Kasım Ayı Seçimleri - Sohbet Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cagriars

İSTİKLAL PARTİSİ GENEL BAŞKAN VEKİLİ
Vatandaş
Olay eski çarlar değil ki be Çağrı. Oyunu oynayan 200 kişi varsa ben oyun sohbetinde işler açık yazıp neden şakasız abartısız 20 dakika bekliyorum. 1 tane Allah kuluna oyun sohbetinde rastlamadığım çok oldu. Eski hesaplar banlandı, çoğu sizin eski partiniz adalet partisindeyken banlandı ama orda ‘hesap aç’ butonu var. Ben şimdi aykan1 aykan2 aykan3 diye hesap açsam sonrasında biri bunu fark etse ben aykan4 diye hesap mı açarım akıl var mantık var ???
He kardeş farkındaysan geçen ay ilk tur 80 alıp ikinci tur 138 oy almıştım bunuda belirteyim

Aykan

HAKÎKAT PARTİSİ GENEL BAŞKANI-76
5. Dönem Oyun Başkanı
Sana veya bir başkasına ispatlamama gerek yok. Başkanonline ekibinin güvenine inanmıyorsun demek ki şüphelerin hala var gidip ona yakar kendini bizleri asılsız suçlamalar yaparak kendini haklı göremezsin.

Zaten ispatlayamazsın boşa duyar kasma. Neyin ne olduğunu sen ve ben çok iyi biliyoruz

Aykan

5. Dönem Oyun Başkanı
He kardeş farkındaysan geçen ay ilk tur 80 alıp ikinci tur 138 oy almıştım bunuda belirteyim

E tamam biz neyi konuşuyoruz burda ?? önceki seçim kime karşı yarıştınız boşa boş denizde kürek çektiniz. İnsanlar sizin boş egonuzdan kibrinizden sıkıldı. Zamanında yılanların başını güzel ezmiştik sağlam ezmiştik ama birileri aldı o yılanları besledi büyüttü piyasaya saldı.

cagriars

Vatandaş
E tamam biz neyi konuşuyoruz burda ?? önceki seçim kime karşı yarıştınız boşa boş denizde kürek çektiniz. İnsanlar sizin boş egonuzdan kibrinizden sıkıldı. Zamanında yılanların başını güzel ezmiştik sağlam ezmiştik ama birileri aldı o yılanları besledi büyüttü piyasaya saldı.
Atatürk partisinde sende vardın heralde senle ve halisle yarıştık furkan23 eskalen üyesiydi eskalenle yarıştık
bizde eziyoruz 4 aydır hem yılanın başını hemde yardaçılarının başını 4 aylık bi zaferimiz var dahada devam edicez inş
YA İSTİKLAL YA ÖLÜM

Aykan

5. Dönem Oyun Başkanı
İspatlıyacak bişe yokki herşey ortada görüyorsunuz ?? aykan bence partiyi kapatıp direk kuzguna geçin daha iyi olur ??

Bak bilader seninle özelde konuşurken gram kavga etmedim gram terslemedim. Partiye davet etmiş düşünmüş boşver nazik ol kibar ol nazikçe gelemeyeceğini, kibarca istemediğini, bazı insani duygulardan “AYIP” olurlardan bahset dedim, kırma dedim kendime. Sen zaten insanlıktan anlayan bi insan değilken böyle davranmama şu an çok kızıyorum. Burda da o zaman kibarlığımın arkasında kalan düşüncelerimi söylüyorum. Ben zamanında yetersiz ve ezik damgası koyduğum biriyle aynı gemiye binmem. Zamanında ben ve arkadaşlarıma küfür eden biriyle aynı yerde olmam. Ben tabi böyle düşünüyorum ama küfür yiyenin kendisi koynunun altına aldı neyse konu o değil. Anladın mı cagriars benimle cicimli cicimli yumuşak yumuşak konuşma

cagriars

Vatandaş
Bak bilader seninle özelde konuşurken gram kavga etmedim gram terslemedim. Partiye davet etmiş düşünmüş boşver nazik ol kibar ol nazikçe gelemeyeceğini, kibarca istemediğini, bazı insani duygulardan “AYIP” olurlardan bahset dedim, kırma dedim kendime. Sen zaten insanlıktan anlayan bi insan değilken böyle davranmama şu an çok kızıyorum. Burda da o zaman kibarlığımın arkasında kalan düşüncelerimi söylüyorum. Ben zamanında yetersiz ve ezik damgası koyduğum biriyle aynı gemiye binmem. Zamanında ben ve arkadaşlarıma küfür eden biriyle aynı yerde olmam. Ben tabi böyle düşünüyorum ama küfür yiyenin kendisi koynunun altına aldı neyse konu o değil. Anladın mı cagriars benimle cicimli cicimli yumuşak yumuşak konuşma
Hadi işine aykan git seçimde yoksun bize laf yapıyorsun burda gidin yenilginizin tadını çıkarın hadi

