OYUN İÇİ BAN İTİRAZLARI BURADAN YAPILACAKTIR. (5 Kişi İçeride)

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
LÜTFEN TAMAMINI OKUYUN.

Değerli Arkadaşlar; her ceza sonrasında telegramdan, forumdan ve instagramdan cevap vermekten inanın yorulduk.
Bir oyuncu ban yediğinde hem forum mesajı, hem telegram hem de instagram yazıyor. Bu gerçekten bizim için ciddi bir zaman kaybı olusturuyor.

Ban itirazları yalnızca banlanan kişi ya da parti başkanı tarafından forum üzerinden yapılması gerekmektedir.

Ayrıca suçlu olduğu apaçık olan kişinin itiraz etmesi halinde cezası uzayacaktır.

Örnek Ban itiraz mesajı:
Kullanıcı adım: xxx,
Ekranda yazan banlanma sebebim: yyy
Haksız yere ban yediğimi düşünüyorum, incelenmesini istiyorum.
(Gerçekten haksız yere banlandığınızı düşünüyorsanız bunu ekleyiniz eğer multi üyelikten banlandı iseniz bunun bir anlamı bulunmamaktadır)

Herkese iyi oyunlar dileriz.

Son düzenleme:

Kürşat ali

Yeni Üye
Vatandaş
Ben oyuncu sekurali
01/08/2022 tarihinde oyun bakıma girdi bakıma girmeden önce oyunu oynurdum düzgünce hiçkimseye hakaret veyahuta bir yanlış incitici bir kelamda kulanmadım hesabıma yapılan bu ban haksız bulmaktayım lütfen hesabımın incelenmesini ve geri dönüş sağlanmasını arz ederim şimdiden teşekürler

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Ben oyuncu sekurali
01/08/2022 tarihinde oyun bakıma girdi bakıma girmeden önce oyunu oynurdum düzgünce hiçkimseye hakaret veyahuta bir yanlış incitici bir kelamda kulanmadım hesabıma yapılan bu ban haksız bulmaktayım lütfen hesabımın incelenmesini ve geri dönüş sağlanmasını arz ederim şimdiden teşekürler
"Banlanmış oyundaki hile ile yapılan seçimi ve açığı bildirdi diye" "Hilecilere merhaba"
ban sebebiniz bu cümleler.
Provakasyon yapmayın.

Kürşat ali

Yeni Üye
Vatandaş
"Banlanmış oyundaki hile ile yapılan seçimi ve açığı bildirdi diye" "Hilecilere merhaba"
Provakasyon yapma

Provakasyon yapmayın.
Sayın başkan yaptığım terbiyesizliği anlıyor ve kabul ediyorum kubul görürsenizki ben bu cümlenin provakasyon veyahuta manüpilasyon etkisi yapacığını sanmamakla beraber keyfi komedi için yazmış bukunmaktaydım tarafımca edilmiş bu özümü kabul görmenizi isterim ve size sözüm olsun birdaha kesinlikle böyle ve buna benzer bir olay olmayacaktır saygılarımla sekurali

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Sayın başkan yaptığım terbiyesizliği anlıyor ve kabul ediyorum kubul görürsenizki ben bu cümlenin provakasyon veyahuta manüpilasyon etkisi yapacığını sanmamakla beraber keyfi komedi için yazmış bukunmaktaydım tarafımca edilmiş bu özümü kabul görmenizi isterim ve size sözüm olsun birdaha kesinlikle böyle ve buna benzer bir olay olmayacaktır saygılarımla sekurali
sekurali isimli hesabın banı kaldırıldı.
Provakasyonlardan uzak durun.

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
BAN İTİRAZLARI YALNIZCA BURADAN YAPILMAKTADIR. İNSTAGRAM VE TELEGRAM ÜZERİNDEN YAPILAN BAN İTİRAZLARI GEÇERSİZDİR!

İSMAİL DAĞAŞAN

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı
Vatandaş
Değerli Arkadaşlar; her ceza sonrasında telegramdan, forumdan ve instagramdan cevap vermekten inanın yorulduk.
Bir oyuncu ban yediğinde hem forum mesajı, hem telegram hem de instagram yazıyor. Bu gerçekten bizim için ciddi bir zaman kaybı olusturuyor.

Ban itirazları yalnızca banlanan kişi tarafından forum üzerinden yapılması gerekmektedir.
Banlanan kişi için başkası itiraz ederse, o kişi de banlanacaktır. (6 saat)

Ayrıca suçlu olduğu apaçık olan kişinin itiraz etmesi halinde cezası uzayacaktır.

Örnek Ban itiraz mesajı:
Kullanıcı adım: xxx,
Banlanma sebebim: yyy
Haksız yere ban yediğimi düşünüyorum, incelenmesini istiyorum.

Herkese iyi oyunlar dileriz.
Kullanıcı adım : İSMAİL DAĞAŞAN
Neden başlandığını bilmiyorum haksız

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Kullanıcı adım : İSMAİL DAĞAŞAN
Neden başlandığını bilmiyorum haksız
Söylediğiniz apaçık ortada, boş bir insan diyerek hakaret ediyorsunuz.
Ban süreniz gereksiz itiraz etmenizden dolayı 1 gün daha uzatılmıstır.

İSMAİL DAĞAŞANKarabulut instagram ver
İSMAİL DAĞAŞANEfe boş yapma
İSMAİL DAĞAŞANBoş bir insansın

Alpayy

Üye
Vatandaş
Merhabalar Baskan Online,

Sizlerin de bildiği üzere oyun içi panelde birkaç tartışma yaşanmış Ademsnl ve ben 1 günlük ban yemişiz. Biz yaptığımız hatanın farkındayız fakat karşı tarafın hakaretlerine maruz kaldığımızdan dolayı kendimizi savunmak için böyle bir girişimde bulunduk. Biliyorsunuz bu seçim sürecinde yine önümüzde güzel bir yarış var en azından banımızın süresinin kısalması ve en kötü sabaha açılmasını talep ediyoruz. Yani benim açılmasa bile en azından Adem başkanın banının daha erken açılmasını talep ediyorum.

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Merhabalar Baskan Online,

Sizlerin de bildiği üzere oyun içi panelde birkaç tartışma yaşanmış Ademsnl ve ben 1 günlük ban yemişiz. Biz yaptığımız hatanın farkındayız fakat karşı tarafın hakaretlerine maruz kaldığımızdan dolayı kendimizi savunmak için böyle bir girişimde bulunduk. Biliyorsunuz bu seçim sürecinde yine önümüzde güzel bir yarış var en azından banımızın süresinin kısalması ve en kötü sabaha açılmasını talep ediyoruz. Yani benim açılmasa bile en azından Adem başkanın banının daha erken açılmasını talep ediyorum.
Karşı taraf da aynı şekilde sizin hakkınızda böyle diyor.
Hakaret edildi ise bildireceksiniz bu kadar basit.
Banlanan kişi için başkası itiraz ederse, o kişi de banlanacaktır. (6 saat)
Ayrıca gereksiz itirazdan 1 gün eklenmiştir.