Hesaba giriş sorunu (2 Kişi İçeride)

Aviatorgokhan

LİYAKAT PARTİSİ- PARTİ GENEL BAŞKANI
Vatandaş
Bir süredir hesabıma giriş yapamamaktayim. Birleşik devletlerde yaşamaktayım buradaki diğer Türk arkadaşlarıma oyunu önerdim fakat onlar da benzer sorunu yaşıyor. Kullanıcı adım forumdaki ile aynıdır

Emirhan Demirci

Yeni Üye
Vatandaş
Merhaba baskan online ekibi. Hesabıma giriş yapamıyorum. Engel yemişim bir hata oldu sanırım. Lütfen düzeltirmisiniz. Şimdiden teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220615-203051_BaskanOnline.jpg
    Screenshot_20220615-203051_BaskanOnline.jpg
    218.6 KB · Görüntüleme: 7

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Merhaba baskan online ekibi. Hesabıma giriş yapamıyorum. Engel yemişim bir hata oldu sanırım. Lütfen düzeltirmisiniz. Şimdiden teşekkür ederim.
Aktif bir sohbet cezanız var iken hesaptan çıkış yapmışsınız. Sistem cezanız bitmeden yeni bir hesaba girmenizi engelliyor. Ve çıkış yaptığınız için sadece sohbet banı alan hesaba da giremiyorsunuz. Halbuki çıkış yapmadan oyuna devam edebilirdiniz.

Emirhan Demirci

Yeni Üye
Vatandaş
Aktif bir sohbet cezanız var iken hesaptan çıkış yapmışsınız. Sistem cezanız bitmeden yeni bir hesaba girmenizi engelliyor. Ve çıkış yaptığınız için sadece sohbet banı alan hesaba da giremiyorsunuz. Halbuki çıkış yapmadan oyuna devam edebilirdiniz.
Sohbet banı yeme sebebim nedir öğrenebilirmiyim

feyyazkayaa

1. Dönem Gümüşhane Belediye Başkanı
Vatandaş
Merhabalar ben eski telefonumu sattım sadece bir cihazdan girebilirsin uyarısı alıyorum.