Ortak Kararlar Meclisi Kuruldu (1 Kişi İçeride)

[email protected]

BİRLİK VE REFORM PARTİSİ GENEL BAŞKANI
Vatandaş
Sayın oyun yöneticileri, sevgili başkanlarım parti başkanlarım parti başkan yardımcıları milletvekillerim değerli online oyuncuları
sizleri sevgiyle selamlıyorum.
n Yakın zamanda bir projem vardı iyi niyetler üzerine dernek kurmak istedim ve bütün parti başkanlarıyla davetimizi ilettik ve iyilik güzellik varsa biz ordayız diyen başkanlarımızla büğün kuruluşumuzun açma mutlulugunu yaşıyoruz.

Konuştuk tartıştık bütün kuralları birlikte karar verdik ve dernegimizi " Ortak Kararlar Meclisi " olarak belirledik.

İyi niyetler için birlik beraberlik ve dayanışma içinde temiz bir ortam sağlayarak oyunumuzda güzel bir atmosfer yaratmak için hepimiz buradayız.

Oyun içerisinde kötü niyetli üyeleri tespit ettiğimizde tüm parti başkanlarına ileterek parti içinde o üyeler için bir önlem alamasını sağlayacagız.

Kuruluşumuzun ittifakla, oluşumla ve çıkar ilişkileriyle ilişkisi bulunmamaktadır oyundaki siyasetimizi buraya taşımadan birlik ve beraberlik içinde sürdürecegiz .

Kuruluşumuz her ay seçime giderek yeni yönetimini belirliyeçektir bütün kurallarımız demokratik bir anlayışla ortak bir hedefle belirleneçektir.

Bizleri yalnız bırakmayan bir mesajımızla iyilik varsa ben ordayım diyen ve koşup gelen çok kıymetli büyük başkanlarım bu kuruluşumuz asla bu isimleri unutmuyaçaktır ve unutturmuyaçaktır

Sözlerimi bitirirken ay boyunca yoğun ve bir o kadarda başarılı çalışmalarından dolayı ve bilhassa bu güzel topluluğu bizlere sunan, derneğimiz yönetim kurulu ve üyelerine, katkı sağlayanlara, birliğimizin anlamını pekiştirmek ,birlik ruhu için burada olan siz başkanlarıma çok teşekkür ediyor , gelecekte de bu tür organizasyonlarda beraber olmak arzusuyla sevgilerimi sunarım .

Ekli dosyalar

• Picsart_22-05-14_23-45-57-656.jpg
    Picsart_22-05-14_23-45-57-656.jpg
    859.7 KB · Görüntüleme: 25