OYUN İÇİ BAN İTİRAZLARI BURADAN YAPILACAKTIR. (1 Kişi İçeride)

Umutkdf

Yeni Üye
Vatandaş
Değerli başkan online yoneticileri ben Yükselen Genclik partisi Teşkilat Baskan Vekili Umutkdf_ gün aksam saatlerinde Yükselen Genclik ve Yeniden doğus partisi arasında tartışma çıktı bende görevim gereği genel chate yazılar yazmak zorunda kaldım ve tartısmayla hiç alakam olmamasına rağmen ban yedim. haksız bir ban yediğimi düşünüyorum acarsanız sevinirim.

baskanonline

BAŞKANONLİNE
Yönetici
Yönetici
Değerli başkan online yoneticileri ben Yükselen Genclik partisi Teşkilat Baskan Vekili Umutkdf_ gün aksam saatlerinde Yükselen Genclik ve Yeniden doğus partisi arasında tartışma çıktı bende görevim gereği genel chate yazılar yazmak zorunda kaldım ve tartısmayla hiç alakam olmamasına rağmen ban yedim. haksız bir ban yediğimi düşünüyorum acarsanız sevinirim.
Göreviniz ard arda harfleri mesaj olarak atmakmıydı tam olarak ?

YigitK_oglu

Yeni Üye
Vatandaş
Merhaba ben YigitK_oglu nickname'li oyuncuyum banlandım ancak sebebini bilmiyorum herhangi bir şey yapmadığıma da eminim lütfen yardımcı olabilirmisiniz ?

FurkanYksl

Yeni Üye
Vatandaş
Kullanıcı adım : FurkanYksl
Ban sebebi : Yönetime ulaşınız.
Oyuna başladığımdan beri aynı telefondan giriş yapıyorum farklı cihazdan giriş olmadı veya küfür argo kelimeler kullanmadım durduk yere neden ban atıldığını merak ettim açıkcası

baskanonline

BAŞKANONLİNE
Yönetici
Yönetici
Merhaba ben YigitK_oglu nickname'li oyuncuyum banlandım ancak sebebini bilmiyorum herhangi bir şey yapmadığıma da eminim lütfen yardımcı olabilirmisiniz ?
Kullanıcı adım : FurkanYksl
Ban sebebi : Yönetime ulaşınız.
Oyuna başladığımdan beri aynı telefondan giriş yapıyorum farklı cihazdan giriş olmadı veya küfür argo kelimeler kullanmadım durduk yere neden ban atıldığını merak ettim açıkcası
Satın aldıgınız ürünleri iade ettiğiniz için banlandınız.
ig: baskanapp ulasınız.

mhtgzl

Yeni Üye
Vatandaş
LÜTFEN TAMAMINI OKUYUN.

Değerli Arkadaşlar; her ceza sonrasında telegramdan, forumdan ve instagramdan cevap vermekten inanın yorulduk.
Bir oyuncu ban yediğinde hem forum mesajı, hem telegram hem de instagram yazıyor. Bu gerçekten bizim için ciddi bir zaman kaybı olusturuyor.

Ban itirazları yalnızca banlanan kişi ya da parti başkanı tarafından forum üzerinden yapılması gerekmektedir.

Ayrıca suçlu olduğu apaçık olan kişinin itiraz etmesi halinde cezası uzayacaktır.

Örnek Ban itiraz mesajı:
Kullanıcı adım: xxx,
Ekranda yazan banlanma sebebim: yyy
Haksız yere ban yediğimi düşünüyorum, incelenmesini istiyorum.

Herkese iyi oyunlar dileriz.
Oyun adı: mhtgzl BAN SEBEBİM: Yönetime Ulaşınız yazıyor ve ben sohbete bile dahil olup konuşmuyorum bile neden böyle birşey oldu.

mhtgzl

Yeni Üye
Vatandaş
KULLANICI ADI: MHTGZL
BAN SEBEBİ : YÖNETİME ULAŞIN YAZIYOR
SOHBETE FALAN DAHİL OLMAM VE YAZMAM HİÇ NEDEN BANLANDIM

Juvanescence*

1.EKONOMİ BAKANI
Vatandaş
Merhabalar,
Rahatsız ediyorum, kusura bakmayın.
Az önce ki ban furyasından bende nasibimi aldım.
Kullanıcı Adım : Juvanescence*
Ban sebebi olarak hakaret yazılmış.
Acaba tam olarak hangi mesajım hakaret olarak bildirilmiş ?
İlginiz için teşekkürler.

Ali60

BAŞKANONLİNE
Yönetici
Oyun & Forum Moderatörü
Juvanescence*Kemik yoksa orta da niye havlıyorsun o zaman Taner T ?
Genel sohbette kimsenin havladığını düşünmüyoruz. Bu açıkça hakarettir.

Juvanescence*

1.EKONOMİ BAKANI
Vatandaş
Juvanescence*Kemik yoksa orta da niye havlıyorsun o zaman Taner T ?
Genel sohbette kimsenin havladığını düşünmüyoruz. Bu açıkça hakarettir.
O an nabızlar yüksekti;
Sanırım arkadaş "kemikte atmadık niye havlıyorsunuz" gibi bir şey söylemişti yanlış hatırlamıyorsam.
Ona istinaden yazmıştım. Kusura bakmayın tekrardan.
İlginiz için teşekkür ediyorum, Ali60 Bey.
İyi günler dilerim.

Ali60

BAŞKANONLİNE
Yönetici
Oyun & Forum Moderatörü
Evet bahsettiğiniz kişi de hakaret ettiği için ceza aldı.
Teşekkür eder iyi günler dilerim.