OYUN İÇİ BAN İTİRAZLARI BURADAN YAPILACAKTIR. (4 Kişi İçeride)

gocmez

Yeni Üye
Vatandaş
"Onun gibi ağzımı açacak ilahim"
"Berkay o laf adamlar icin"
"Biryerlerini yirti"
" Arada insanin çok pis böyle lefter gibilerine sövmesi geliyorda işte"
"Cevap verdiğinde deil sustuğunda adam oluyorsun"

Kimsenin adamlığını sorgulamak size kalmamış. Genel sohbette konuşmalarınıza dikkat edin. Bu kelimeler size ait itiraza devam ediyor musunuz ?
Anladigima göre sadece en son yazdığım için suçluyorsunuz ama 1 hafta uzun bir süre deilmi ima etigim şeyler içinde oyun halkından ve siz değerli moderatorlerimden özür diler cezamin geçtiği gunler hesaplanarak indirim uygulanmasını ister lafı tekrardan size bırakır iyi günler dilerim.

Gonca

OYUN & FORUM MODERATÖRÜ
Yönetici
Anladigima göre sadece en son yazdığım için suçluyorsunuz ama 1 hafta uzun bir süre deilmi ima etigim şeyler içinde oyun halkından ve siz değerli moderatorlerimden özür diler cezamin geçtiği gunler hesaplanarak indirim uygulanmasını ister lafı tekrardan size bırakır iyi günler dilerim.
Herhangi bir indirim uygulanmayacaktır. Cezanızı tamamlayınız.

yildirimmonur

Ülkücü Hareket Partisi Kurucusu ve Onursal Başkanı
13. Dönem Oyun Başkanı
benfatih kullanıcısı ile ilişkiniz?
Hayatımda fatih diye bi tanıdığımda yok öyle bi hesabımda yok valla 😀 bide zaten oyun başkanlığı yapmışım oyunda ki her şeye sahibim ve ayrıca aylardır oyunu oynamıyorum. Neden başka bi hesap açayım ki mantıken ?

ülkücü militan

Yeni Üye
Vatandaş
Başkan net olarak ne yaptığımı bilmemekle beraber gerçek bir siyaset yapmadığımı düşünüyorum ama siz uygun görüp ceza vermişsiniz özür dilerim tekrari olmayacaktır

Emirhan

Yeni Üye
Vatandaş
Ben şakasına küfür ettim ama banlandım benim suçum yoktu gerçekten başlıyormuş diye denemek istedim benim suçum yok hesabımı verin

Emirhan

Yeni Üye
Vatandaş
Emirhan küfür ettiğim için özür dilerim bir tekrarı daha olmayacak.Sadece banlanıyor muyum diye merak etmiştim hatamın farkındayım

Emirhan

Yeni Üye
Vatandaş
küfür ettiğim için özür dilerim bir tekrarı daha olmayacak.Sadece banlanıyor muyum diye merak etmiştim hatamın farkındayım

Ömer SARIGÜL

Yeni Üye
Vatandaş
Ömer SARIGÜL
İlk kez başıma gelen bir olaydan dolayı hesabım banlandı pişmanım tekrarı olmayacak ve özür dilerim lütfen hesabımın geri açılmasını siz değerli oyun yöneticileri tarafından rica eder iyi çalışmalar dilerim

34nil34

Yeni Üye
Vatandaş
BAN İTİRAZI YAPMADAN ÖNCE TAMAMINI OKUYUNUZ.

-Ban itirazları yalnızca banlanan kişi ya da mensubu olduğu parti yöneticileri tarafından forum üzerinden 1 kişi üzerinden yapılması gerekmektedir.
(Hem banlanan kişinin, hem de yöneticilerinin konuya hep beraber yazmasının bir anlamı yok)

-Başka platformlar üzerinden ban itirazları ciddiye alınmayacak olup, ilgili kişinin itirazını sürdürmesinde ulaştığı platformdan engellenecektir.

-Ayrıca suçlu olduğu apaçık olan kişinin itiraz etmesi halinde cezası uzayacaktır.

-8 Kasım 2022 tarihinden itibaren banlar ile ilgili tüm işlemler yalnızca @Ali. ve @baskanonline (Destek) isimli yönetim üyeleri tarafından yapılacaktır.

Örnek Ban itiraz mesajı:
Kullanıcı adım: xxx,
Ekranda yazan banlanma sebebim: yyy
yyy sebebinen banlandım ancak, durum zzzz şeklindedir.
Detaylıca incelenmesini istiyorum.
Şeklindedir...

Herkese iyi oyunlar dileriz.
Kullanıcı adım 34nil34
Erişim engellendi yazıyor
Sadece oyun oynayan üyeyim terbiye saygı çerçevesinde
Aktif oyuncu olduğum diğer partiler çağırdı gitmediğim için beni banlattılar
Lütfen ilgilenir misiniz banımı kaldırır mısınız lütfen

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230126-233546.png
    Screenshot_20230126-233546.png
    230.3 KB · Görüntüleme: 1

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Kullanıcı adım 34nil34
Erişim engellendi yazıyor
Sadece oyun oynayan üyeyim terbiye saygı çerçevesinde
Aktif oyuncu olduğum diğer partiler çağırdı gitmediğim için beni banlattılar
Lütfen ilgilenir misiniz banımı kaldırır mısınız lütfen
Hoş geldiniz biz de sizi bekliyorduk. Aktif oyuncu olduğunuz için ban almadınız. Mesajlarda oyuncularla yakın konuşup daha sonra o kişilerin ilk size yakın mesajında “taciz edildim” diye desteğe mesajlar yazdığınız için banlandınız. Savunmanız nedir ?

34nil34

Yeni Üye
Vatandaş
Lütfen banımı kaldırın oyunum dışında hiçbir şey ile ilgilenmeyeceğim tek hobim bu oyun oldu o kadar emek verdim heba etmeyin lütfen