nE (1 Kişi İçeride)

Fatih

SÜPER MODERATÖR
Yönetici
Defalarca bu konuda uyarı yapıldı bir çok kişi bu sebepten banlandı. Sizde uyarı olarak 6 saat banlandınız. 2 saat sonra açılacaktır. Bu konuda konuşulacak bir durum yok. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz

Scarlet Witch

Kaos Harekat
Yasaklı Üye
Vatandaş
Defalarca bu konuda uyarı yapıldı bir çok kişi bu sebepten banlandı. Sizde uyarı olarak 6 saat banlandınız. 2 saat sonra açılacaktır. Bu konuda konuşulacak bir durum yok. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz
Tamam ama şunu anlamadım Aaauuu yazmanın ne gibi bi uyarı sebebi olabilir ve ya ne gibi bir tehlikesi olabilir de banlanma sebebi olarak gösteriliyor. Genel sohbet sonuçta herkes konusuyor şakalaşıyor herkes bu durumdan hoşnutsa ve herkes bu muhabbete ortak oluyorsa bunun yasaklanması çok gereksiz ve saçma. Dünyanın hiçbir oyununda aaauuu yazdın diye banlanmazsın 😂 Tamam nezih bi ortam kurmaya çalışma çabanız okey ama bu aşırıya kaçmakta çok ama çok saçma her makarayı banlıcaksanız kapatın genel chati sadece parti chatleri kalsın ordan konuşsun insanlar gereksiz banlama yapılmasın ben görünce afedersiniz ama gülme krizine girdim aaau yazmayın nedir 😂😂

Fatih

SÜPER MODERATÖR
Yönetici
Bakın hepimiz milliyetçi insanlarız. Şahsen ben auuuuuu yazılınca ülkücülüğü basitleştirilmiş ve dalga geçilmiş gibi hissediyorum. Bunu kullanarak şakalaşmak dalga geçmek hiç doğru davranış değil. Bu benim ülkücü olduğum anlamına gelmiyor. Bazı değerler vardır. Benim görevim bu değerleri korumaktır. Aynı şekilde bir karşıt düşüncenin değeri bu şekilde dalga konusu olsa onu da bu şekil savunacağım koruyacağım.

Juvanescence*

🇹🇷 BOZKURT HAREKAT - DİSİPLİN KURULU BAŞKANI ⚖️
Vatandaş
Fatih Bey, öncelikle değerlerin korunması anlamın da sizlerle aynı görüşteyim,
dalga geçilme maksadıyla kullanılması çok yanlış bir şey haklısınız.
Sadece milliyetçilik özelinde değil, her siyasi görüşün simgesi hiçbir şekilde dalga geçme konusu olmamalıdır.

Şöyle ki; biz Bozkurt Harekat Partisi olarak, dalga geçme maksadıyla kullanmıyoruz.
Sizde takdir edersiniz ki, AOGlu arkadaşların, auk auk auk yazması gibi,
bazı başkanlarımızın da partimizin de adı olan bozkurt uluması yapması gayet doğal değil midir ?

Kurt77

Güçlü olan değil. Haklı olan Kazanacak...!
Vatandaş
Bakın hepimiz milliyetçi insanlarız. Şahsen ben auuuuuu yazılınca ülkücülüğü basitleştirilmiş ve dalga geçilmiş gibi hissediyorum. Bunu kullanarak şakalaşmak dalga geçmek hiç doğru davranış değil. Bu benim ülkücü olduğum anlamına gelmiyor. Bazı değerler vardır. Benim görevim bu değerleri korumaktır. Aynı şekilde bir karşıt düşüncenin değeri bu şekilde dalga konusu olsa onu da bu şekil savunacağım koruyacağım.
Gerçek siyaseti katmayalım ulumayla veya başka bir sembolik hareketle milliyetçi olunmaz bunlar oyun içi sembolik şeylerdir

Volkan Yılmaz

🎗️ ÜLKÜCÜ HAREKET PARTİSİ DİSİPLİN KURULU BAŞKANI
Vatandaş
Fatih Bey, öncelikle değerlerin korunması anlamın da sizlerle aynı görüşteyim,
dalga geçilme maksadıyla kullanılması çok yanlış bir şey haklısınız.
Sadece milliyetçilik özelinde değil, her siyasi görüşün simgesi hiçbir şekilde dalga geçme konusu olmamalıdır.

Şöyle ki; biz Bozkurt Harekat Partisi olarak, dalga geçme maksadıyla kullanmıyoruz.
Sizde takdir edersiniz ki, AOGlu arkadaşların, auk auk auk yazması gibi,
bazı başkanlarımızın da partimizin de adı olan bozkurt uluması yapması gayet doğal değil midir ?
Daha önceden böyle bir kelime hiç görmedim duymadım auk ne demek auuu ne demek siuuu ne demek Bu Tür Kelimeleri Söylemek Bence Tamamen Gereksiz Kelimeler Siuuu yazınca Ne oluyor Onu Anlamıyorum

Juvanescence*

🇹🇷 BOZKURT HAREKAT - DİSİPLİN KURULU BAŞKANI ⚖️
Vatandaş
Daha önceden böyle bir kelime hiç görmedim duymadım auk ne demek auuu ne demek siuuu ne demek Bu Tür Kelimeleri Söylemek Bence Tamamen Gereksiz Kelimeler Siuuu yazınca Ne oluyor Onu Anlamıyorum
Sonuçta genel sohbet, saygı çerçevesinde
eğlenme ve sohbet amaçlı bir bölüm.
“Auk” adamlar kendilerine öyle bir şey bulmuş ses veriyor gibi yapıyorlar.
“Auuu” kurt uluması olduğunu bilmiyor olamazsınız.
“siuuu” da cristiano ronaldonun gol sonrası tribünlerin çıkardığı ses.

Bunların hepsi yazılabilir şeyler, ilginizi çekmeyen
şeyler olabilir görmez geçersiniz.
Hiç birinde hakaret, saygısızlık, aşağılama gibi
bir durum yok.
Bunların yazılması değil de, başka partiler
tarafından saygısızlık ve aşağılama gibi
kullanılmasının önüne geçilmesi daha uygun olur.

Bu tarz durumlarda yasaklama yapmaktan ziyade
iyi niyet/kötü niyet değerlendirmesi yapılarak
sonuç almak daha iyi olacaktır. Mesaj bildir seçeneği var, bildirilen mesajlar inceleniyor sonuçta.
Zaten oyun yönetiminin ve gece yargıçlarının
adil olma sorumlulukları ve yapılan işlemlere
itiraz hakkı olduğu olduğu için değerlendirmeyle
sonuç almak daha uygundur.