Kasım Ayı Seçimleri - Sohbet Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aykan

HAKÎKAT PARTİSİ GENEL BAŞKANI-76
5. Dönem Oyun Başkanı
O kadar çaresiz kalmışsınki benim hakkımda sadece ne iş varsa söyle yaparım’ı önüme koyabildin. Anlıcak bişeY yok burası milletin hatalarını kusurlarını konuşma platformu değil. Kimse dört dörtlük değil kimse böbürlenmesin. Fazlada uzatma aykan bi duruşun vardı bu zamana kadar onuda iki paralık etme

Yahu bak anlatamıyorum mu anlamak mı istemiyorsun. Hani ezik damgasını ben vermişim ya hani kendimi çok yükseklerde görmüşüm ya heh buraya kadar tamam mı. O ezik damgasını ben değil bak ben değil parti olarak Eskalen olarak biz verdik. buraya kadar tamamsa o zaman sende vardın yani o partide. Eski bir mevzu dünü hatırlatmak için anladın mı. Celallenme yani sen. Senlik bi durum yok

cagriars

İSTİKLAL PARTİSİ GENEL BAŞKAN VEKİLİ
Vatandaş
Canım benim sadece ismin geçiyor suçlama falan yaptığım yok. Çok bilmiş egoist ve dününü unutmuş vekiline cevap verdim. Senlik bir şey yok yani. Sen traktörlerinle ilgilen bozulmasın
Evet ben egoistim o yüzden genel başkan oldum geçmişi unutmadım meral etme canım cicim benim ??

ares1

11. Dönem Adana Belediye Başkanı
Vatandaş
Kardeş hiç bişe bilmiyorsun birincisi yangan zamanında ben küfür etmedim ikincisi evet multi açtık ama partimizi kapatmadık tolga geldi bize parti açıp birleşelim dedi tm dedik sonra benim çarı açtırdık sıfırdan 2 ayda 601 eğitim basıp 1m puan yaptım Emeğimin karşılığını aldım bunun yalakalıkla alakası yok hem yalakalık bizlere değil sizlere yakışır bide saydığın kişilerde reverse yok boş cümleler kuruyorsun
Zeki tolgayı çağırdı konuştuk bir olup esklaleni devirelim dedik sen hala bunu koz olarak kullanıyorsun ne diyim sana komiksin o ilk7 yapakerde ekonomide kim yardımcı oldu kim kordine etti onlarıda unutmuşsun
ben her üyenin arkasında durdum yangandan bu yana durmayada devam edicem ister sövün ister sevmeyin sizi görmezden geliyorum sizde beni görmezden gelin konu kapansın yoruldum sizlere laf yetiştirmekten
Zaferimizi kutluyacaz lütfen moral bozmayalım
İyi oyunlar
Öyle ello cello değil haaa Vura Vura, Kıra Kıra Kazandık! Emeği geçen herkesin yüreğine sağlık. Herkese benden şırdan! şakiree yok, şakir gitsin soda içsin hazmetsin :))

Volkan8396

İSTİKLAL Partisi PARTİ SAYMANI
Yasaklı Üye
Vatandaş
Canım benim sadece ismin geçiyor suçlama falan yaptığım yok. Çok bilmiş egoist ve dününü unutmuş vekiline cevap verdim. Senlik bir şey yok yani. Sen traktörlerinle ilgilen bozulmasın
Ben işimle ilgileniyorum zaten sorun yok muhatap olmuyorsan benle ismimi ağzına alma o zaman Traktör bozulursa Yaptırırız sorun yok ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...