OYUN İÇİ BAN İTİRAZLARI BURADAN YAPILACAKTIR. (1 Kişi İçeride)

baskanonline

Cumhurbaşkanı
Yönetici
Cumhurbaşkanı
Değerli Arkadaşlar; her ceza sonrasında telegramdan, forumdan ve instagramdan cevap vermekten inanın yorulduk.
Bir oyuncu ban yediğinde hem forum mesajı, hem telegram hem de instagram yazıyor. Bu gerçekten bizim için ciddi bir zaman kaybı olusturuyor.

Ban itirazları yalnızca banlanan kişi tarafından forum üzerinden yapılması gerekmektedir.
Banlanan kişi için başkası itiraz ederse, o kişi de banlanacaktır. (6 saat)

Ayrıca suçlu olduğu apaçık olan kişinin itiraz etmesi halinde cezası uzayacaktır.

Örnek Ban itiraz mesajı:
Kullanıcı adım: xxx,
Banlanma sebebim: yyy
Haksız yere ban yediğimi düşünüyorum, incelenmesini istiyorum.

Herkese iyi oyunlar dileriz.

Kürşat ali

Vatandaş
Vatandaş
Ben oyuncu sekurali
01/08/2022 tarihinde oyun bakıma girdi bakıma girmeden önce oyunu oynurdum düzgünce hiçkimseye hakaret veyahuta bir yanlış incitici bir kelamda kulanmadım hesabıma yapılan bu ban haksız bulmaktayım lütfen hesabımın incelenmesini ve geri dönüş sağlanmasını arz ederim şimdiden teşekürler

baskanonline

Cumhurbaşkanı
Yönetici
Cumhurbaşkanı
Ben oyuncu sekurali
01/08/2022 tarihinde oyun bakıma girdi bakıma girmeden önce oyunu oynurdum düzgünce hiçkimseye hakaret veyahuta bir yanlış incitici bir kelamda kulanmadım hesabıma yapılan bu ban haksız bulmaktayım lütfen hesabımın incelenmesini ve geri dönüş sağlanmasını arz ederim şimdiden teşekürler
"Banlanmış oyundaki hile ile yapılan seçimi ve açığı bildirdi diye" "Hilecilere merhaba"
ban sebebiniz bu cümleler.
Provakasyon yapmayın.

Kürşat ali

Vatandaş
Vatandaş
"Banlanmış oyundaki hile ile yapılan seçimi ve açığı bildirdi diye" "Hilecilere merhaba"
Provakasyon yapma

Provakasyon yapmayın.
Sayın başkan yaptığım terbiyesizliği anlıyor ve kabul ediyorum kubul görürsenizki ben bu cümlenin provakasyon veyahuta manüpilasyon etkisi yapacığını sanmamakla beraber keyfi komedi için yazmış bukunmaktaydım tarafımca edilmiş bu özümü kabul görmenizi isterim ve size sözüm olsun birdaha kesinlikle böyle ve buna benzer bir olay olmayacaktır saygılarımla sekurali

baskanonline

Cumhurbaşkanı
Yönetici
Cumhurbaşkanı
Sayın başkan yaptığım terbiyesizliği anlıyor ve kabul ediyorum kubul görürsenizki ben bu cümlenin provakasyon veyahuta manüpilasyon etkisi yapacığını sanmamakla beraber keyfi komedi için yazmış bukunmaktaydım tarafımca edilmiş bu özümü kabul görmenizi isterim ve size sözüm olsun birdaha kesinlikle böyle ve buna benzer bir olay olmayacaktır saygılarımla sekurali
sekurali isimli hesabın banı kaldırıldı.
Provakasyonlardan uzak durun.