Aykan

5. Dönem Oyun Başkanı
Atatürk partisinde sende vardın heralde senle ve halisle yarıştık furkan23 eskalen üyesiydi eskalenle yarıştık
bizde eziyoruz 4 aydır hem yılanın başını hemde yardaçılarının başını 4 aylık bi zaferimiz var dahada devam edicez inş
YA İSTİKLAL YA ÖLÜM

Yangan pert, neden pert çünkü admin taraf tutuyo admin ilk 7 nin kapanmasına izin verdi diye diye alayınız küfür edip oyunu bıraktınız bebek gibi ??. Adalet partisi mefta, neden her üyeniz multi açtı ??. Delinin biri kuyuya taş attı hepiniz sazan gibi multi açalım eğitim yapıp oy atarız dediniz. Edkocakk, cagriars, volkan8396, reverse ve daha sayamadığım bir çok üyeniz. Yani anlayacağın hazır koltuğa kondun kendini de yalakalığa vurdun slogan atıp duruyosun.

LAZOĞLU

 YALOVA ŞEHİR VALİSİ
Yasaklı Üye
10. Dönem Oyun Başkanı
İnsanlar ses çıkarmadıkça kendini ne kadar yüksekte görmeye başladın sen kardeş, yok ezik damgası yetersiz damgası sen sıfatın neki millete damga koyuyosun. Adamlık yapılanı saklamaktır her fırsatta herkesin önüne koymak değil . Fazla traş cilt bozar .anca çene icraat yok herkes kendini bişey zannetmeye basladı. Oyun oynuyoz oyun haberiniz olsun . Forum şuan maksadının dışına çıktı herkes herkesin geçmisini açıklarını önüne koymak için kullanıyo.herkes dört dörtlük kusursuz sankide birbirlerinin kusurlarının peşine düşmüş. Ben bu forumda iki konu açmısımdır marttan beri rekorlar için onun dışında yazmam etmem. Ama herkes burda birbirini küçük düşürme peşinde. 20 yaş altına sokağa cıkma yasağı geldikden sonra forum renklendi. yaş seviyesi ortaya çıktı. Fazla kasmayın herkes oyununu oynasın abi icraat yapın tebrik edelim .

Son düzenleme:

Volkan8396

İSTİKLAL Partisi PARTİ SAYMANI
Yasaklı Üye
Vatandaş
Yangan pert, neden pert çünkü admin taraf tutuyo admin ilk 7 nin kapanmasına izin verdi diye diye alayınız küfür edip oyunu bıraktınız bebek gibi ??. Adalet partisi mefta, neden her üyeniz multi açtı ??. Delinin biri kuyuya taş attı hepiniz sazan gibi multi açalım eğitim yapıp oy atarız dediniz. Edkocakk, cagriars, volkan8396, reverse ve daha sayamadığım bir çok üyeniz. Yani anlayacağın hazır koltuğa kondun kendini de yalakalığa vurdun slogan atıp duruyosun.
Ben oy için multi hesap açmadım ki @Aykan

tahirhan

12. Dönem Oyun Başkanı
İnsanlar ses çıkarmadıkça kendini ne kadar yüksekte görmeye başladın sen kardeş, yok ezik damgası yetersiz damgası sen sıfatın neki millete damga koyuyosun. Adamlık yapılanı saklamaktır her fırsatta herkesin önüne koymak değil . Fazla traş cilt bozar .anca çene icraat yok herkes kendini bişey zannetmeye basladı. Oyun oynuyoz oyun haberiniz olsun . Forum şuan maksadının dışına çıktı herkes herkesin geçmisini açıklarını önüne koymak için kullanıyo. Ben bu forumda iki konu açmısımdır marttan beri rekorlar için onun dışında yazmam etmem. Ama herkes burda birbirini küçük düşürme peşinde. 20 yaş altına sokağa cıkma yasağı geldikden sonra forum renklendi. yaş seviyesi ortaya çıktı. Fazla kasmayın herkes oyununu oynasın abi icraat yapın tebrik edelim .
helal olsun kral en güzel cevabı vermişsin

