Özür Mesajı ! (2 Kişi İçeride)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KÖSE75

Üye
Vatandaş
Her insan hatalar yapabilir, insanoğluyuz hataya açığız fakat önemli olan hatalarımızı anlamak ve ders payı çıkartmaktır.
Yazınızdan anlaşıldığı üzere ders alınmış ve hatanızı anladığınızı göstermektedir umarım herşey istediğiniz gibi gönlünüzce olur 👍👍
Düşüncelerin için teşekkür ederim başkanım inşallah 🇹🇷

EcemKaracuha

21.Dönem Oyun Başkanı
Vatandaş
Merhaba Baskanonline ailesi çoğunuzun bildiği üzere 18 gündür oyunda banlıyım. Ban yeme sebebim yönetime karşı suçlamalar yaparak tartıştım ve bu davranışım yönetim tarafından haklı olarak sert şekilde karşılandı ve gereği yapıldı. Bunların üstüne partimde ki üyelerimin de fevri davranışları yönetime karşı tartisma yaratmaları bizi bu durumlara getirdi. Biz oyunu seven bir partiyiz. Ancak anlık fevri davranislar ve kararlar bizi malesef bu zorlu gunlere getirdi. Bu konuda herhangi bir itirazimiz söz konusu değildir. Günlerdir oyun yönetimine her ne kadar yazmış olsam da kendileri kararlarından vazgeçmediler hiçbir şekilde taviz vermediler ve her seferinde olumsuz sonuç aldım. Bu olaylar yaşandığı için üzgünüm. Birdaha yaşanmamasını gönülden temenni ediyorum.Yaşanılan olaylarda verdiğimiz huzursuzluktan dolayı oyun yönetiminden özür diliyorum. Banımın açılmasını talep ediyorum
Önemli olan hatalardan ders çıkarmaktır. Herkes 2. Bir hakkı hak eder. İnşallah aramıza dönersin🙏🏼

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...