OYUN İÇİ BAN İTİRAZLARI BURADAN YAPILACAKTIR. (2 Kişi İçeride)

ebuzer

Yeni Üye
Vatandaş
Istek atıyorlat güzel olarak söyledim üstüme geldiler ismim ebuzer31

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220501-220813_BaskanOnline.jpg
    Screenshot_20220501-220813_BaskanOnline.jpg
    568.1 KB · Görüntüleme: 8

Ali60

BAŞKANONLİNE
Yönetici
Oyun & Forum Moderatörü
Istek atıyorlat güzel olarak söyledim üstüme geldiler ismim ebuzer31
Durum ne olursa olsun hiç bir oyuncuya hakaret edemezsiniz. Küfür süresiz ban sebebidir. Ve siz de tekrarlı olarak küfürler ettiğiniz için banınız açılmayacaktır.

ebuzer

Yeni Üye
Vatandaş
ali bey bakın benim rahatsız biriyim sinirli biriyim kusura bakmayın birde oruçluydum son kez açarmısınız

Ali60

BAŞKANONLİNE
Yönetici
Oyun & Forum Moderatörü
Ebuzer31anan çıldırmış
Ebuzer31kes şerefsiz
Ebuzer31sokturma beyine
Ebuzer31kes sesini

Bu mesajlar size ait.
Sinirli biri olmanız insanların şahsına , annesine hakaret edeceğiniz anlamına gelmiyor. İtirazınız kabul edilemez.

baskanonline

BAŞKANONLİNE
Yönetici
Yönetici
ali bey bakın benim rahatsız biriyim sinirli biriyim kusura bakmayın birde oruçluydum son kez açarmısınız
Sinirli biri iseniz, sinirinize hakim olmayı öğrendiğinizde oyuna dönersiniz.
Ayrıca oyunculara edilen küfürleri biz affedemiyoruz.
Oyun kurallarında bu açıkça mevcut.
Oyuna dönmek istiyorsanız öncelikle sizi annesine laf söylediğiniz kişi affetmeli.

Mehmetsöner

Yeni Üye
Vatandaş
Kullanıcı adım mehmet söner
3 Mayıs 2022 tarihinde 2030 yılına kadar ban yedim yazdığım şey gölgesinde rakı içilir neyin gölgesinde söylemedim herhangi bir küfür kullanmadım rakı dediğim için banlandığımı düşünüyorum asla kural ihlali yaptığımı kabul etmiyorum kullanıcı kaybetmek bu kadar kolay olmamalı lütfen kullanıcılara biraz ilgi ve saygı gösterin ilgilenmenizi arz ediyorum

baskanonline

BAŞKANONLİNE
Yönetici
Yönetici
3 Mayıs 2022 tarihinde 2030 yılına kadar ban yedim yazdığım şey gölgesinde rakı içilir neyin gölgesinde söylemedim herhangi bir küfür kullanmadım rakı dediğim için banlandığımı düşünüyorum asla kural ihlali yaptığımı kabul etmiyorum kullanıcı kaybetmek bu kadar kolay olmamalı lütfen kullanıcılara biraz ilgi ve saygı gösterin ilgilenmenizi arz ediyorum
Mehmet hocam daha kaç yerden yazacaksınız? Siz bayan oyunculara saygı gösterdiniz de mi bizden saygı bekliyorsunuz? Banınızı kaldıracaktık ama hem saygısızlık yapıp hem de bize saygısız demeniz bunu haketmediğinizi gösteriyor. Neyse ben ilgilenmiyorum artık @fatihh sana bırakıyorum arkadaşı konuya sen hakimsin ne yapıyorsan senindir.

fatihh

SÜPER MODERATÖR
Yönetici
Süper Moderatör
Bana forum üzerinden mesaj atarak ulaşmanız gerekiyor