Multiban (1 Kişi İçeride)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ümit.1907

Yeni Üye
Vatandaş
Ban sebebi nedir acaba 1 hesap var kardeşim oynuyor aynı wifiden oyunu severek oynuyoruz rica etsem banımı açarmışınız?

Y

Yalcinavci17

Guest
E devletten soy ağacını yöneticiye atıp kanıtlayabilirsiniz.Bakalım kardeşiniz var mı yok mu öğrenirler.

Volkan Yılmaz

🎗️ ÜLKÜCÜ HAREKET PARTİSİ DİSİPLİN KURULU BAŞKANI
Vatandaş
Amacınız sadece arkadaşa yardımcı olmak değil aynı zaman da yönetim ile dalga geçmek size izin verelim 1 gün kendinize yardımcı olun
Yalçınavcıya ne sebeple Ban cezası verdiniz ben ortada herhangi bir Ban Sebebi göremedim de arkadaşa yardımcı olmak :) bu Ban sebebiyse hiç konuşmayalım bu kadar saçma şeyden Ban Atılacaksa Biraz Adaletli Olmanız Tavsiye Ediyorum Yönetim ile ilgili ben dalga geçilecek bir durum göremedim

İyi Çalışmalar

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Yalçınavcıya ne sebeple Ban cezası verdiniz ben ortada herhangi bir Ban Sebebi göremedim de arkadaşa yardımcı olmak :) bu Ban sebebiyse hiç konuşmayalım bu kadar saçma şeyden Ban Atılacaksa Biraz Adaletli Olmanız Tavsiye Ediyorum Yönetim ile ilgili ben dalga geçilecek bir durum göremedim

İyi Çalışmalar
Ne söylediği apaçık ortada. Beraber dinlenin.

Bizle de başkasıyla da dalga geçemez. Konu kendisini ilgilendirmiyor.

batuhan318

Manisa Belediye Başkanı
Vatandaş
reis beni banı açın artk benim iş kolay telefonum bozulduğu için pcden bluestacsa bağlandım şimdide telefona geri dönücem benim başka hesabımda yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...