Küfür Banlari Hakkında (1 Kişi İçeride)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Froyd

MİLLİ GENÇLİK PARTİSİ
Yasaklı Üye
Vatandaş
Bakın mesela konuyla hiç alakası olmayan ve adını dahi anmadığım insanlar, kendilerini ilgilendirmeyen konularda bana sataşıyorlar. Mesut'a sataşmak serbest ama Mesut kimseye sataşamaz diye bir kural bildiğim kadarı ile yok

Ekli dosyalar

• Screenshot_20221108_094220.jpg
    Screenshot_20221108_094220.jpg
    206.8 KB · Görüntüleme: 33
  • Screenshot_20221108_094207.jpg
    Screenshot_20221108_094207.jpg
    86.1 KB · Görüntüleme: 33

Mustafa Denli

YENİDEN DOĞUŞ PARTİSİ ☀️☀️
18. Dönem Oyun Başkanı
Böyle bir savunma olabilirmi
Yönetimin söyledikleri üzerinden
Evet siz söylediniz sizinde soyledigini gibi evet öyle yaptım özür diledim oyun kurallarıno uyguladım evet
Sinirlenip kimsenin sevmediği duymak istemediği küfürleri çok daha iyi telaffuz edip kullanabiliyorsun

Kubilay Aydoğan

AOG Parti B.Yardımcısı | 7.Adalet 8.Ekonomi Bakanı
Vatandaş
Bakın mesela konuyla hiç alakası olmayan ve adını dahi anmadığım insanlar, kendilerini ilgilendirmeyen konularda bana sataşıyorlar. Mesut'a sataşmak serbest ama Mesut kimseye sataşamaz diye bir kural bildiğim kadarı ile yok
Canım o konunun burasıyla alakası yok ben orda yazdığına hitaben cevap verdim oraya yazabilirsin

Samet Sarsılmaz

Kızılelma Dış İşleri Malatya Belediye Başkanı 🇹🇷
Yasaklı Üye
Vatandaş
🤔🤔🤔 Düşündürücü acaba sana ne yaptılarda böyle satasacak yer arıyorsun?

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Öncelikle destek olduğumu belirtip, ilgili konunun gelişim. sürecini birde ben anlatmak isterim.
İlgili kişi Mesut Çiloğlu adı ile küfür edip daha sonra ban itirazlarında itiraz etmiştir. İtiraz talebi açıkca reddedilip oyuna dönemeyeceği belirtilmiştir.
Daha sonra kendisi Derebeyi kullanıcı adı ile oyuna dönmüş daha sonra ihbarlar netincesinde banlanmıştır.
Yönetim grubunda bu kişinin Mesut Çiloğlu olduğu bilgisi geçilmiş ve eski ban sebebi de bildirilmiştir.
Bu durum üzerine bu kişinin banı kesinlikle kaldırılmayacak mesajı geçilmiş ve banı kaldırılmamıştır.
Ancak daha sonra ilgili kişi yönetimden bir kişiyi instagram üzerinden sıkıştırarak "artık yeter kaldırayım da sussun" moduna sokmuş ve bir şekilde banı kaldırılmıştır.
Ancak bu ban kaldırılırken ilgili kişinin attığı mesajları unutarak yaptığını söylemek isteriz.
Şimdi bazı oyuncular böyle bir şey unutulur mu diyebilir. Bu banın kaldırılmasında art niyet arayabilir. Haklarıdır. Ancak banı kaldıran kişi aktif olarak çalışan / ailesi olan birisi ise tabi ki bu tarz unutmalar olabilir.
Dünden beridir yaptığımız araştırmalar neticisinde banının bir başka kişiye küfür ettiği için ancak o kişinin affetmesi gerektiğinin unutularak affedildiğini tespit etmiş bulunuyoruz.
Bu durum için özür diliyoruz ve yönetim olarak bu tarz olayların tekrar edilmemesi için bazı kararlar aldık, bu kararlar yakında duyurulacaktır.

Oyunumuzdaki kural açık ve net olup; bir oyuncu başka bir oyuncuya küfür etti ise ancak küfür edilen oyuncu affeder ise oyuna dönebilir.
Yönetim kendisine küfür eden oyuncuları affedebilir, ancak başkasına edilen küfürü affedemez!

İlgili kişinin tekrar banlandığını belirtip, yaptığınız eleştirilerin hepsine hak veriyoruz.
İyi oyunlar dileriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...