OLAĞANÜSTÜ BAKIM DUYURUSU.

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Yönetici
Değerli Başkan Online oyuncuları,
16:15 ile 00:00 saatleri arasında bakım çalışması olacaktır.
Bu süre zarfında oyun kapalı kalacaktır.
Havalimanı süreleri, eğitim satın alım süreleri 12 saat uzatılacaktır.
İyi oyunlar dileriz.

BurakDuman

BOZKURT HAREKAT PARTİSİ
23. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
BOZKURT HAREKAT
Kolay gelsin iyi çalışmalar

Kurt77

Güçlü olan değil. Haklı olan Kazanacak...!
Yasaklı Üye
Vatandaş
Bir aksaklık hediyesi gelir üyelere 🔥🔥🔥🔥

Enzo

BAŞKANONLİNE
Vatandaş
Bu süre zarfında oyuncularınız kaybını telafi ediceksiniz umarım
Bir aksaklık hediyesi gelir üyelere 🔥🔥🔥🔥
Yapılan her güncelleme oyuna getirilen her yenilik biz oyuncular için. Gelen güncelleme sonrası birşeyler ters gitmiş olabilir ki online oyunların tamamında dönem dönem böyle şeyler yaşanır. Ve çözülür. Ama hiçbir oyunda görülmemiştir ki bu tarz ufak problemler için oyunculara telafi ödülü ve benzeri şeyler verilsin. Lütfen arkadaşlar anlayışlı olalım bu muhabbetler sıktı.

Özgür Başkan

Üye
Vatandaş
Yapılan her güncelleme oyuna getirilen her yenilik biz oyuncular için. Gelen güncelleme sonrası birşeyler ters gitmiş olabilir ki online oyunların tamamında dönem dönem böyle şeyler yaşanır. Ve çözülür. Ama hiçbir oyunda görülmemiştir ki bu tarz ufak problemler için oyunculara telafi ödülü ve benzeri şeyler verilsin. Lütfen arkadaşlar anlayışlı olalım bu muhabbetler sıktı.
Örnek verir misin bana hangi oyunda verilmedi . Hiç bir oyun diyemezsin , ben verenleri sayabilirim sana

Enzo

BAŞKANONLİNE
Vatandaş
Örnek verir misin bana hangi oyunda verilmedi . Hiç bir oyun diyemezsin , ben verenleri sayabilirim sana
Olması gereken yapılmış.
Daha ne yapsın bu adamlar? 500 taş versin sizlere kişi başı o zaman mutlu ederler sizi. Ne yapsalar yaranamıyorlar zaten.
Bu oyunun gelişimi için yapılan birşey o zaman yapmasınlar kapatmasınlar öylece oynayın durun.
Uzatmanın bir anlamı yok dostum. Sana keyifli günler.

Özgür Başkan

Üye
Vatandaş
Olması gereken yapılmış.
Daha ne yapsın bu adamlar? 500 taş versin sizlere kişi başı o zaman mutlu ederler sizi. Ne yapsalar yaranamıyorlar zaten.
Bu oyunun gelişimi için yapılan birşey o zaman yapmasınlar kapatmasınlar öylece oynayın durun.
Uzatmanın bir anlamı yok dostum. Sana keyifli günler.
Değerli arkadaşım senin tam olarak ne demek istediği ben anlamadım ben bu oyunu iki haftadır oynuyorum . Ben 500 taş veya gems bahsetmiyorum hoşnut olunması adına bahsediyorum .
Ve sana şunu söyleyebilirim ki Güncelleştirmeyle ilgili ufak kesitler - 3-4 gün önceden güncellemeyle ilgili ufak kesitler (hikâye biçiminde) gösterin, ipucu verin, spekülasyon oluşturun ve müşterilerinizi heyecanlandırın. Bu sayede ayrıca basının da ürününüzle ilgili haber yapabilmesi için kaynak sağlamış olunur.
Güncelleme öncesi iletişiminizde görünürlüğü, spekülasyonu ve heyecanı artırmak için özellik ve oynanış değişikliklerini öne çıkarın. Bu detayları açıklayarak oynamadan önce oyuncularınızın bu içeriği analiz etmesini ve hazmetmesini sağlamış olunur

Enzo

BAŞKANONLİNE
Vatandaş
Değerli arkadaşım senin tam olarak ne demek istediği ben anlamadım ben bu oyunu iki haftadır oynuyorum . Ben 500 taş veya gems bahsetmiyorum hoşnut olunması adına bahsediyorum .
Ve sana şunu söyleyebilirim ki Güncelleştirmeyle ilgili ufak kesitler - 3-4 gün önceden güncellemeyle ilgili ufak kesitler (hikâye biçiminde) gösterin, ipucu verin, spekülasyon oluşturun ve müşterilerinizi heyecanlandırın. Bu sayede ayrıca basının da ürününüzle ilgili haber yapabilmesi için kaynak sağlamış olunur.
Güncelleme öncesi iletişiminizde görünürlüğü, spekülasyonu ve heyecanı artırmak için özellik ve oynanış değişikliklerini öne çıkarın. Bu detayları açıklayarak oynamadan önce oyuncularınızın bu içeriği analiz etmesini ve hazmetmesini sağlamış olunur
Gerekli bilgiler oyun içi duyurular kısmında ve forumda veriliyor. Takip etmenizi rica ediyorum.

Özgür Başkan

Üye
Vatandaş
Gerekli bilgiler oyun içi duyurular kısmında ve forumda veriliyor. Takip etmenizi rica ediyorum.

Özgür Başkan

Üye
Vatandaş
Burda bu güne ait veya öncesinde bildiri yok ama , sen haklısın değerli arkadaşım .
Sana iyi günler diliyorum ,

Kurt77

Güçlü olan değil. Haklı olan Kazanacak...!
Yasaklı Üye
Vatandaş
Ben makara yaptım diğerlerini bilmiyorum enzo cum 🙏

Aviatorgokhan

LİYAKAT PARTİSİ- PARTİ GENEL BAŞKANI
Vatandaş
8 saat güncelleme için biraz uzun bir süre olduğunu düşünüyorum, dün de aynı kapanışın kısa halini yaşadık. Umarim bu süreçler gelecekte giderek azalır

sosyalmedya

Yeni Üye
Vatandaş
12 saatte bir eğitim mi yapabileceğiz doğru mu anlıyorum? Eğitim de süreler kaldırılsın paketini satmak için doğru bir yol olduğunu düşünmüyorum.