Kaos Harekat (1 Kişi İçeride)

Scarlet Witch

Kaos Harekat
Yasaklı Üye
Vatandaş
2503F99C-D71F-4804-B05A-6BF343AC3664.pngÖncelikle kestane balının diyarı Zonguldaktan selamlar.

Bir kaç hafta önce başladım oyuna ve bu kadar kısa sürede o kadar çok şey gördüm ki saygı, sevgi, dürüstlük adı altında dönen BAŞKANIM yazınca bütün karaktersizliklerin örtüldüğünü bi sistem içine düştüm. Arkadan konuşmalar yüze gelince kardeşim demeler. Ben onla hayatta yan yana olmam deyip 1 oy uğruna köpeği olmalar. Oyun için karakterinden ödün verenler. Herşeyden ötesi bunun bi oyun olduğunu unutup rekabeti doyasıya yaşamak yerine bütün sahtekarlıklara yalanlara sığınıldığını hatta ve hatta sırf seçimde oy alabilsin diye cenazem var çok kötüyüm rolleri yapanları gördüm. Ve bütün bu yapılanları sadece BAŞKANIM diyoruz saygılıyız biz dürüstüz deyip kapatmaya çalışan insanları gördüm.

Çok kısa süredir oyundayım ve çok fazla ban yemişimdir. Neden ban yedim demicem hakaret ettim ban yedim bunda hemfikiriz çünkü bu yapmacık tavırlara benim tahammülüm yok. Farkındalık yaratmak için küçük bi program yaptım “ İnsanlar Alemi “ adı altında ve nasıl konusup neler yaptıklarını az çok göstermeye çalıştım. Daha gösteremediğim bir çok şey var bu gösterdiklerimde çok yüzeysel olanlardı. Ve bana gelip cevap yazdıkları saldırdıkları tek şey yaşım oldu. Yaşın küçük şöyle böyle çünkü başka saldırcakları birşey yoktu. Beni tehdit edicekleri herşeyi ben herkesin yüzüne çatır çatır söylüyorum çünkü kimsenin sahte dostluğuna ihtiyacım yok.

İşte bu sebepten dolayı sizin SAYGI adı altında yaptığınız sahtekarlıkların ve yalanların anti tezi olarak saygıyı değil KAOS’u yükseltmeyi tercih ediyorum.

Sizler BAŞKANIM yazarak bütün pisliklerinizi örttüğünüzü sanabilirsiniz ama Kaos sizden daha karanlık ve sinsidir..

Sözlerimi Börü dizisinin şarkısı olan Mahşer adlı şarkısından şu sözlerle son veriyorum :

Sırtımızda hançer
Hesap vakti geldi
Zaman yok
Daralıyo' çember
Biz bize kaldık
Yok güven artık
Hazır olun çok yakın
Kopacak mahşer

Juvanescence*

🇹🇷 BOZKURT HAREKAT - DİSİPLİN KURULU BAŞKANI ⚖️
Vatandaş
Tebrikler Selen 👏