DUYURU ÖZEL SOHBET KISITLAMASI.

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Yönetici
Merhaba sevgili oyuncularımız.

Hepinizin severek oynadığı, çok güzel dostluklar kurduğu bu mecrada bizim yönetim olarak ilk adımımız ve amacımız hep adil yönetim oldu. Biliyoruz buna inanmıyanlarınız çok fazla ama inanın yaptığımız iş kolay bir iş değil. Online sayımız çok fazla. Umuyoruz ki çalışmasını yürüttüğümüz güncellemeler ile çok daha fazla olacak. Yükümüz çok fazla. İletişim kurmak bu kadar kişiyle süreklilik arz ediyorsa çok ama çok güç.

Bizler yönetim olarak sizlere hep yakın olduk diğer oyunlardaki yöneticiler gibi ulaşılmaz olmadık. Sizlerle sohbet ettik, fikirlerinizi dinledik yeri geldi güldük eğlendik yeri geldi kora kor tartıştık. Saygı çerçevesinde olan birbirimizi dinlediğimiz, anladığımız her tartışma için minnettarız. Önemli olanın art niyet taşımadan ilişkileri sürdürmenin önemine hep değer verdik. Oyunumuzu 3 yıldır oynayan bizlerle belli samimiyet kurmuş oyuncularımız var. Onlar çok iyi bilirler ki hiçbirine herhangi bir ayrıcalık tanınmadı. Oyunda öne geçebilecekleri haksız rekabete yol açacak hiçbir imtiyaz verilmedi. O sebeple diyoruz ki bize güvenin ve inanın. Amacımız gerçekten temiz oyun. Şimdi gelelim konumuza. Nasıl ki bir elin beş parmağı bir değilse herkesin karakteri de farklı. Durumlara, olaylara bakış açıları farklı. Düşünceleri farklı. Dediğim gibi bizler bize her ulaşanla konuşmaya ve iletişim kurmaya özen gösterdik. Yalnız bizlerle sohbet edince ne yazık ki kendini diğer oyunculardan üstün gören ve kendisini onlardan üstünmüş gibi davranışlar sergileyen arkadaşlar oluyor. Bunlara üzülüyoruz. Bizden de özelden talepler oluyor. Deniyor ki şu arkadaşın banı kalksın ya da yardım isteniyor belli sebeplerle. Oylar tekrar sayılsın deniyor. Seçim tekrarlansın deniyor. Bir çok talep oluyor. Buna artık bir önlem almanın vakti geldi. Eğer her oyuncu eşitse taleplerin geldiği alanlar da sabit olmalı. Mesela oyunda belli kurallarımız var banlanan oyuncuların itirazlarını ilettiği “Ban İtirazları” konusu gibi. Lütfen hiçbir oyuncumuz bize farklı oyuncunun banının kalkması için ulaşmasın. Ban yiyen oyuncu kendisi ban itirazları konusuna gerekli itirazları yapar bizler inceler ve gereğini yaparız. Sadece ban için değil bu konu. Örnek teşkil etmesi ve daha iyi anlaşılması için anlattım sadece. Kısaca özelden oyunla ilgili konularda lütfen taleplerinizi iletmeyin arkadaşlar. Ne talebiniz olursa olsun BaşkanOnline destek platformları üzerinden bizlere ulaşın. Nedir bunlar;

-Oyun içi destek isimli kullanıcıya mesaj atarak
-Instagram hesabımız: @baskanapp
-Telegram hesabımız: https://t.me/baskanonline
-Forum sayfamız (www.baskanforum.com)

Her oyuncumuzun eşit olarak oyunu oynamasını ve kimsenin kendisini kimseden üstün görmemesini istiyoruz. Bizler maddi ve manevi desteklerimizi geçmişte sunduk yine devam ederiz ama görüyoruz ki bazı suistimaller oluşmuş ve önüne geçmemiz gerekiyor. Hiçbir haksız rekabete yol açacak yardım yapmadık yapmayız arkadaşlar. Bizler de insanız ve yönetirken hatalarımız tabii ki oluyor. Yine olacaktır da ama bunlar asla art niyetli hatalar değildir bunu bilmenizi isterim.

Bizlere yine her konuda ulaşabilirsiniz ancak oyun içi taleplerinizi resmi BaşkanOnline kanallarından iletmeniz rica olunur.

Saygılarımızla…