OYUN İÇİ BAN İTİRAZLARI BURADAN YAPILACAKTIR. (3 Kişi İçeride)

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Kullanıcı adım - rzRUSHER Oyuna yeni başlamıştım dün bana desteğe yeni oyuncuyum yaz ödülü al dediler bi kez yaptım aldım sonra yeniden denediğimde 2030 a ban yedim en azından bi uyarı olur veya para gelmez 10 yıl banlanmak nedir sırf bunun yüzünden bir çok yeni oyuncu bu yaptığımı deniycektir tüm hevesim kaçtı arkadaşımada tavsiye etmiştim ben ban yedim boşu boşuna parti kurucaktık sevmiştim oyunu
Cezanız kaldırıldı. Hevesiniz kırılmasın gerçek siyaset yapamyın. yaparsanız tekrar banlanırsınız.

csrhsyn

Yeni Üye
Vatandaş
BAN İTİRAZI YAPMADAN ÖNCE TAMAMINI OKUYUNUZ.

-Ban itirazları yalnızca banlanan kişi ya da mensubu olduğu parti yöneticileri tarafından forum üzerinden 1 kişi üzerinden yapılması gerekmektedir.
(Hem banlanan kişinin, hem de yöneticilerinin konuya hep beraber yazmasının bir anlamı yok)

-Başka platformlar üzerinden ban itirazları ciddiye alınmayacak olup, ilgili kişinin itirazını sürdürmesinde ulaştığı platformdan engellenecektir.

-Ayrıca suçlu olduğu apaçık olan kişinin itiraz etmesi halinde cezası uzayacaktır.

-8 Kasım 2022 tarihinden itibaren banlar ile ilgili tüm işlemler yalnızca @Ali. ve @baskanonline (Destek) isimli yönetim üyeleri tarafından yapılacaktır.

Örnek Ban itiraz mesajı:
Kullanıcı adım: xxx,
Ekranda yazan banlanma sebebim: yyy
yyy sebebinen banlandım ancak, durum zzzz şeklindedir.
Detaylıca incelenmesini istiyorum.
Şeklindedir...

Herkese iyi oyunlar dileriz.
Kullanıcı adım csrhsyn
Hesabıma 18.1.2023 tarihinde spam üyelik nedeniyle erişimin engellendi ancak spam üyelik ne onu bilmiyorum ancak oyun içerisinde kötü bişey yapmadığı dan eminim büyük ihtimalle yanlışlık oldu detaylıca incelenmesini istiyorum

Pala01

Yeni Üye
Yasaklı Üye
Vatandaş
Ban sebebi nedir?
Başkanım daha önce telefonum çalındı ağır hakaret yazıyor asla ben öyle yazmadım yazmam da ben çok emek verdim gerçekten de telefonumu çalan kişi yazdığını söyledi telefonumu bulduğumda gerekli işlemleri yaptım lütfen tekrarlanmaması adına banımı açar mısınız takdir yinede sizin ne derseniz o olur fakat ben hakaret etmediğimi tekrar dile getirmek istiyotum saygılarımla başkanım

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Başkanım daha önce telefonum çalındı ağır hakaret yazıyor asla ben öyle yazmadım yazmam da ben çok emek verdim gerçekten de telefonumu çalan kişi yazdığını söyledi telefonumu bulduğumda gerekli işlemleri yaptım lütfen tekrarlanmaması adına banımı açar mısınız takdir yinede sizin ne derseniz o olur fakat ben hakaret etmediğimi tekrar dile getirmek istiyotum saygılarımla başkanım
Yalan söylüyorsunuz. Moderatöre hakaret ettiğiniz kanıtı var. Telefonum çalındıya inanmamızı beklemeyin.

Pala01

Yeni Üye
Yasaklı Üye
Vatandaş
Yalan söylüyorsunuz. Moderatöre hakaret ettiğiniz kanıtı var. Telefonum çalındıya inanmamızı beklemeyin.
Şu konuya da değinmek istiyorum ben emek veriyorsam bir yerde asla hakaret etmem sevmediğim ortamda bulunmam zaten telefonum çalınmazsa çalındı diye de burda açıklama yapmam 28 yaşındayım çocuk değilim fakat dediğim gibi tekrar açarsınız banımı veya açmazsınız sizin kararınız uzatmayı da sevmiyorum eğer açarsanız banımı tekrar yaşanmasına asla müsaade etmem sayın başkanım ve değerli başkanonline üyeleri saygılarımla.