Hürriyet ve İstiklal Partisi Kuruluş Duyurusu. (1 Kişi İçeride)

Ahmet Tükenmez

Yenilikçi Demokrasi Üyesi
Vatandaş
Hürriyet ve İstiklal Başkanı- Halit Millet

Değerli Başkanlarım, Kıymetli oyun yönetimim ve Parti yönetimim

Bugün burada, milletimizin en temel değerleri olan hürriyet ve istiklal uğruna büyük bir adım atmak için toplanmış bulunuyoruz. Tarih boyunca, bağımsızlık ve özgürlük için verdiğimiz mücadelelerle dolu sayısız hikayemiz var. Bu mücadeleler, milletimizin azim ve kararlılığının birer simgesidir. İşte bizler de bugün, bu büyük mirası yaşatmak ve geleceğe taşımak adına, Hürriyet ve İstiklal Partisi'nin kuruluşunu ilan ediyoruz.

Partimiz, adından da anlaşılacağı üzere, hürriyet ve bağımsızlık ideallerini en yüksek değerler olarak benimsemiştir. Bizler, bireyin özgürlüğünü ve ulusal egemenliği her şeyin üstünde tutuyoruz. Demokrasinin, insan haklarının ve hukukun üstünlüğünün teminat altına alındığı, adil ve müreffeh bir toplum yaratma hedefiyle yola çıkıyoruz.

Değerli Başkanlarım,
Hürriyet ve İstiklal Partisi olarak, her bireyin kendi kaderini tayin etme hakkına sahip olduğu bir Türkiye'yi inşa etmek istiyoruz. Bu amaç doğrultusunda, demokratik değerlerin güçlenmesi, şeffaf ve hesap verebilir bir yönetim anlayışının hakim kılınması için var gücümüzle çalışacağız.

Hürriyet ve İstiklal Partisi olarak, milletimizin onurunu ve çıkarlarını korumak için kararlıyız.

Sevgili Dostlar,
Bugün attığımız bu adım, sadece bir başlangıçtır. Hedeflerimize ulaşmak için birlikte, omuz omuza çalışmamız gerekmektedir. Bizler, farklı görüşleri ve renkleri bir araya getiren, kapsayıcı ve katılımcı bir siyasi hareketi temsil ediyoruz. Her bir vatandaşımızın sesi bizim için değerlidir ve her birinin katkısına ihtiyacımız var.

Son olarak, sizlere söz veriyoruz ki; Hürriyet ve İstiklal Partisi olarak, milletimize daha özgür, daha adil ve daha müreffeh bir gelecek sunmak için durmadan çalışacağız. Bu yolda, sizlerin desteği ve güveni en büyük gücümüz olacaktır.

Hepinize teşekkür ediyor, partimizin ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum.
Yaşasın Hürriyet! Yaşasın İstiklal!

Kaan Yüksel

👑Saltanat Partisi Genel Başkanı👑
39. Dönem Oyun Başkanı
Öncelikle başarılar diliyorum sonrasında geçmişte oyunumuzda açılmış olan Hürriyet ve İstiklal partisiyle bir bağlantısı var mı acaba merak ettiğim için soruyorum

Electro

🪽ⓈⓁⓅ🪽,⚛️🄰🅁🄶🄴⚛️,⚙️🆃🅲🅿⚙️ 𝙆𝙪𝙧𝙪𝙘𝙪𝙨𝙪
Vatandaş
Hayırlı olsun, başarılar.