Nisan Seçimleri İtiraz / Sorun / Eksik Ödül Bildirme.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Yönetici
Merhaba arkadaşlar Nisan seçimlerine ait tüm ödüller verildi.
Şehir başkanları tanımlandı.
Eğer bir eksiklik yada yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız buraya yazabilirsiniz.

İlginiz için teşekkür ederiz.

Oktddrk

İSTİKLAL PARTİSİ
Vatandaş
Merhabalar ilk öncelikle şöyle birşey diyelim yeni güncellemeyi baya güzel ve bomba bir şekilde geleceğinden şüphem yok bunun için uğraşıyorsunuz ve Başkan forum da herkesi takip etmeniz güzel birşey oyunu öylesine kurmamışsınız bir emeğe karşılık emeğinizi alıyorsunuz Şöyleki oyun sıfırlandığında şehir sıralamsında 1. İken baza alınan bundan 7 8 dkka öncesi baza alında bunun nedenini öğrenmek istiyorum Oyundaki Herkeze de Başarılar Dilerim İyi Oyunlar İyi Çalışmalar Keşke Sıfırlandığı an kilitlenmiş olsaydı bizde uğraşmazdık Eğerki tam sıfırlandığı an ki skor baza alınsaydı şuan belediye başkanı ben oluyordum Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim
-Oktddrk Adana

Son düzenleme:

Pederhoze

Üye
Vatandaş
Daha önce belirttiğiniz 3 dk lık erken açıklama ile ilgili olabilir evet başbakanlıkta ki fark kapanmazdı ama mesela Adana da olduğu gibi son 3 dk da oktddrk atak yaparak öne geçmiş ve başkan olmayı haketmiştir bence incelenmesi gereken bir konu

mrzektun

Aktif Üye
9. Dönem Oyun Başkanı
olmadı bu beyler üzdünüz şu an ayrıca 1 mayıs 00.00 baz alınıyor

Ekli dosyalar

• 22886F8C-735A-46E3-8A6A-8AD6B9C3F548.jpeg
    80 KB · Görüntüleme: 44

Oktddrk

İSTİKLAL PARTİSİ
Vatandaş
@mrzektun 23.54 teki olaydan bahsedilmiyor kardeşim ben eğerki oyun takibi yapılıyorsa oyun sıfırlandığı dakika yani herkez 150 aylık xp puanına geçmeden birkaç dakka öncesinden bahsediyorum ki saat 00.30- 00.35 dkları arasında sıfırlandı ki oyundan da fark ettiğim üzere 00.19 da çıkış yaptın ve bir süre girmedin yani 00.30 civarı sıfırlanmadan önce ben 1. Sıradaydım Eğerki oyun kayıtları vs oyun takibi varsa bu açık ve net bir şekilde görülür bana 23.54 teki ss i atma ve oyun ne zaman sıfırlanacağını bilmediğim için ss kanıtım yok dediğim gibi oyun güvenilir bir şekilde kayıt altındaysa bu bariz görünür...Ben sadece incelenmesini istiyorum yanlışım varsa oyun kurucuları düzeltsin...

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Yönetici
@mrzektun 23.54 teki olaydan bahsedilmiyor kardeşim ben eğerki oyun takibi yapılıyorsa oyun sıfırlandığı dakika yani herkez 150 aylık xp puanına geçmeden birkaç dakka öncesinden bahsediyorum ki saat 00.30- 00.35 dkları arasında sıfırlandı ki oyundan da fark ettiğim üzere 00.19 da çıkış yaptın ve bir süre girmedin yani 00.30 civarı sıfırlanmadan önce ben 1. Sıradaydım Eğerki oyun kayıtları vs oyun takibi varsa bu açık ve net bir şekilde görülür bana 23.54 teki ss i atma ve oyun ne zaman sıfırlanacağını bilmediğim için ss kanıtım yok dediğim gibi oyun güvenilir bir şekilde kayıt altındaysa bu bariz görünür...Ben sadece incelenmesini istiyorum yanlışım varsa oyun kurucuları düzeltsin...
Merhaba şehir başkanlarında kimin baz alınacağı

burada belirtilmişti.
Aşağıda muhtemel başkanları yayınlıyoruz. Şehirlerde son durumlar bunlar ancak 1 Mayıs 2020 Saat 00.00 tarihindeki sıralamaya göre şehir başkanları belirlenecek.
Burada yazan konu üzerine
"Aşağıda muhtemel başkanları yayınlıyoruz. Şehirlerde son durumlar bunlar ancak 1 Mayıs 2020 Saat 00.00 tarihindeki sıralamaya göre şehir başkanları belirlenecek."

Siz kendinizde söylüyorsunuz 00.30 civarında birinci olmussunuz. Ancak sıfırlanmadan önceki puan baz alınmıyor.
Forumu dikkatli takip ederseniz bu tarz şeyleri kaçırmazsınız.
İkinizi de tebrik ederiz gerçekten çok çetin bir mücadele oldu.

shb

Yeni Üye
Vatandaş
Merhabalar. Bolunun vergisi benim hesabıma yüklenmedi. 820.000 civarı x2 olunca fark etmemem mümkün değildir herhalde. Kontrol ederseniz sevinirim.

mrzektun

Aktif Üye
9. Dönem Oyun Başkanı
cumhurbaşkanım gereken cevabı vermiştir 1mayıs 00.00 kazandık diye basmadım ben zaten kardeşim sadece ben değil diğer parti arkadaşlarımda

Oktddrk

İSTİKLAL PARTİSİ
Vatandaş
@baskanonline Teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için @mrzektun arkdadaşım da yanlış anlamasın sadece kafama takıldı sormak istedim bunuda dile getirdim 00.27 de paylaşılınca konu sadece hesaplamalar olarak göze alıyorum ki öyledir o yüzden kafama takıldı Sanada Tebrik ederim Bu ay Başarılar diliyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...