Mart Ayı Seçimleri Hakkında. (Güncellendi)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Yönetici
Hepiniz heyecanla bu ayki seçimleri bekliyordunuz biliyoruz. Son ana kadar bekledik ki Başkanlık seçimlerine katılabilme şartını yerine getirebilin. Ancak şuanki duruma göre bu şartı yerine getiren kullanıcımız olmadı. Oyunumuz henüz yeni o sebeple doğal karşılıyoruz bu durumu. İnanıyoruz ki Nisan ayı seçimleri çok renkli olacak.

Gelelim Mart ayı seçimlerine...Başkan olabilmek için lise mezunu şartı bu ay yapılacak olan seçimlerde kaldırılması kararına varılmıştır. SADECE bu ayki seçimlere özgü olarak Başkan olacak kişide aranan şart ortakul mezunu olmasıdır. Yani bu ay seçilecek olan Başkan ortaokul mezunları arasından seçilecektir.

Seçimler yine bilindiği gibi her ayın 27'sinde başlayıp 3 gün sürecektir. Seçimler başladığında menünün sağ tarafında seçimler bölümünde oy kullanabileceğiniz ve seçime katılacak adayları göreceğiniz bir yer göreceksiniz. Desteklediğiniz adayın butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Tüm adaylara şimdiden başarılar diliyoruz.

25.03.2020 Güncellemesi

-Seçim nasıl olacak?
+Ayın 27sinde oy vermeniz için bir panel açılacak.

-İl başkanlıkları nasıl olacak?
+Her şehrin 1.si il başkanı olacak (Eğitim seviyesi bu seçimlik il başkanlarında ilkokul olarak güncellenmiştir, bir sonraki seçimde hala ilkokul seviyesinde olanların başkanlığı düşecek) İlk başkanı olacak 1. kişi ilkokul mezunu değilse 2. olacaktır o da değilse 3 şartları karşılıyor ise o olacaktır.

-Eğitim seviyeleri bu ay gerçekten büyük bir sorun çıkardı, eğitim sisteminin son haftalarda değişmesi ve fiyatların düşmesinin payı bunda büyük. Bu yüzden bu seçimlik düşürdük.

-Başkanın 1.ci olduğu şehirde kim il başkanı olacak?
+Başkanın 1.ci olduğu şehirde 2. kişi ilkokul mezunu ise il başkanı olacak

-Puanlar sıfırlanacak mı ?
+Oyunun devamlılığı ve her seferinde aynı başkan seçilmemesi için puanlar sıfırlanacaktır. Ancak bizlerde ana puanınız duruyor, ilerleyen günlerde ana puanı gösteren ekran da yapılacaktır.
Yani ilerleyen günlerde Genel Sıralama ayrı, Aylık Sıralama ayrı olacaktır.

-Başkan yada İl başkanı olmanın avantajları hediyeleri nelerdir?
+Seçimden sonra açıklama yapılıp avantajlar açıklanacaktır.

-İl başkanları seçimleri neden seçim ile yapılmıyor 1. il başkanı oluyor?
+ Şu an bunun altyapısı bulunmamaktadır. Bu yüzden il başkanları 1. kişiden seçilecektir. Hem oyuncu sayısı az oldugu için de bu gereklidir.
İlerleyen seçimlerde olabilir.

Son düzenleme:

ahk

ESKALEN
Vatandaş
Güzel düşünmüşsünüz fakat şehir başkanlığı içinde oy kullanılması gerektiğini düşünüyorum

Hakaco

Güçlü Dayanışma Partisi Genel Başkanı
Yasaklı Üye
Vatandaş
Oyun yeni olduğu için çok yerinde kararlar olmuş. Nisan ayı itibari ile eski düzene dönülebilir. Çünkü bu süre zarfında oyuncular daha iyi yerlere gelecektir. Böylece eğitim seviyeleride yükselmiş olacaktır.

Herkese başarılar.

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Yönetici
Oyun yeni olduğu için çok yerinde kararlar olmuş. Nisan ayı itibari ile eski düzene dönülebilir. Çünkü bu süre zarfında oyuncular daha iyi yerlere gelecektir. Böylece eğitim seviyeleride yükselmiş olacaktır.

Herkese başarılar.
Evet sadece bu seçimlik böyle olacak. Şimdiden anlaşalım, buraya dipnot düşelim önümüzdeki ay bu ay da seviye aynı kalan diyen olursa bizi savunacağınızı düşünüyorum :)

Hakaco

Güçlü Dayanışma Partisi Genel Başkanı
Yasaklı Üye
Vatandaş
Evet sadece bu seçimlik böyle olacak. Şimdiden anlaşalım, buraya dipnot düşelim önümüzdeki ay bu ay da seviye aynı kalan diyen olursa bizi savunacağınızı düşünüyorum :)

Kesinlikle...

Zaten önümüzdeki ay kimsenin bunu dile getireceğini düşünmüyorum keza zaten o zamana kadar herkes belli bir seviyeye gelmiş olacaktır oyunda. :)

Ayrıca herkesin görmesi gereken önemli bir nokta var. Siz oyunu yapıp kendi haline bırakmadınız. Bu forumun kurulma amacı tamamen oyunculardan gelecek geri bildirimlerle oyunu daha iyi yerlere getirebilmek. Oyun yeni olduğu için tam da bu geri bildirimlere göre hareket ettiğinizi de çok net hissedebiliyorum. Ellerinize sağlık tekrardan. :)

alkan02

Yeni Üye
Vatandaş
Teşekkür ederiz başkan online yöneticileri,bundan sonra böyle bir problem olacağını sanmıyorum.Fikirlerimize değer verdiğinizi görmek bizi oyuna karşı daha da şevklendirdi.Hayırlı akşamlar.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...