ÖZÜR MESAJI (1 Kişi İçeride)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sebastian1903

Yeni Üye
Vatandaş
Merhaba değerli Baskanonline ailesi. Daha önce yapmış olduğum saçmalıktan, terbiyesizlikten, verdiğim huzursuzluktan dolayı başta oyun yönetiminden sonrasında sizlerden özür dilerim. Gerektiği yerde gerektiği gibi konuşmak yerine fevri davranıp hataya düştüm. Bunun geç de olsa farkına vardım. Oyunu gerçekten oldukça severek oynuyorum. Banlandığım için çok ama çok üzgünüm. Umarım kıymetli oyun yönetimimiz bize son bir şans daha verir daha huzurlu daha yararlı şekilde oyunumuzu oynarız. Hepinizin huzurunda tekrardan kıymetli oyun yönetiminden özür diliyor şom bir şans vermesini temenni ediyorum.

SametAlbay

Kızılelma Partisi Ekonomi Başkanı MYK Üyesi 🇹🇷
Vatandaş
Merhaba değerli Baskanonline ailesi. Daha önce yapmış olduğum saçmalıktan, terbiyesizlikten, verdiğim huzursuzluktan dolayı başta oyun yönetiminden sonrasında sizlerden özür dilerim. Gerektiği yerde gerektiği gibi konuşmak yerine fevri davranıp hataya düştüm. Bunun geç de olsa farkına vardım. Oyunu gerçekten oldukça severek oynuyorum. Banlandığım için çok ama çok üzgünüm. Umarım kıymetli oyun yönetimimiz bize son bir şans daha verir daha huzurlu daha yararlı şekilde oyunumuzu oynarız. Hepinizin huzurunda tekrardan kıymetli oyun yönetiminden özür diliyor şom bir şans vermesini temenni ediyorum.
OYUNCU ADIM
Samet Güvercin

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Biz oyuncu kaybetmek istemeyiz.
Burada 8 aydır 1 yıldır beraber oyunu oynadığımız geçindiğimiz insanlar mevcut.
Herkes bilir ki biz oyuncularımız ile dostuz ve arkadaşız.
Biz kimseyi durduk yere banlamıyoruz ancak bazı oyuncularımız (bu kategoride siz varsınız)
Oyunda yönetici kim, otorite kim karıştırıyor. Hatta ve hatta otorite kendileri sanıyor.
Arkadaşlar bu oyunda bir otorite ve kural belirleyici olan varsa biziz. Otoritemizin kaybolması demek oyunun zarar görmesi demek.
Bu oyunu yaklaşık 2 senedir yönetiyoruz. Ve defalarca oyuncu geldi ve geçti. Bir kullanıcının ne yapmak istediğini basit bir mesajından dahi anlayabiliyoruz.
Biz otoritemizi oyuncular üzerinde her zaman hissettirmekle mükellefiz. Ve bu hep böyle olacak.
Bunun ego ile kibir ile bir alakası bulunmuyor. Biz oyunu düşünüyoruz ve buna göre hareket ediyoruz.
Velhasıl ikinizde yeni üyelik açarak oyuna dönebilirsiniz. Ancak açtığınız hesaplara yeni üye yardımı vb. yapılmayacak.
Sıfırdan bir hesap ile oynamaya devam edebilirsiniz.
Şu an giriş yapabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...