İktidar İttifakı Tarafından Tüm Kamuoyuna Duyurulur

Kıvanç Güney

Üye
Vatandaş
Dostlar, Başkanlarım, Vatandaşlar, Bizim gibi tek başına savaşanlar! Beni dinleyin!

Yalnız değilsiniz!

İktidar ve yandaşlarının yüzüne, küçümsedikleri tüm o küçük partiler, tokat misali çarpacaktır!

Bunun tek yolu, bizim birliğimiz, yalnızların birliği; Güçler Birliğidir!

Eğer bu sağlanmazsa, hepimiz zamanla yokolacağız, Emelleri de bu!..

Sizlere bu paradokstan kurtulup ittifağımıza katılan "Yükselen Partisini" tanıtmaktayım!

Artık yolumuz bir, emellerimiz bir, ilkelerimiz birdir! Biz 3 ayrı parti değil, tek bir yoluz! Güçlüyüz, canlıyız ve enerjiğiz!

Yükselen Parti Genel Başkanı Kemal7878'e ittifağımıza katıldığı için teşekkürlerimi sunmaktayım.

“Savaş açma niyeti olmayan herhangi bir ittifak anlamsız ve yararsızdır.”

Yükselen Partisi Genel Başkanı "Kemal7878" √
İhtilal Partisi Genel Başkanı "Kıvanç Güney" √
Çoğulcu Demokrasi Genel Başkanı "Tolga57" √

Moderatörün son düzenlenenleri:

Tolga57

Ziyaretçi
Birliğimiz daim olsun aramıza hg niz yükselen partisi genel başkanı kemal başkanım ve kıymetli uyeleri

memikor kayar

Yeni Üye
Vatandaş
Arkadaşlar merhaba ben yükselen partisi başkan yrd cısıyım beni tanıyan vardır belki yoktur İnşallah Parti ve İttifak olarak bu seçimlerde olmasa da diğer seçimlerde iktidar olacağız inşallah Bütün üyelerimizin desteğini bekleriz yani ittifakımızı iktidar yapmaya hazırmısınız

memikor kayar

Yeni Üye
Vatandaş
Başka anlarım Nasılsınız iyi misiniz Sayın Başkan yardımcılarım Sayın sözlüler sayın Parti başkanları Sayın ittifak üyeleri nasılsınız iyisinizdir inşallah ben Yükselen Partisi başkan yardımcısıyım

İHSANKAYA

İşçi ve Emekçi Partisi Parti Sözcüsü
Vatandaş
Parti Üyesi
İŞÇİ ve EMEKÇİ
Tüm başkanlarımıza hayırlı akşamlar diliyorum. Ben YÜKSELEN PARTİ sözcüsü İhsan Kaya. İttifakımızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.