Kullanıcı adım CrownofHonor
Banlanma sebebi Spam mesaj
Tek bir mesaj dahi atmadım hiç bir yere. Ne genel sohbete yazdım ne de birine mesaj attım lakin ban yedim durup dururken. Buna itiraz ediyorum.

Ekli dosyalar

• B6814144-3621-4AB0-86D8-BBBA654DA8E0.jpeg
    B6814144-3621-4AB0-86D8-BBBA654DA8E0.jpeg
    1.4 MB · Görüntüleme: 9

Yalçın Kaya

Ayyıldız Hareket / Milletvekili / Parti Sözcüsü
Vatandaş
Merhaba Sayın Yetkili,
Oyun kullanıcı adım: Yalçın Kaya

Benim ve partideki arkadaşlarımın sohbet banı aldığı görünüyor.

Bizler asla kimseye hakaret etmedik. Kasıtlı olarak spam de yapmadık.

Eğer parti sıralaması neticelenince yazdığımız mesajlarda kullandığımız Ay Yıldızlı Türk Bayrağımız spam olarak algılandıysa bilinmelidir ki biz Bayrağımızı kesinlikle spam amacıyla kullanmadık.

Zaten bilindiği üzere parti adımızda da "Ayyıldız" bulunmaktadır.

Banımızın kaldırılmasını talep ediyorum.

Diğer banlanan Başkanlar: Yaknacar - Berkay Sen - Anıl Çakır ve CrownofHonor

Saygılar.

fatihh

SÜPER MODERATÖR
Yönetici
Süper Moderatör
Merhaba Sayın Yetkili,
Oyun kullanıcı adım: Yalçın Kaya

Bizler asla kimseye hakaret etmedik. Kasıtlı olarak spam de yapmadık.

Eğer parti sıralaması neticelenince yazdığımız mesajlarda kullandığımız Ay Yıldızlı Türk Bayrağımız spam olarak algılandıysa bilinmelidir ki biz Bayrağımızı kesinlikle spam amacıyla kullanmadık.

Zaten bilindiği üzere parti adımızda da "Ayyıldız" bulunmaktadır.

Banımızın kaldırılmasını talep ediyorum.

Diğer banlanan Başkanlar: Yaknacar - Berkay Sen - Anıl Çakır ve CrownofHonor

Saygılar.
merhaba biz sizlere yüce Türk Bayrağını spam olarak kullandınız tarzında bir imada bulunmadık. Ardarda aynı mesajlar atılırsa mesajın içeriği ne olursa olsun farketmez spam mesaj (flood) olarak kabul görmektedir. Sizin cezanız bitince tekrar oyuna dönebilirsiniz. Arkadaşlarınız için ise aynı durum geçerli olmak ile beraber kendinizden başkası için itirazda bulunmayınız. İtiraz etmek isteyen arkadaşlar itiraz edebilirler

Yalçın Kaya

Ayyıldız Hareket / Milletvekili / Parti Sözcüsü
Vatandaş
merhaba biz sizlere yüce Türk Bayrağını spam olarak kullandınız tarzında bir imada bulunmadık. Aradarda aynı mesajlar atılırsa mesajın içeriği ne olursa olsun farketmez spam mesaj (flood) olarak kabul görmektedir. Sizin cezanız bitince tekrar oyuna dönebilirsiniz. Arkadaşlarınız için ise aynı durum geçerli olmak ile beraber kendinizden başkası için itirazda bulunmayınız. İtiraz etmek isteyen arkadaşlar itiraz edebilirler
Sayın Yetkili,
Ben şahsen art arda aynı mesaj attığımı hatırlamıyorum.
Eğer mümkünse kontrol edebilir misiniz?
Kontrol edemezseniz de sıkıntı yok.
Ne güzel bansız tertemiz sicilimiz vardı o bozuldu. Ben ona yanıyorum :)

Ali60

BAŞKANONLİNE
Yönetici
Oyun & Forum Moderatörü
Sayın Yetkili,
Ben şahsen art arda aynı mesaj attığımı hatırlamıyorum.
Eğer mümkünse kontrol edebilir misiniz?
Kontrol edemezseniz de sıkıntı yok.
Ne güzel bansız tertemiz sicilimiz vardı o bozuldu. Ben ona yanıyorum :)
Sadece sizin peş peşe atmanız değil. Eğer sohbette görünür bayrak varken bayrak atmanız da spam kuralını çiğner. Toplu spam olmuş olur. Ve ceza alırsınız.

MehmetEfeeKrt

Yeni Üye
Vatandaş
Sayın Destek geçen olayda Süresiz Ban verdiğiniz Şahısin Cezasını 2 güne İndirdiniz. Bana dün ki olayda 3 gün ban verdiniz. Adaletli olduğunu düşünmüyorum.

baskanonline

BAŞKANONLİNE
Yönetici
Yönetici
Sayın Destek geçen olayda Süresiz Ban verdiğiniz Şahısin Cezasını 2 güne İndirdiniz. Bana dün ki olayda 3 gün ban verdiniz. Adaletli olduğunu düşünmüyorum.
İlgili kişinin cezası indirildi evet kendisi ile konuşuldu ve anlaşıldı. Ve cezasının indirilmesine karar verildi. Durum bu kadar net.

Çoğu olayda bizle gelip uzlaşı gösteren ve pişman olan herkesin banini kaldirdik.
Sizin de baninizi kaldırırız bir sorun yok bunda ama buraya gelip kıyaslama yaparak adalet yok diyorsanız bu konuşmanın sonunda cezaniz uzayabilir bile.
Bu yüzden bizce bu konuşma uzamasin siz de cezanizi çekin ve itiraz yaparken sakin olun

MehmetEfeeKrt

Yeni Üye
Vatandaş
Olaylarda kıyaslama yapmıyorum sayın başkanım olayı Anlattigimizda sayın destek Geçmiş olayları bizim önümüze sundu. O yüzden yazdım.

baskanonline

BAŞKANONLİNE
Yönetici
Yönetici
Olaylarda kıyaslama yapmıyorum sayın başkanım olayı Anlattigimizda sayın destek Geçmiş olayları bizim önümüze sundu. O yüzden yazdım.
Hangi olaydan bahsediyorsunuz tam olarak daha net olun.
Sizin ban yeme sebebiniz
Hakaret. (Sende şeref olsa kiralık gezmesin Tasmani bağlasın abilerin)
Bu mesaj hala neyin itirazini yapıyorsunuz?

MehmetEfeeKrt

Yeni Üye
Vatandaş
Bende anlatmak istiyorum ki Size Yediğim Bani hakettim. Tamam ama Yukarıdada bahsettiğim Ban süresine itiraz ediyorum.