Kara Kuvvetleri Komutanlığı Ataması HK. (1 Kişi İçeride)

Zetina

🍎KIZILELMA🍎
Vatandaş
Değerli başkanlarımız, saygıdeğer vatandaşlar,

Bugün, büyük bir onur ve gururla, Başkan Online Kara Kuvvetleri Komutanı olarak atandığımı duyurmanın gururunu yaşıyorum. Bu kutsal görevi devralırken, milletimizin güvenliği ve refahı için gece gündüz demeden çalışacağımı ifade etmek istiyorum. Bu atama, hem şahsım hem de ülkemiz için tarihi bir dönüm noktasıdır. Milletimizin huzuru ve bağımsızlığı için atacağımız her adım, yüce değerlerimize ve ulusal çıkarlarımıza hizmet edecektir.

Görev sürecim boyunca, adalet, disiplin, kararlılık ve yüksek ahlaki değerler prensiplerine sıkı sıkıya bağlı kalacağımı belirtmek isterim. Kara Kuvvetleri Komutanlığı’nın tarihi boyunca ortaya koyduğu başarılar ve fedakârlıklar, bizler için birer ilham kaynağıdır. Bu mirasa layık olabilmek adına, askeri gücümüzü modernize etmek, stratejik kabiliyetlerimizi artırmak ve personelimizin moral ve motivasyonunu en üst seviyede tutmak için var gücümüzle çalışacağız.

Bu önemli göreve layık görülmemde emeği geçen herkese, özellikle de Türk Budun Partisi'ne ve en derin şükranlarımı sunuyorum. Partimizin liderliğinin ve üyelerinin bana olan güveni ve desteği, görevimi en iyi şekilde yerine getirme kararlılığımı pekiştirmektedir. Türk Budun Partisi'nin ulusal çıkarlarımıza verdiği destek ve milletimize olan bağlılığı, bizler için her zaman yol gösterici olmuştur.

Yeni görevimde, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin ve Kara Kuvvetleri Komutanlığı’nın gurur dolu mirasına yakışır şekilde hareket edeceğimi, milletimizin huzur ve güvenliği için var gücümle çalışacağımı bir kez daha ifade etmek isterim. Geleceğe güvenle bakarken, ulusal savunmamızın gücünü ve kararlılığını tüm dünyaya göstermek için azimle ve kararlılıkla ilerleyeceğiz.

Bu vesileyle, ülkemizin dört bir yanındaki vatandaşlarımıza, Türk Budun Partisi’nin değerli üyelerine ve Anka İttifakının değerli katılımcılarına, tüm destekçilerimize en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde, daha güçlü bir geleceğe doğru emin adımlarla yürüyeceğiz.

Hepinize teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum.

Zetina
Kara Kuvvetleri Komutanı
Türk Budun Partisi Üyesi

Ekli dosyalar

• 1d5a0186-4958-4a7f-ab9f-28cd52d95c82.jpeg
    1d5a0186-4958-4a7f-ab9f-28cd52d95c82.jpeg
    146.1 KB · Görüntüleme: 7