Kıbrıs Barış Harekatı 50. Yıl Dönümü (1 Kişi İçeride)

ghero1300

Üye
Vatandaş
Bugün 50. yıl dönümünü kutladığımız Kıbrıs Barış Harekatı’nın öncesinde ve sırasında gerek Kıbrıs Türklerinden gerek Türk Ordusundan şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyorum.Kahraman gazilerimiz ve canları pahasına mücadele eden askerlerimize minnettarız.Var olsun Türk Milleti! 🇹🇷

B E S O

İnkar Etmem Hak Yolunu 🔱
Vatandaş
20 Temmuz, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti için büyük bir öneme sahip. Bu özel günde, Kıbrıs Barış Harekatı'nın yıldönümünü kutlarken, Kıbrıs Türk halkının özgürlük ve bağımsızlık mücadelesindeki kararlılığını bir kez daha hatırlıyoruz. Bu vesileyle, Kıbrıs Türk halkının barış, huzur ve refah dolu bir geleceğe doğru emin adımlarla ilerlemesini diliyor, hayatını kaybeden şehitlerimizi rahmetle anıyor ve gazilerimize minnetlerimizi sunuyorum. 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı kutlu olsun!

PaTRioT06

Yeni Üye
Vatandaş
Kıbrıs Barış harekatında şehit olmuş türk askerini. Ve rum zulmünde vatan savunmasi yaparken şehit olmuş tüm mücahitleri rahmetle anıyorum mekanları cennet olsun.

Yine bu vesileyle, canice katledilen şehidimiz Pilot Yüzbaşı Cengiz Topel'i de saygi ve rahmetle anıyorum.