cagriars

Vatandaş
Kardeş hiç bişe bilmiyorsun birincisi yangan zamanında ben küfür etmedim ikincisi evet multi açtık ama partimizi kapatmadık tolga geldi bize parti açıp birleşelim dedi tm dedik sonra benim çarı açtırdık sıfırdan 2 ayda 601 eğitim basıp 1m puan yaptım Emeğimin karşılığını aldım bunun yalakalıkla alakası yok hem yalakalık bizlere değil sizlere yakışır bide saydığın kişilerde reverse yok boş cümleler kuruyorsun
Zeki tolgayı çağırdı konuştuk bir olup esklaleni devirelim dedik sen hala bunu koz olarak kullanıyorsun ne diyim sana komiksin o ilk7 yapakerde ekonomide kim yardımcı oldu kim kordine etti onlarıda unutmuşsun
ben her üyenin arkasında durdum yangandan bu yana durmayada devam edicem ister sövün ister sevmeyin sizi görmezden geliyorum sizde beni görmezden gelin konu kapansın yoruldum sizlere laf yetiştirmekten
Zaferimizi kutluyacaz lütfen moral bozmayalım
İyi oyunlar

cagriars

Vatandaş
Eğer geçmişi açıcaksak bizde açarız sıkıntı yok

Aykan

5. Dönem Oyun Başkanı
İnsanlar ses çıkarmadıkça kendini ne kadar yüksekte görmeye başladın sen kardeş, yok ezik damgası yetersiz damgası sen sıfatın neki millete damga koyuyosun. Adamlık yapılanı saklamaktır her fırsatta herkesin önüne koymak değil . Fazla traş cilt bozar .anca çene icraat yok herkes kendini bişey zannetmeye basladı. Oyun oynuyoz oyun haberiniz olsun . Forum şuan maksadının dışına çıktı herkes herkesin geçmisini açıklarını önüne koymak için kullanıyo.herkes dört dörtlük kusursuz sankide birbirlerinin kusurlarının peşine düşmüş. Ben bu forumda iki konu açmısımdır marttan beri rekorlar için onun dışında yazmam etmem. Ama herkes burda birbirini küçük düşürme peşinde. 20 yaş altına sokağa cıkma yasağı geldikden sonra forum renklendi. yaş seviyesi ortaya çıktı. Fazla kasmayın herkes oyununu oynasın abi icraat yapın tebrik edelim .

Laz kardeş sana ne oluyor. Bahsettiğim zamanlar sende Eskalendin. Otomatik olarak şuan aynı yerde bulunduğun insanları sende ezmiş ve susturmuştun. Otomatik olarak en başarılı sendin Laz kardeş. Gaza gelme çok fazla. Halduna ne iş varsa yaparım söyle yeter dediğin zamanlardı yani. Bir şeyi anla öyle holiganlığa başla

parababasi

7. Dönem Oyun Başkanı
Laz kardeş sana ne oluyor. Bahsettiğim zamanlar sende Eskalendin. Gaza gelme çok fazla. Halduna ne iş varsa yaparım söyle yeter dediğin zamanlardı. Bir şeyi anla öyle holiganlığa başla
Senin de anlaman gereken bir konu var, oda hazmedemediğiniz bir başarı evet partiler birleşti yine kazandık bunun arkasında hep bir şeyler aradınız farkındaysan şu an yanganın ağladığı gibi ağlıyorsunuz bırakın şu boş ayakları yok multiymiş de yok haksız rekabet yok şu bu yeter yeter zırvalamayı kesin herkes yoluna baksın artık bıktım şu konu hakkında hala konuşmaktan valla sıkıldım.

LAZOĞLU

 YALOVA ŞEHİR VALİSİ
Yasaklı Üye
10. Dönem Oyun Başkanı
Laz kardeş sana ne oluyor. Bahsettiğim zamanlar sende Eskalendin. Gaza gelme çok fazla. Halduna ne iş varsa yaparım söyle yeter dediğin zamanlardı. Bir şeyi anla öyle holiganlığa başla
O kadar çaresiz kalmışsınki benim hakkımda sadece ne iş varsa söyle yaparım’ı önüme koyabildin. Anlıcak bişeY yok burası milletin hatalarını kusurlarını konuşma platformu değil. Kimse dört dörtlük değil kimse böbürlenmesin. Fazlada uzatma aykan bi duruşun vardı bu zamana kadar onuda iki paralık etme

Aykan

5. Dönem Oyun Başkanı
Ben oy için multi hesap açmadım ki @Aykan

Canım benim sadece ismin geçiyor suçlama falan yaptığım yok. Çok bilmiş egoist ve dününü unutmuş vekiline cevap verdim. Senlik bir şey yok yani. Sen traktörlerinle ilgilen bozulmasın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...