İnsanlar Alemi 2. Bölüm (1 Kişi İçeride)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Banshee

Kaos Harekat
Yasaklı Üye
Vatandaş
Evet arkadaşlar çok beklenen İnsanlar Alemi 2. Bölüm ile karşınızdayız. Bugün sizlerle ender görünen bir tür olan zkeyvanı inceleyeceğiz.

İsterseniz lafı uzatmadan hemen başlayalım :)

7E483DAC-4CD7-4921-8B27-8D1A00FCDBCE.png

Kendisini zkeyvan olarak adlandıran bu tür Türkçe yazım hatalarıyla bilinir. Kolalarınızı kollarınız anlamsızca yazacağına ca’yı da de eki sanıp ayıran bu tür kendisini bilip bilmediği işlere burnunu sokarken de görülebilir. Peki bu türün doğal yaşamına inmeye ne dersiniz ? İnsanlar alemi ekibi olarak türü yerinde partisinde inceledik buyrun hep beraber göz atalım 👀 şaka şaka emoji olarak göz atmaktan bahsetmemiştim :)

63C14BCD-84B5-47E5-BB4F-9F1BAF366856.png

Bu tür kendi ortamında ( partisinde ) koruyucu kollayıcı merhametli iyilik sever ve çokca hoş görünmeye çalışsada altında yaşadığı şizofrenik duygularıda açığa çıkarmamakta epeyce zorlanır. Partisinden ayrılan insanlara hakaret saldırı küfür gibi eleştirilerde bulunan bu türün tükenecek olması insanlık adına en büyük ümitlermizden biridir.

3E9D5D8F-0AE8-4D25-B901-D58C59C2B974.png

Kendinden yaşça küçük insanlara laf yapılmasını şiddetle kınıyan bu tür ne yazık ki aynı eylemi kendiside gerçekleştirmektir halk dilinde buna dinime küfreden müslüman olsa da denebilir. Kendisini bu tutarsızlıkları ve iki yüzlülüğü olduğu için şiddetle kınıyoruz. Umarım nesli bir an önce tükenir ve insanlık derin bir oh çeker

İnsanlar Aleminin 2. Bölümünde de sizlerle bu türü incelemiş bulunmaktayız. Serimizi takip etmekten çekinmeyin ve şunu unutmayı ;

Bizler sizi perdenin ardından usulca izliyoruz… 🍿🍿

Zkeyvan19

.
Vatandaş
Oooo selen hanım büyümüşte abisinin arkasından iş yapıyor selan hanım hatirlatigim unuttuysan sen beni suclamistin ben senin ip adresini ve evinin adresini bulmuştum mahkemeye verecektim sonra gelip abi abi diye ağlıyordun peşimden koşuyordu😀 istersen dokuyum herseyi sinema filmi başlasın mi 18 19 yaşında veletsin yaşından büyük işlere girme yiyemeyecen şeyin altına girme bence basın belaya girer benden söylemesi 😀

Banshee

Kaos Harekat
Yasaklı Üye
Vatandaş
Sen hangi filmi izledin böyle ya 😂😂 Yerimi bulmuşta şöyle olmuşta ben yalvarmışımda kurtlar vadisi mi bu 😂😂 Adam sanıp gelip kusura bakma dedik diye yalvarmış mı olduk o zamanda söyledim git ver mahkemeye diye 😂😂 Boş tatava yapma sözlerinin arkasını doldurcak kanıtlarla gel bana 😂 Yurtta kalıyorum ben evimin adresini bulmuş asdfghhjklşii Evim nerde söylede gidip orada yaşıyım bari 😂😂 At ssleri hadi bekliyorum Zırtkeyvan seni 😂

Banshee

Kaos Harekat
Yasaklı Üye
Vatandaş
Benim senin gibi karaktersizlerin korumasına ihtiyacım yok bu zamana kadar hep tektim şimdide tek idare ederim 😂 Sen önce dansöz gibi kıvırmayı bırak ondan sonra konuşalım yüz yüze dicem de hangi yüzüne bakıyım onu bilemedim 😂 Şimdi git küçücük beyninin yeticeği insanlarla uğraş yaşım küçük olabilir senden ama aklımda sana bi benden büyük gelir 😊😊

Zkeyvan19

.
Vatandaş
Senle gicimla bile konuşmam şimdi bas çoluk çocukla uğraşamam counter daki 1 lik bot gibisin.oyunu sildim silmesem mesajları gostercetim köle gibi yalvardın verme diye şimdi inkar ediyorsun küstah nankör dün abi diyordun bugun aslan olmuş velet e bak ya gicimla güldüm o kadar boşsun ki ve gerzeksin ki anlatamam anca konuşursun başka bi halt yapaman sende klavye delikanlılığı baslamisin diyecem te cinsiyet erkek değil kadın sende başka birsey ol o zman klavye.....😆 bas geri git şimdi

Banshee

Kaos Harekat
Yasaklı Üye
Vatandaş
Oyunu sildiysen burda ne işin var dicem de genel olarak işsiz olduğunu unutmuşum sorry. Abiyi hak ettiğin için değil kendi saygım için söyledim 😂 Neyse burdakiler nasıl kuyrul acısı bıraktıysa sana koparmıyorsun buralardan yazık her forumun altına birine salça olmaya çalışıp prim kasma peşindesin kıyamam sana ya ya da vazgeçtim kıyarım asdfghjl Acıncak haldesin ama gram acımıyorum sana 😊😊

saidfurkan

.
Vatandaş
Cnxjdndkzbdıdnwfjnsrjnsejdnod
Prim vermicem diyene bak, adamın üstünden prim yapıyosun hem de prim vermicem diyosun.
Baya trajikomik(hem güldürücü hem acınacak halde olan) durumdasın 😅😅😅

Volkan Yılmaz

⭐ YENİDEN DOĞUŞ PARTİSİ ⭐
Vatandaş
Benim senin gibi karaktersizlerin korumasına ihtiyacım yok bu zamana kadar hep tektim şimdide tek idare ederim 😂 Sen önce dansöz gibi kıvırmayı bırak ondan sonra konuşalım yüz yüze dicem de hangi yüzüne bakıyım onu bilemedim 😂 Şimdi git küçücük beyninin yeticeği insanlarla uğraş yaşım küçük olabilir senden ama aklımda sana bi benden büyük gelir 😊😊
Kimseye Karaktersiz Diyemezsiniz Üslubunuzu Bozmayın Lütfen

Volkan Yılmaz

Vatandaş
Oyunu sildiysen burda ne işin var dicem de genel olarak işsiz olduğunu unutmuşum sorry. Abiyi hak ettiğin için değil kendi saygım için söyledim 😂 Neyse burdakiler nasıl kuyrul acısı bıraktıysa sana koparmıyorsun buralardan yazık her forumun altına birine salça olmaya çalışıp prim kasma peşindesin kıyamam sana ya ya da vazgeçtim kıyarım asdfghjl Acıncak haldesin ama gram acımıyorum sana 😊😊
Biz Sizin Üzerinizden Niye Prim kasalım ki :)

Volkan Yılmaz

Vatandaş
Bunu Neden Yaptığınızı Biliyoruz Bizi Kışkırtmaya çalışıyorsunuz Ama Biz Bu Oyunlara Gelmeyiz Siz Oyunlarınıza Devam edin :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...